klassik 900 -86.a eri keretüüpide sarnasused ja erinevused

See alajaotus on uute teemade tegemiseks suletud, valige ülevaltpoolt margipõhine alajaotus
Vasta
Ryhkija
Saabiklubi liige
Postitusi: 1231
Liitunud: N Veebr 03, 2005 7:29
Asukoht:
Auto:

#1

R Dets 09, 2005 16:02

Kas ma olen õigesti aru saanud, et 3d ja 2d kered on 4d ja 5d omadele sarnased eest kuni armatuurlaua jooneni k.a.? Kehva inglismanni keele tõttu ei oska vastavat ülevaatekohta kusagilt välja kaevata :(
Kas esiklaas on kõigil selle perioodi klassikutel identne?
Ja kas 2d ja 4d tagaosad alates tagaklaasi eesmisest servast on identsed ja sama moodi ka 3d ja 5d?
Kas 5d ja 4d küljeuksed on omavahel vahetatavad, samuti 2d-l ja 3d-l?
Kas osade omavahelise sarnasuse kohta võiks leida kusagilt miski tabeli, kui mitte ehk annaks selle siin ühiste jõududega kokku panna?
Ega nii pole kunagi olnd, et kuidagi ei saa, kuidagi ikka SAAB! :P
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14292
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#2

R Dets 09, 2005 19:22

Algselt postitas: Ryhkija
Kas ma olen õigesti aru saanud, et 3d ja 2d kered on 4d ja 5d omadele sarnased eest kuni armatuurlaua jooneni k.a.?

jah, päris algusotsa masinatel on iluliistud vist puudu jms
Kas esiklaas on kõigil selle perioodi klassikutel identne?
jah
Ja kas 2d ja 4d tagaosad alates tagaklaasi eesmisest servast on identsed ja sama moodi ka 3d ja 5d?
jah, tagatiib on 2d autol suur ja pikk, noh ust ju pole. Aga tagaluugid ja tuled jms on sama, sama kehtib 3d ja 5d puhul
Kas 5d ja 4d küljeuksed on omavahel vahetatavad, samuti 2d-l ja 3d-l?
jah

Kas osade omavahelise sarnasuse kohta võiks leida kusagilt miski tabeli, kui mitte ehk annaks selle siin ühiste jõududega kokku panna?
ilmselt on lihtsam ise kokku panna.. üldiselt on nad nii sarnased , et mingit erilist tabelit koostama hakata
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Ryhkija
Saabiklubi liige
Postitusi: 1231
Liitunud: N Veebr 03, 2005 7:29
Asukoht:
Auto:

#3

L Dets 10, 2005 9:25

Aitähh, Cyber, sa kinnitasid mu vaatluspõhiseid oletusi :P
pmst võib lukku panna
Ega nii pole kunagi olnd, et kuidagi ei saa, kuidagi ikka SAAB! :P
Vasta