TA/TP funktsioon tonnise originaalstereol

Suhtleme (heli + pilt) + auto teemadel...
Vasta
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#1

E Aug 29, 2005 21:36

Kuna pole varem ühtegi TA/TP funktsiooniga autoraadiot omanud, siis ei pööranud oma tonnise orig, stereol sellele erilist tähelepanu, kuid hiljuti keegi kuskil teemas mainis selle f-ni kasulikkust ja asi hakkas vaikselt närima. Nüüd ongi hirmus soov asjast sotti saada.
Küsimused:

Mismoodi üleüldse TA/TP toimib

[list=A]
[*]Mismoodi üleüldse TA/TP funktsioon toimib
[*]Mismoodi see tonnise ('96) originaalstereol toimib
[/list=A]
Ühesõnaga ei tea ja ei oska kasutada. Saksakeelset manuaali ka piisavalt ei mõista.

Niipalju tean et Eesti jaamadest edastab liiklusinvot skaipluss
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#2

E Aug 29, 2005 21:41

TA on traffic anouncment -- Eestis pakub seda praegu ainult Sky+. Kisavad oma Liiklus uudiseid. Toimib nii, et Sina kuulad rahulikult CD'd ja siis kui on valitud Sky+ ja TA on peal paneb CD pausile ning hakkab raadio pasundama ning kui läbi saab jätkab CD mängimist.
Iga ratas veab and then some!
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#3

E Aug 29, 2005 21:48

Algselt postitas: IFF
TA on traffic anouncment -- Eestis pakub seda praegu ainult Sky+. Kisavad oma Liiklus uudiseid. Toimib nii, et Sina kuulad rahulikult CD'd ja siis kui on valitud Sky+ ja TA on peal paneb CD pausile ning hakkab raadio pasundama ning kui läbi saab jätkab CD mängimist.


Aga kui näiteks raadio on mõne teise jaama peal ja parasjagu hakkavad liiklusinffi edastama, kas siis ka hetkeks skaiplusi peale hüppab?
Ja mida see TP siis teeb. Mõnikord ilmub displeile kiri TP.
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#4

E Aug 29, 2005 21:54

Ei kahjuks ümber ei hüppa, sest raadio saab vastu võtta ainult, ühte signaali.

TP - Traffic Programme.

kuIf the current transmitter cannot relay traffic messages (no TP indicated on the display but TA function activated) an automatic search starts for a transmitter with TP transmission.

Midagi sellist peaks olema. :thumb:
Iga ratas veab and then some!
Chipy
Postitusi: 667
Liitunud: N Mär 31, 2005 23:30
Asukoht:
Auto:

#5

E Aug 29, 2005 22:42

ma küll 9000 kohta täpselt ei tea, aga 900 AS2 (vist, kassetiga ja CD juhtimisega) toimib TA/TP ühe ja sama nupuga ehk ekraanile tuleb TA ja ka TP. Mis seos sellel on...? :poke: minul hõppab tagasi sellele kanalile mida ma parasjagu kuulasin või CDle. Nõme lugu on see, et ei saa eraldi TA volume määrata, kabedamatel stereotel ikka on sellist värki ka võimalik regullida nagu ka seda kiirustundlikku volume't.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#6

T Aug 30, 2005 9:04

Mul küll pole originaalstereo ega miskit, makk (punase kaelaräti komando) see-eest omab TA/TP funktsiooni ja ainult ühte nuppu selle jaoks. Sõltuvalt, kui kaua seda vajutad, siis ka neid sisse-välja lülitatakse. Niisama vajutades käib TA sisse-välja, kui hoida seda nuppu miski 2-3 sek siis TP. Äkki kärab sarnane süsteem ka mujal?
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#7

T Aug 30, 2005 9:49

Sain selgust nii TA kui TP osas. TP peale pressides otsib ta TP-d edastava jaama üles. TA f-ni aktiivses olekus lülitab ta kasseti/CD mängija liiklusinfo ajaks pausi peale. Ma,loll loom, lootsin, et vahetab ajutiselt raadiojaama :wall:

Selle TA/TP nupu all on veel mingi "REG" funktsioon ka millest ma hetkel miskit ei taipa.
Vasta