Kriibitud bumper

See alajaotus on uute teemade tegemiseks suletud, valige ülevaltpoolt margipõhine alajaotus
Vasta
fofa
Postitusi: 504
Liitunud: N Veebr 26, 2004 15:39
Asukoht:
Auto:

#1

T Okt 18, 2005 13:56

Tere rahvas.

Laenasin oma autot välismaal olles oma 50-aastasele emale, kes on suutnud auto külma kõhuga ninapidi vist kõikide äärekivide otsa ajada mis linnas leiduvad. Õnneks on 9-5 spoila all mingisugune must plastikust riba, see on aga rõvedalt ära ratsitud.

Seega kas on mõtet see jubin minema loopida või annaks seda poleerimise, lihvimise, värvimise või mingi muu keemiaga vähe elustada? Kriimud ei ole eriti sügavad aga on musta plastiku peal kenad valged ja paistavad hästi silma. Mingi Motipi Bumper Black potsik jäi bensukas silma aga see väga veenev ei tunudnud, pigem üritaks mingi poleerimispastaga vms?

On kellegil kogemusi sitast saia tegemisel? ;)
hoplaa
Postitusi: 165
Liitunud: L Nov 13, 2004 15:49
Asukoht:
Auto:

#2

T Okt 18, 2005 14:07

Tere fofa

Mul üks tuttav kunagi tegeles bumperite remondiga (keevitamine, värvimine jne).
Kui ta on sul selline, et ise hakkama ei saa, siis anna teada. Ma ei hakka teda enne siis torkima selle asjaga.
fofa
Postitusi: 504
Liitunud: N Veebr 26, 2004 15:39
Asukoht:
Auto:

#3

T Okt 18, 2005 14:14

Algselt postitas: hoplaa
Tere fofa

Mul üks tuttav kunagi tegeles bumperite remondiga (keevitamine, värvimine jne).
Kui ta on sul selline, et ise hakkama ei saa, siis anna teada. Ma ei hakka teda enne siis torkima selle asjaga.


Eiei, asi nii kapitaalne ei ole et päris kuskile remonti viia, paar kriipsu ja kõik. Kui koduste vahenditega asja ei saa, siis minu poolest las olla, eks see äär ju poole kohaga selliseks kulumaterjaliks mõeldud ongi. Rohkem huvitatud lihtsalt väiksest makeup'ist :)
hoplaa
Postitusi: 165
Liitunud: L Nov 13, 2004 15:49
Asukoht:
Auto:

#4

T Okt 18, 2005 14:19

Siis on sul hästi. Ma ise olen sel alal üsna võhik, aga need alumised ääred on tavaliselt üsna pehmest materjalist, et ega nad lihvimisele/poleerimisele vist hästi ei allu
(Ma kunagi lapsena tahtsin uusi uusi asju välja mõelda ja tahtsin riivsaia kõrvale ka riivvorsti süüa. Riivimisest ei tulnud miskit välja, kuna vorst ei riivunud:))
Garu
Postitusi: 420
Liitunud: T Mär 08, 2005 11:29
Asukoht:
Auto:

#5

T Okt 18, 2005 15:02

Seda Motip-i Bumper Blacki olen kasutanud. Ega ta muidugi värvi ei asenda. Ta rohkem selleks mõeldud et hallikaks tõmbuvaid plastosade värskust veidi taastada. Veidi kenamaks teeb küll. Kõige parem on kasutada peale vahatamist kui plastosadele heledad vahajäljed on jäänud.
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#6

T Okt 18, 2005 15:20

fofa, ma võin sulle katsetamiseks anda seda motipi musta plöga, mul jäi suvel enda auto juures mökerdamisel üle. ega ta mingi imerohi tõesti pole, aga samas tegi plastiku ikka mõneks ajaks mustaks ja ilusaks. tervet potskat pole ehk mõtet paari kriimu pärast osta...
fofa
Postitusi: 504
Liitunud: N Veebr 26, 2004 15:39
Asukoht:
Auto:

#7

T Okt 18, 2005 21:09

Aljoga, tänud pakkumast :beer: Jõudsin selle potsiku juba ära osta ennem kui su teksti nägin. Katsetada pole veel jõundun, tsekin homme kas on mingit abi.
smargus
Postitusi: 175
Liitunud: K Mär 03, 2004 13:47
Asukoht:
Auto:

#8

K Okt 19, 2005 9:48

Ma olen ise samuti hoolimatusest sõitnud sellega äärekivide peale. :red:
On teine tegelt päris huvitavalt kinnitatud sinna, nagu lihtsalt küljepealt lükatud siinile. Ja tänu sellisele kinnitusele säästsin korra kindlasti bumperi alumise osa hävingust - see must riba lihtsalt andis ennem ise järele ja tuli lahti. Kõvema kinnituse korral oleks arvatavasti bumpri puruks surunud.

kodus pärast väänasin natsa ja tagasi ta läks, :P

Mul ka kriibitud, aga lasen sellele seda kummide/plastiku mustaks tegevat sprayd peale ja käib küll.
Vasta