keretööde kvaliteet Värvaltransis

See alajaotus on uute teemade tegemiseks suletud, valige ülevaltpoolt margipõhine alajaotus
Vasta
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#1

K Nov 16, 2005 21:38

MadMan'i auto teemast toodud OT jutt

Algselt postitas: Trionic
Õnnitlen.Ise dilemma ees-kus lasta VT nina korda teha-kardan värvaleid nagu tuld.Mul on ainult negatiivsed kogemused nendega,enda autole sobib paraku
ainult PARIM.


Pagan küll rsk. Enda auto külge hakatakse esmaspäeval just seal sirgeks ajama. Kindlustuskeiss.
Ot mis kamm nende värvalitega siis on? teevad s***a eeltööd? Või ajavad asju ohtra pahtliga sirgeks?

Kui värvipaksuse mõõtjaga pärast taastatud koht üle käia ja väga oluline pahtlikiht avastada, kas siis neid peetida ei anna?

auto24 foorumist olen küll nende kohta kiidusõnu lugenud

EDIT:
autot hakatakse siis värvalis tegema mitte ammecos. Väljendasin ennast vist tiba valesti.
Nastix
Postitusi: 553
Liitunud: N Mai 19, 2005 16:12
Asukoht:
Auto:

#2

K Nov 16, 2005 22:29

Mul üleelmise auto puhul meeles kindlustuslugu, kus värvimistööd tehti Paldiski mnt-l asuvas Ammeco Autos. Siis oli küll sihuke lugu, et paari kuu möödudes hakas kapoti peal valge alusvärv täppidena paistma.
Äkki nad palgatööna teevad asja paremini kui kindlustusasjade puhul - seal ikka ilmselt odavaim pakkumine võidab :wall:
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#3

K Nov 16, 2005 22:53

to suur:"õnnitlen" oli mõeldud Saabi kordasaamise puhul,ei jälginud õigekeelt eriti.Antud firma ja ka enamiku teistega kogemused puuduvad hetkel.Kuna varem on mul rikutud korduvalt kogu sisustus nii mõnelgi Saabil pahtlitolmu ja muu pasaga ning hilisemate pretensioonide puhul on käsi laiutatud,et tegu on ju värvitööga,siis kardan kõike,mida ise hallata ei suuda.
Värvalid tavaliselt istuvad su helehalli nahksisu tumepruuniks,jätavad tagaistme koerakarvu täis.Teibijäänused on kõikide nurkade taga jne...
Ma muutun aleti õelaks,kui enda autot pean võõral värvida laskma.Kui keegi
suudaks pakkuda 100% tegija ja kiiresti,oleksin küll rõõmus.
MadMan
Postitusi: 1048
Liitunud: R Okt 01, 2004 9:10
Asukoht:
Auto:

#4

N Nov 17, 2005 2:03

OT. Nastix - mitu aastat tagasi su üleeelmine auto Ammecos käis?
hoclines
Postitusi: 202
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:48
Asukoht:
Auto:

#5

N Nov 17, 2005 7:14

Olen Värvaltransis 2 korda oma autot mukkida lasknud - 1. korral esiakna ümbruse korrosioonikahjustuse likvideerimine + värvimine, 2. korral uue tagaluugi ülevõõpamine.
Esiakna ümbruse osas jäi küll mõru mekk mann - näitasin roostet uksepostidel ja see koristati ära, akna alaservas olev rooste tuli välja aga alles peale klaasi eemaldamist ja seda nad ei vaevunud puutuma, õnneks oli seda kohusetundlikum klaasipaigaldaja Klaasikeskuses, kes roostega tegi, mida teha andis...:headbang:
See mis värvitud - on hästi värvitud. Sama käib ka eelneva pahteldamise kohta.
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#6

N Nov 17, 2005 8:18

Algselt postitas: Trionic
to suur:"õnnitlen" oli mõeldud Saabi kordasaamise puhul,ei jälginud õigekeelt eriti.


Õigekeele mittejätkumist polegi märganud. Sai sellest aru. Väljendasin ennast tiba valesti.

Ah et värvalid siis räpased lihtsalt. Konkreetse värvitöö kvaliteedi üle ei nuriseta?

