Saab 96L RAT, 1976, strife

strife
Postitusi: 264
Liitunud: R Veebr 17, 2006 11:50
Asukoht: Tallinn
Auto: Škoda Superb; Saab 96; Bmw 325 Cupcar;

#126

L Nov 17, 2018 11:41

Hei hei,

Pole olnud põhjust siia pikalt kirjutada aga ei ole jätnud seda autot veel unarusse. Just see nädal veeres mulle doonor õuele! Ostsin peaaegu komplekse auto kust saab vajalikke mutreid polte jne jne! Kui kellegil huvi mõne jupi vastu olen lahkesti nõus annetama! Kuna hetkel võidusõidu hooaeg läbi ja uue masina ehitus käib (loe et bmw cupi auto pealt liigun estonia formula peale) siis aega tekib natuke rohkem et saabiga tegeleda !

https://m.imgur.com/gallery/D6RU0Iu
Fly High!
strife
Postitusi: 264
Liitunud: R Veebr 17, 2006 11:50
Asukoht: Tallinn
Auto: Škoda Superb; Saab 96; Bmw 325 Cupcar;

#127

L Nov 28, 2020 10:29

Tere kõik see saabipere,

2a on nagu naksti möödunud ja edusamme.... noh sai doonor masin veetud omale juurde, seega aktiivselt pole masinaga tegelenud ( istub mõnusasti soojas garaažis)

Aga siiski olen temaga tegelenud. Miljon aastat tagasi kui sai lastud täies mahus ära keevitatud selgus et keevitaja oli alturtsi teinud ja esitiibade alt tegemata. Mõeldud tehtud.. kui siis oh seda üllatust keegi on esimesed tiivad alt kere külge kinni keevitanud... ühesõnaga kas kellegil on pilte kuidas tiiva alumised servad kinnituvad kere külge et saaks uued kinnitused teha. (doonoril on kõik läbi roostetanud)

Hetkel on seis selline et auto tuleb täiesti üksipulgi algosadeks ja läheb täis värvimisse ehk kapoti alune, salon ja siis väljast.

Seniks aga muretuid km ja mõnusat koroonalist talve.

Strife
Fly High!
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#128

L Nov 28, 2020 10:33

Tiibade tagumised otsad käivadki ukse juurest kruvidega. Ja rohkemat polegi. Ise olen ette äärde väikse lisaplekist vinkli juurde keevitatud.
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Vasta