Saab 9-3 SS AMP2 aktiveerimine

Suhtleme (heli + pilt) + auto teemadel...
Vasta
ML.CC
Postitusi: 28
Liitunud: L Jaan 16, 2010 19:53
Asukoht:
Auto:

#1

N Jaan 17, 2013 22:22

Kas on vaja eraldi aktiveerida Tech2-ga 9-3 ss tagumine võimendi. Küsin sellepärast, et saada selgust.

Nimelt sai paigaldatud 2003 SS-le tagumine võimendi.
Võimendi sai ostetud kasutatud ja mitte Eestist. Autol oli juba olemas AMP1, oli ka olemas osaline valmidus optiliste kaablite ja juhtmete näol.
Kui kõik paigaldamiseks vajalik oli olemas, sai paigaldatud tagumine võimendi. Teadsin, et võimendi tuleb aktiveerida Tech2-ga, suur oli aga üllatus, kui tagumine võimendi hakkas tööle. Mitte kõige paremini aga siiski töötas.
Kuid üks kanal mängis teine mitte. Mõni päev hiljem sai lastud ka võimendi aktiveerida, kuid helipilt sellest nagu ei muutunud. Võrreldes eesmistega oleks nagu nivoo kuidagi madal ja üks kanal siiski ei mängi. See, et üks kanal ei mängi võib tulla ka võimendist, sest ma ei ole kindel, et see 100% töökorras on.

Küsimus oleks, kas AMP2 peaks hakkama tööle ilma aktiveerimata. Ja kui palju muutub helipilt, kui lisatud on tagumine võimendi ja kõlarid. Hetkel küll suurt edasiminekut ei taju.
AndresV
Postitusi: 903
Liitunud: E Apr 02, 2007 16:28
Asukoht: Harjumaa
Auto: 40/60 rida6
Kontakt:

#2

R Jaan 18, 2013 8:13

...üks kanal siiski ei mängi. See, et üks kanal ei mängi võib tulla ka võimendist, sest ma ei ole kindel, et see 100% töökorras on...

kaablite ümberühendamisega kanalite vahel peaks ju olema võimalik võimendi mõlemad kanalid üle testida?
ML.CC
Postitusi: 28
Liitunud: L Jaan 16, 2010 19:53
Asukoht:
Auto:

#3

R Jaan 18, 2013 8:26

Vasaku, parema kanali erinevus polegi nii suur probleem.
Need saan ma üle kontrollida, kas ümbervahetamise või mõõtmise teel.
Mulle tundub, et aktiveerimine ei muutnud midagi.
nael
Postitusi: 172
Liitunud: T Okt 13, 2009 21:18
Asukoht:
Auto:

#4

P Jaan 27, 2013 23:24

Kust kohast täpsemalt juhtmed kätte said võimu jaoks? Ise neid leidnud ei ole, optilised kaablid küll selgesti nähtaval.
ML.CC
Postitusi: 28
Liitunud: L Jaan 16, 2010 19:53
Asukoht:
Auto:

#5

E Jaan 28, 2013 6:32

Pagasiruumis oli olemas selline pistik nagu pildil. Pilt on pärit internetist,
ei vastuta juhtmete õigsuse eest.
Sellel autol olid osaliselt juhtmed olemas. Osa juhtmeid tuli ise teha.
Minu jutt käib konkreetse auto kohta, teistel 9-3 võib see olla teistmoodi.
Praeguseks on selle auto võim korras ja mängivad nii vasak kui parem kanal.

Lisatud failid
Vasta