Saab 96 Zombie Patrol, 1978, siilivudi

Vasta
siilivudi
Postitusi: 66
Liitunud: K Dets 12, 2007 0:13
Asukoht:
Auto: Saab 900 '87

#1

R Mai 06, 2011 14:58

Eile sain jälle hoogu ja materjali juurde, et oma Zombie Patrolit edasi ehitada. Tutvustan seda autot siin ka :)

Mina sain selle omanikuks 2009. a. sügisel tänu sellele, et ühe noore mehe mõistus ja ilmselt ka viitsimine enam autost üle ei käinud.

Peale ostu tuli kohe mõtlema hakata, kust uut plokikaant saada. Mootor lonkas korralikult. Põhjuseks oli paar väga ära kulunud klapipesa (ralliauto värk noh). Suure otsimise peale leidus üks doonormootor, mille ühest plokikaanest peale nühkimist ja limpsimist üsna korralik asendusosa tuli. Salongipõrandal laiutavad augud sai roostepuru asemel korraliku metalliga täidetud. Terve põrand sai uue värvi ja põhjamastiksi. Väljapoole tekkisid mõned keremaalingud, et niigi hirmsat välimust veel hirmsamaks muuta. Mõne aja pärast, kui auto polnud vabatahtlikult nõus enam Nõmme mäest ülesse sõitma, tuli ära vahetada ka siduriketas.

Käimasoleva aasta tegevusi tuli alustada käigukangi hoovastiku vahetamisega. Alguses tundus asi suhteliselt lootusetu, kuna sobivat tükki ega ka tervet hoovastiku süsteemi polnud kuskilt saada või kui pakuti, siis kulla hinnaga. Lõpuks siiski leidsin. Lausa terve teise auto sain kõrvale doonoriks.

Praegune seis on selline, et auto on hingelt ilus ja lippab nagu kevadine jänes. Aga välimine pool on siuke... huvitav. Kuna rooste väljastpoolt ligi tikub, siis on plaanis väikesed kere- ja värvitööd, mille käigus võib nii mõndagi põnevat juhtuda :cool:

Talvine punk-car Zombie Patrol
Pilt

Keredoonoriks kalpsas eile lisaks veel üks pruunjänes.
Pilt
Lepa
Postitusi: 409
Liitunud: R Mär 05, 2004 9:01
Asukoht:
Auto:

#2

R Mai 06, 2011 15:12

Kas suunatule klaasi leidsid? Nakataja pakub SIIN sobivaid :)
siilivudi
Postitusi: 66
Liitunud: K Dets 12, 2007 0:13
Asukoht:
Auto: Saab 900 '87

#3

R Mai 06, 2011 15:28

Jah, keredoonoril oli see õnneks olemas ja terve. Kuna mul oli veel muid asju ka tarvis ja jupikaupa otsimine läks keeruliseks, siis ostsin terve teise auto kõrvale. Kindlasti ei kulu mul kõik tükid endal ära, nii et võib küsida, kui midagi huvi pakub.
Vasta