Saab 95 2003 maki paigaldus

Suhtleme (heli + pilt) + auto teemadel...
Vasta
Miger
Postitusi: 3
Liitunud: T Sept 30, 2014 21:27
Asukoht:
Auto:

#1

P Aug 13, 2017 20:30

Nii mure siis on selline, et tahtsin oma katkise ekraani välja vahetada autos ja sai soetatud selline isend
Pilt

Aga eelnevalt oli mul selline

Pilt
Uus unit istub oma kohale ideaalselt aga sellel versioonil on raadio ja cd-player sisse ehitatud, minu eelneval versioonil on selline asi, et ta täidab ainult ekraani funktsiooni, ehk siis raadio on sisse ehitatud kuskile kaasreisija küljele armatuuri ja cd-d mängib pagassis olev cd-box. Pistikud on neil ka erinevad. Küsimus siis selline, kas seda uut ekraani on võimalik kuidagi üldse ühendada kui jah siis, kas on olemad mingid vahepistikud, mis sellele istub ja mismoodi antenni juhe seal olevad raadiost uue makini juhtida, kas keegi on siit kunagi midagi sellist teinud ja oskab kuidagi juhendada või infot anda?
No_Limit
Postitusi: 51
Liitunud: N Juun 30, 2016 17:58
Asukoht: Tallinn
Auto: Saab 9-5 2.3 Hirsch Performance 205kW MY04

#2

E Aug 14, 2017 15:41

Ise lahendan praegu probleeme alumise süsteemiga ja võin öelda, et see on kordades keerulisem kui sa arvad.
cd-box, navi seade ja makk pagasiruumis
võim kõrvalistuja parempoolse polstri taga
tel.box kõrvalistuja armatuuri all ja ekraan keskel.
Lisaks on süsteemi veel ühendatud gps antenn, raadio antenn, parkimisandurid, käigukast, abs (rohkem ei tule hetkel meelde).
Süsteem on keeruline, aga nii palju kui olen neid juhtmeid näppinud siis on asi teostatav. Nõuab korraliku auto lammutamist ja kindlasti võta WIS ette ja tee omale süsteem selgeks. Iseasi kuidas muud komponendid sellesse denso navisse suhtuvad.
Vasta