Saab 9000 esiklaasi paigaldus

See alajaotus on uute teemade tegemiseks suletud, valige ülevaltpoolt margipõhine alajaotus
Mart900
Postitusi: 671
Liitunud: R Nov 18, 2005 14:17
Asukoht:
Auto:

#26

R Juul 07, 2006 11:27

Minu arvates on auto remont üsna sarnane valmis söögiga. Mõni ei osta seda pea kunagi, ta fännab selle küpsetamist ja teeb seda igal võimalusel kodus. loomulikult mõnda erilist rooga mille küpsetamine nõuab ülimat täpsust ja erilisi vahendeid käib ta linna peal söömas seal juures hoolega kohta valides(mõni söögikoht on küll kallis aga see eest alati kindel, enamasti odavas kohas kipub olema maitse jällegi tuim ning keerulisem magustoit jääb üldse saamata, kuigi on ka väga häid odavaid sööklaid). Ise Kvalifitseerun kuhugi sinna vahele, hoolin küll oma kõhust väga ja valin hoolega mida söön kuid aja ja vahendite ning oskuste nappuse tõttu leiab mind siiski köögist enamjaolt ainult salatit hakkimas või drinke segamas, pea roa eelistan võtta ühes korralikus kadaka tee restos mille kokkadega olen igati rahul, olen ka käinud peterburitee restos kust võtsin pearoaks S90 esiklaasi (1260.-) ja magustoiduks paigalduse(200.-). Aga fakt on see et kui tahad midagi erilist, just oma maitsele siis pead seda ikka päris ise küpsetama, ja küsimus ei ole söögi puhul ainult rahas, kokkamine ise on nauding ning enda tehtud söögis tead sa alati kindlalt mida see sisaldab.

Siin ka väike hoiatus, kui ikka koduni vastu pead, ürita igast kiirtoitu vältida, pärast muidu paks ja uimane.


Edit:Vabandan, väga OT.
andreas
Postitusi: 381
Liitunud: P Okt 02, 2005 1:00
Asukoht:
Auto:

#27

R Juul 07, 2006 12:25

Algselt postitas: Mart900
Aga fakt on see et kui tahad midagi erilist, just oma maitsele siis pead seda ikka päris ise küpsetama, ja küsimus ei ole söögi puhul ainult rahas, kokkamine ise on nauding ning enda tehtud söögis tead sa alati kindlalt mida see sisaldab.


Samas kartulikoorimine ja nõudepesu küll eriline nauding pole ;) (või võibolla mõnele jälle on)
Mart900
Postitusi: 671
Liitunud: R Nov 18, 2005 14:17
Asukoht:
Auto:

#28

R Juul 07, 2006 12:34

no jah see sõltub:D kui kiiret pole ja asja rahulikult võtta ning küpsetamise aeg vaikselt ka pesta( nii et köögist laut ei saa) pole ka need tööd ebameeldivad. aga vahest küll kirud kui mõtled et teed midagi kähku ära ja ei viitsi istmeid ära katta ja kindaid võtta ja jätad võtme "sinna servale" sest "nii kui nii läheb kohe vaja" ja kui siis lõpuks kukub mutikas rohu sisse ja istmed on mustad ja tangid on kadunud siis kirud küll ennast ja igasugu gurmaanlust :P ja tuppa ronides ütleb naine veel vaikselt et ma selle särgi sulle alles möödunud nädal ostsin.
Vasta