Igal juhul on see korralduse osa mind küll ära tüüdanud.
Okt alguses tagurdas mazda 6 külje pealt sisse. nädalavahetusel. Järgmise nädala jooksul sai autoga kindlustuses käidud ning ka Värvalis näitamas. Öeldi, et võetakse ühendust kui jupid kohal, et täpsem aeg kokku leppida. Lüsisin, et millal see umbes võiks olla. vastati, et nii umbes kahe nädala jooksul.
Neli nädalat ehk ligi kuu aega hiljem helistasin neile ise, et kas jupid on kohal ja millal tegema hakatakse. Lubati uurida ja tagasi helistada. Helistatigi öeldi et 2-3 päeva jooksul on jupid kohal. Ütlesin, et 2-3 päeva pärast mulle autoremont sobib. Selle peale vastati, et remondiaja saab alles 3 nädala pärast. Kokku siis läheb aega seitse nädalat. Põhjus on see, et enne ei panda tööd järjekorda, kui jupid kohal on.
No k*r*t. Nii need asjad ei käi. Juppide saabumist saab ju ette prognoosida ja siis selleks ajaks ka remondiaja planeerida. Kui selleks ajaks ei jõua, saab remondiaega ju edasi lükata. Haige süsteem igatahes. Ma ei tea mida teevad need õnnetuses kannatajad, kelle auto on nii sodi, et sellega sõita ei kannata. Ootavad 7 nädalat? vaevalt.
Nastix
Postitusi: 553
Liitunud: N Mai 19, 2005 16:12
Asukoht:
Auto:

#7

N Nov 17, 2005 9:40

OT. Nastix - mitu aastat tagasi su üleeelmine auto Ammecos käis?


OT-d jätkates - see oli tegelt üsna ammu, miski 3,5 aastat tagasi.
hoplaa
Postitusi: 165
Liitunud: L Nov 13, 2004 15:49
Asukoht:
Auto:

#8

N Nov 17, 2005 10:26

Veel veidi OT-d
Kui kellelgi seisab ees värvimine/värviparanduste tegemine, siis minu käest SAAB roostemuundajat, mida Eestis jaemüügis ei ole. Ma olen sellest siin eelnevalt kirjutanud, et mis ta teeb.
Mul on teda olemas ja teda võib küsida just niipalju, kui vaja on. Ma usun, et nt tiivakoopa töötlemine sellega läheb u paarkümmend krooni raha maksma.
ludri
Postitusi: 22
Liitunud: E Mär 14, 2005 22:13
Asukoht:
Auto:

#9

N Nov 17, 2005 12:11

Reix
Postitusi: 71
Liitunud: K Sept 28, 2005 11:05
Asukoht:
Auto:

#10

N Nov 17, 2005 13:03

Värvaltransi kohta võin niipalju öelda, et kui on valida, kas teed arvega ja maksad natuke rohkem või ilma arveta ja haltuura, siis tee igal juhul arvega ja maksa kohe rohkem. Haltuuradega on ühesõnaga probleeme esinenud, kaasa arvatud minul endal.:wall:

EDIT: haltuura Värvaltransis teema peategelane ilmus vahepeal välja ja lubas probleeme siluma hakata, aga kadus uuesti ära, ehk keegi Saabimeestest teab aidata, äkki on vennike sõjaväes õnnetult otsa saanud?
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#11

N Nov 17, 2005 13:15

nojah. minu puhul maksab kindlustus. Ehk siis õnneks käib asi seaduslikke radu mööda.
hullmaks
Postitusi: 25
Liitunud: K Mär 30, 2005 9:41
Asukoht:
Auto:

#12

R Nov 18, 2005 2:42

no üks hea kogemus on ka selle firmaga näiteks tuua, tuttava austin mini tehti seal täiesti ok korda, oli ka kindlustuskeiss, uks sees ja esitiib vist ka kui mälu ei peta. ukseplekk vahetati ära, värvil polnud ka midagi viga. Eks see sõltub ka sellest, kes masna kallale lastakse töömehi seal kindlasti mitu, kokuvõttes muidugi loterii ja paljud töömehed on nagu nad on, kuna neist puudus käes siis tuleb kannatada ka mehi kes aegajalt ära kaovad jne. Klienditeenendaja suhtumine streetrace foorumi juhtumis ( HrOtt) tundus aga küll imelik...
Vasta