1. leht 1-st

93 og kas on OEM vöimendi vöi pole?

Postitatud: P Juul 15, 2018 7:40
Postitas SvenR
Kuna masinasse sai pandud 2din Android ja soov oli ka ilma süüdet sees hoidmata ta tööle panna, siis vedasin otse akult voolu nagu olen harjunud vanemate omaud autode puhul. Nüüd aga järsku probleem et aku hommikuks tühi ja kui makk ei tööta siis tuleb mingit vilinat mingi aja tagant u.2-5 sek., naine nagu tuvastas et paremast esimesest kölarist. On sellel tavalisel LPT isendil ka tehase vöimendi mis nüüd järgi vöis jääda pidevalt vöi on seal kuskil armatuuri all hoopis miski muu mis niimoodi vilistama on hakanud? Vöi asi antennis, originaal on ära murdunud ja asemele on pandud uus katusele.

Re: 93 og kas on OEM vöimendi vöi pole?

Postitatud: P Juul 15, 2018 13:55
Postitas hard0
Keskkonsooli lahti võttes jäi mulje et keskkonsooli paremal küljel on nagu vaba koht võimendile - igatahes mingid vabad pistikud seal rippusid.

Re: 93 og kas on OEM vöimendi vöi pole?

Postitatud: P Juul 15, 2018 14:25
Postitas saabu14jr
Originaal võimendi on ainult esiuste kõlaritele, kinnitub ta tõesti keskkonsoolis, kõrvalistuja pool.

Re: 93 og kas on OEM vöimendi vöi pole?

Postitatud: P Juul 15, 2018 19:15
Postitas SvenR
Mul kölarid siiski armatuuril mitte ustes aga need vilisevadki mingi intervalliga mingi aja ja peale originaal pistikust voolu lahti ühendamist on hakanud ka aku tühjenemine toimuma. Ehk on kellelgi el. skeemi jagada? Olen köigile oma autodele netist leidnud aga vot sellele isendile ei leia mitte. Vöimendi osas pean üle vaatama muidugi aga kui väidetakse et ukeskölaritel on vöimendi, siis suht möttetu ajaraisk tundub olevat.

Re: 93 og kas on OEM vöimendi vöi pole?

Postitatud: P Juul 15, 2018 23:00
Postitas saabu14jr
Ma ühel masinal aretasin 9-5 võimendi toitma kõiki kõlareid( peale tagumiste, mul oli as2 võimendi, tagumiste ovaalide jaoks oleks vaja olnud as3 sedaani oma) ning teisel 9-3l panin lihtsalt crossoverid esikõlarite kanalile vahele, uksekad mängivad edukalt bassi, armatuurikad keskmisi ja lisasin ka eraldi kõrged juurde.
Juhtmeskeemiga välja aidata kahujuks ei saa. Mis osa juhtmestikust muidu täpsemalt huvitab?

Re: 93 og kas on OEM vöimendi vöi pole?

Postitatud: E Juul 16, 2018 14:23
Postitas SvenR
Huvitab helisüsteemi juhtmestiku osa. Siis oskaks probleemi lahendada.