makk ei anna kassetti tagasi

Suhtleme (heli + pilt) + auto teemadel...
Vasta
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#1

K Okt 18, 2006 11:37

Toppisin siis omale mängijasse sellise kassettleituse, millega saab mp3 mängijaga kuulata. Kassetil juhe taga, mis ühendub mp3 külge. Nüüd aga probleem selles, et mängija ei anna kassetti tagasi. Vajutan eject siis ilmub kiri, et tape eject, suriseb natuke. Siis kaob nii kiri kui ka surin, kuid kassett end ei liiguta.
Saan ma ise kuidagi midagi teha, või jään hoolduse ajal Troostauto härrastele lootma.
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
MadMan
Postitusi: 1048
Liitunud: R Okt 01, 2004 9:10
Asukoht:
Auto:

#2

K Okt 18, 2006 13:12

võta suuremad pintsetid ja proovi kassett Ejecti hetkel välja sikutada. arvatavasti on mõni detail kulunud või kõver ja ei lükka kassetti piisavalt. suurt jõudu pole vaja rakendada ja tegutseda tuleks ettevaatlikult. Kui kardad midagi ära lõhkuda, siis mine mõnda autostereodega tegelevasse firmasse või Saabitöökotta.
MP3 mängija ühendamiseks on paremaid mooduseid - FM saatjad, LineIn ehitamine, iTrip for iPod jne.
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#3

K Okt 18, 2006 20:48

Võtsin siis ette ja läksin lahendust otsima.
Naguautosse istusin ja ejecti nuppu vajutasin oli kassett lupsti ise väljas. aga..
Põmmpia nagu ma olen ei suutnud ma seda uskuda ja hakkasin mõtlema et milles siis asi oli. Ja toppisin kasseti tagasi:wall: ise veel mõeldes,et küllap ma ennast kirun pärast. Ja nii oligi, kassett istus nagu miilenki seal sees. Ega mul siis muud üle jäänd, istusin autos ja vajutasin ejecti nuppu, ikka mitu mitu korda, kuni ta lõpuks välja tuli.

:fight: Tegelikult ega ma ei olegi kunagi arvanud et ma normaalne olen:D
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
qdwin
Jaan Tatikas
Postitusi: 2336
Liitunud: T Sept 28, 2004 19:42
Asukoht: Tallinn ja Elva
Auto: 9-5 Aero
Kui naine või Hemi on lahked siis Klassik ja tonnine või veel mõni Aero

#4

K Okt 18, 2006 21:37

Kui niigi suht eakat kassetikat pole kaua kasutanud, on mehanismi liikumine suht raskendatud. Allesjäänud määre on tahke, veidi roostet jne.
tripp
Postitusi: 626
Liitunud: L Dets 31, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#5

N Okt 19, 2006 1:33

Algselt postitas: MadMan
MP3 mängija ühendamiseks on paremaid mooduseid - FM saatjad, LineIn ehitamine, iTrip for iPod jne.


Ei tea, kuidas kallimate FM saatjatega on, aga sama hinnaklassi kahte juppi olen katsetanud ja osutusid täielikuks saastaks.
Üks vedeleb siiani autos, tahab keegi endale?
[Trionic]: 9-5 kapoti all peabki midagi logisema..
[URL=http://www.spritmonitor.de/en/detail/395941.html] [IMG]http://images.spritmonitor.de/395941.png[/IMG][/URL]
Vasta