Saab 9-5 02 2DIN multimeediakeskus

Suhtleme (heli + pilt) + auto teemadel...
Vasta
Pentti
Postitusi: 49
Liitunud: K Juul 29, 2015 7:26
Asukoht:
Auto:

#1

K Mär 21, 2018 17:54

Vabandan ette ära kui kuskil on kirjas aga ei suutnud leida siit vastust .
Autoks on 2002 9-5 universaal harmon kardoni süsteem.
On tunne et oleks aeg makk välja vahetada kuna signaali vedamine supakale otse originaal kõlarist ja remote tulest ei toimi hästi.
Kui makk välja võtta siis on näha et seal on raami sees pesad mitte eraldi juhtmed.
kui ma nüüd ostan uue 2din maki kas ja mis mul on vaja et uus makk ühendada nii et roolilt juhtimine jääks alles ja et juhtmed saaksid kenasti paika, et igast kõlarist tuleks ka edasipidi heli.
Lisaküsimus on et kas kellegil on kogemust android makkidega ? Või vaadata tavalist makki?

Tänud kes viitsib vastata.
9-5LPT
Postitusi: 1227
Liitunud: P Apr 29, 2012 14:45
Asukoht: Tartu
Auto: 9-5NG Aero, 2.0 TTid XWD

#2

K Mär 21, 2018 18:01

Miks tuledest hästi ei toimi? Mul on mitmel Saabil olnud sealt võetud..
Kogenud Aeronaut. :drive:
Pentti
Postitusi: 49
Liitunud: K Juul 29, 2015 7:26
Asukoht:
Auto:

#3

K Mär 21, 2018 18:14

No ma tahaks et juhtmed oleksid kõik ühes kohas.
Praegune makk jääb juba ajale jalgu....tahaks BT lisaks ja mõte jooksis peast läbi ka panna tagurduskaamera, mille saaks siis otse makki ära ühendada.
Remote nii väga ei häirigi aga et heli supakasse jõuaks tegin vana pesa külge mingi erilise juhtme puntra.....lõikasin RCA lahti ...harutasin juhtmed neljaks ja jootsin otsad külge ja siis sealt edasi aretasime veel need neli otsa originaal supaka otsetega kokku....ei meeldi mulle see lahendus....juhtmed supakale on juba taha valmis veetud ....nüüd vaja teadmisi et kas ja kuidas maki vahetus välja näeb.
vvs
Pealik
Postitusi: 4251
Liitunud: T Nov 16, 2010 22:17
Asukoht: Tartu
Auto: Saab 9-5 Aero Hirsch Performance 2006
Dodge Charger SXT 3.6 vabalthingav 2016

#4

K Mär 21, 2018 18:55

Tee see asi ära jah :)

Ma suvel tahaks samuti selle makimajanduse lõpuks ära lahendada (2DIN+komponendid, kinnine bassikas mis mängib täpselt ja mõnusalt, lisaks heliisolatsioon)!
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
Vasta