Naginad armatuuris

See alajaotus on uute teemade tegemiseks suletud, valige ülevaltpoolt margipõhine alajaotus
Vasta
urmas900
Postitusi: 45
Liitunud: K Mär 08, 2006 19:35
Asukoht:
Auto:

#1

L Mär 18, 2006 21:56

Autoks siis 900 2d 98a. Tallinna tänavatel liigeldes vasakul pool armatuurlauas nagin mis hakkab juba närvidele käima.
mddr
Postitusi: 161
Liitunud: T Jaan 04, 2005 10:41
Asukoht:
Auto:

#2

L Mär 18, 2006 22:34

Minu autol nagisesid: kõlari kate, rooli ümber olev kahest osast koosnev
plastmoodustis (kuhu kangid kinnituvad), stereo (oli kuidagi veidi viltu pesas, kuigi pealtnäha paistis
okei). See päikeseanduri alune plastmassijura keskel nagises ka veidi.

Üldiselt kuumaastikel sõites tuleb neid naginaid rohkem juurde, kui ära
likvideerida viitsid. Pärast mitut meeleheitlikku naginaotsimise/likvideerimise maratoni paistab mul olukord siiski rahunevat.
djk
Postitusi: 187
Liitunud: R Dets 03, 2004 14:03
Asukoht:
Auto:

#3

P Mär 19, 2006 1:12

Minu 900-l küll 10 a. vanemal kostis sisse tohutu kigin ... lammutasin kõlarikatted ja kõik laiali kuid lõpuks selgus et kapott krigises, väheke määret vahele ja vaikus majas.
sigaelmar
Postitusi: 1028
Liitunud: P Okt 31, 2004 23:42
Asukoht:
Auto:

#4

P Mär 19, 2006 23:40

Algselt postitas: mddr
Minu autol nagisesid: kõlari kate, rooli ümber olev kahest osast koosnev
plastmoodustis (kuhu kangid kinnituvad), stereo (oli kuidagi veidi viltu pesas, kuigi pealtnäha paistis
okei). See päikeseanduri alune plastmassijura keskel nagises ka veidi.

Üldiselt kuumaastikel sõites tuleb neid naginaid rohkem juurde, kui ära
likvideerida viitsid. Pärast mitut meeleheitlikku naginaotsimise/likvideerimise maratoni paistab mul olukord siiski rahunevat.


Mees nagu loex mu mõtteid - täpselt samad naginad mul ka! Aga stereo omast ma vist lahti ei saa....
tulipunanetalleke
Postitusi: 18
Liitunud: E Nov 21, 2005 20:35
Asukoht:
Auto:

#5

K Mär 29, 2006 19:49

Endal ka üht teist nagiseb. Vahepeal aga hinge täis.
Kuda nende vastu võidelda?
tripp
Postitusi: 626
Liitunud: L Dets 31, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#6

N Mär 30, 2006 0:21

Algselt postitas: tulipunanetalleke
Endal ka üht teist nagiseb. Vahepeal aga hinge täis.
Kuda nende vastu võidelda?


Kunagi üks tuttav signapaigaldaja rääkis, et olla toodud neile üks auto signapaigaldusse (täpset marki ei mäleta, aga võis olla mosse 2141 - on kuidagi nii meelde jäänud, et selline auto oli). Lepivad siis kokku et kuidas ja millal ning vana jalutas minema, lubades hiljem autole järele tulla.
Hakkavad siis mehed signat paigaldama, üks ronib peadpidi armatuuri alla ja hakkab mõne hetke pärast meeleheitlikult naerma. Teine vend sis küsib, et mis seal nii naljakat on, armatuuri all olev vend aga naerab edasi. Pistab siis teine mees ka pea armatuuri alla ja mida ta näeb - terve armatuurialune paksult makroflexi täis lastud. No ei anna seal midagi enam teha.
Hakkavad mehed siis taati ootama. Helistada ka ei saa, sest mobiilindus polnud veel nii levinud nagu praegu. Tulebki vana kokkulepitud ajal tagasi ja mehed kohe küsima, et miks armatuurialune paksult makroflexi täis on lastud. Taat siis seletas, et nagises koledalt. Nagises nii, et viskas närvi nii mustaks, et ühel hetkel oli ta nõus mida iganes tegema, et sellest koledast naginast lahti saada. Ja oligi aidanud, sest peale makroflexiga töötlemist armatuur enam ei nagisenud.
Signa aga jäigi paigaldamata.

Nii et äkki makroflex aitab. Aga signa peaks enne seda ära paigaldama :P
[Trionic]: 9-5 kapoti all peabki midagi logisema..
[URL=http://www.spritmonitor.de/en/detail/395941.html] [IMG]http://images.spritmonitor.de/395941.png[/IMG][/URL]
holger
Postitusi: 83
Liitunud: T Mär 16, 2004 12:33
Asukoht:
Auto:

#7

N Mär 30, 2006 17:46

Sellest makrofleksist - olen kuulnud, et lastakse seda ka ustesse ja mujalegi kereplekkide vahele, pidada efektiivselt müra vähendama. Mulle tundub see kuidagi ohtlik äri olevat - ei kujuta ette, kuidas see kere korrosiooni mõjutab. Oskab keegi äkki kommenteerida? Mind on alati pisut häirinud nii 99 kui klassiku juures sõitu saatev pidev kumin, mis ei ole mu meelest seotud sillaosade/pukside väsimisega (osaliselt sõltub muidugi kummidest), vaid tundub olevat kere omapärane akustiline lisaväärtus. Näiteks tonnise juures sellist anomaaliat pole.
Et siis sellepärast mõtlesin, et laseks ka törtsu makrofleksi kuhugi:evil:
tripp
Postitusi: 626
Liitunud: L Dets 31, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#8

N Mär 30, 2006 22:35

Mina ei julgeks. Keegi ei tea täpselt, mida ta plekiga teeb. Äkki tuleb sinna makroflexi alla selline uss sisse... ei mina ei julgeks :mad:
Ja armatuuri alla ka ei paneks ;)
[Trionic]: 9-5 kapoti all peabki midagi logisema..
[URL=http://www.spritmonitor.de/en/detail/395941.html] [IMG]http://images.spritmonitor.de/395941.png[/IMG][/URL]
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#9

N Mär 30, 2006 22:45

macro hoia küll autost eemal. Kohe kindlasti. Selle jaoks on teised asjad.

Kõige hullemini häirib nagin audiofiile. Mul sõbrake on ja ta läheb ikke päris närvi kui kuskil miskit toimub.
Vasta