M: Saab 96 2D Sedan 96-V4/2500, 1974, Ivomets

Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#51

K Juul 04, 2012 12:05

Millega katlakivi vastu võitlesid?


ah, ostsin poest mingid 2 erinevat katlakivieemaldajat.
ühe lasin olle sees tund-2, siis suur läbipesu; teist hoidsin sees 2 päeva.
aitas aga vähe.
tegelt peaks ikka radika maha võtma ja soolhappega läbi laskma, siis saab puhtaks.
kogu süsteemi nagu ei julgeks.
aga praegu häda enam ei ole, temp normaalne püsib.
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#52

T Juul 09, 2013 8:53

No näedsa, üle aasta pole midagi kirjutanud.

Lätlaste tungivale soovile, et näha, kas see auto ikka sõidab kah käisin nädalavahetulel Läti saabiklubi suvepäevadel. sai mahakimatud üle 700 km. Sealhulgas öine regulaarsusralli ja päevane pildiralli ajalimiidiga 6h kruusal. Sedakorda rahvusvaheline ekipaaz oli, ehk olin koos veetleva läti nei Evaga. kellel muide on suurepärane pildimälu!! Sedakorda oli 90 pilti!!!

Tegelikult tahtsin kirjutada taas sellest, et uued asjad ei pea vastu! neljast summutaja kinnitusest põlesid 3 tk tuhaks. Nüüd ma tegin nagu ralliautol- transportöörilindist.
Ja samuti andis saba uus bensupump, mis lihtsalt keeldus kuumas töötamast ja pumpamast. muidugi kui maha jahtus töötas taas. aga ega ma loll ole, et ma ilma vana pumbata läksin!! ja mis see pumba vahetus siis ära ei ole. 10 min ja taas töötab kõik. ainuke häda nende vanade pumpadega on see, et õli lasevad läbi ja õlitihendit vahetada ei saa.
Üks pilt uue pumba klappidest!! ajab ju naerma küll!!


Pilt


Pilt

Pilt
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#53

T Juul 23, 2013 15:13

Autol uus omanik, kes veel praegusel hetkel isegi ei tea, et ta saab taas ühe väga, väga kena saab 96-ga sõita!

Kes kord on saab 96- ga sõitnud, ei see niisama sellest emotsioonist loobu, mis see vana saab pakkuda suudab!

Müstika! Sellise autoga sõitmine on nagu härjale punase räti näitamine... ainult sa ei tea kus on see härg, kel miskit kogunema hakkab, kuni plahvatab kõik välja !! ( polegi sellist emotikoni nagu pisarad)
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Ets
Postitusi: 390
Liitunud: K Veebr 06, 2008 16:13
Asukoht:
Auto:

#54

T Juul 23, 2013 17:35

ei no tore, et sa kõik oma küülikud võimalikult erinevat värvi värvid, muidu läheks järjepidamine segi :) See oranž oli juba meelest läinud....
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#55

T Juul 23, 2013 17:42

ei no tore, et sa kõik oma küülikud võimalikult erinevat värvi värvid, muidu läheks järjepidamine segi :) See oranž oli juba meelest läinud....


eh, ma ikka värvin seda värvi, mis nad algupäraselt on olnud...
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#56

R Sept 30, 2016 11:25

See auto on omanikul plaan maha müüa!! Rohkem infot esialgu minult.


masin on ideaalses korras ja ainulaadne kindlasti!
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Vasta