Saab 900 turbo, 1987, marti, jälle leitud

marti
Postitusi: 41
Liitunud: K Okt 13, 2004 20:51
Asukoht:
Auto:

#26

L Veebr 11, 2006 18:32

Uhhh... jahh, seekord läks siis suht õnnelikult, nagu ka eelpool ööldud. Lisan veel uudisena niipalju, et kui ma velgedega auto juurde tagasi jõudsin oli keegi "abivalmis kodanik" mu autot kergendanud bensiini võrra, mis veel paagis oli, kartis vist et muidu mul raske autot üles tungida rataste paigaldamisel.
Bentsupaagikorgi oli ka raibe mälestuseks kaasa kahmanud. Kui kellegil on üle siis olen huvitet.
Veljed vist on jah suht traditsioonilised, tgavara ratas oli mul keldris, ürtitan sellest pildi teha ja peatselt ka siia panna.

Suur tänu kõigile kaasaelajatele, kes olid raskel hetkel abiks nõu ja jõuga ühe turbo klassiku eluea pikendamise nimel.
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#27

L Veebr 11, 2006 19:08

kas oli ära kah retsitud midagi, peale tagaukse klaasi ja velgede kadumise?

hea et ikka kätte said, süda kohe kergem
maxuud
Postitusi: 533
Liitunud: R Mär 05, 2004 19:00
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Auto:

#28

P Veebr 12, 2006 0:59

Tore muidugi jah, et üles leiti suht kiiresti aga peas hakkasid mul kohe teatavad küsimused tekkima ja ma väga loodan, et vastavad mehed ka jäljed üles võtsid (kas nad ikka tegid seda ?) ja lahendus kunagi loole ka ilmub.

Ma ei ole mingi c.s.i kriminalistide -sarja austaja ega jälgija aga kui Cyber mainis, et mootor oli veel soe isegi siis kui omanik sündmuspaigale jõudis, no siis pidi see politseisse helistaja ikka väga värsketele jälgedele sattuma.

Pidepunktid minu mõtetes: soe mootor (ajaliselt väga-väga värske juhtum kui arvestada, et ka ilm on praegu jahedam ja mootori jahtumine kiirem),
lumi maas, värsked sõidukite jäljed lumel, loodame et hulgim näpujälgi ka salongis ja mujal,
äkki on klaas ukse sees :red: (oh mind lolli aga ikkagi ei saa arvamatta jätta) lihtsalt lõhuti mehhanism või on polster maas ja näha, et klaasi ei ole. Kui lukud kõik keeravad siis vist mindi taga uksest läbi klaasi sisse (ei pea isegi varga puhul normaalseks ukseklaasi vargust - kuidagi ajuvaba),
Polte jah, neid ei võeta vist põhimõtteliselt kaasa.

Omal kunagi classicul lõhuti kõrvailstuja ukselukk nii ära, et see kukkus ukse sisse aga juhiukse oma tehti korrektsemalt, pärast võti keeras ikka ilusasti.

Kindlasti iga selline lugu annab mingid teadmised juurde. Kui aga on midagi sellist (kavalust) mida sa siin teistega jagada tahad/tohid siis anna teada, võib teistele edaspidi abiks olla vältimaks sarnaseid juhtumeid.
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#29

P Veebr 12, 2006 1:37

see suur, et, jällegi....

vahel esineb "erl stainli gaadneri öökapikrimkades" , et tapab ise oma ema ära, ja siis hellab shokki teeseldes pollarisse, et leidis oma ema tapetuna - te saate aru keerdkäikudest, jah?

noh et tasuks kontrollida ka vigastatud klassiku leidja ja politseile helistaja enese päkkraundi
marti
Postitusi: 41
Liitunud: K Okt 13, 2004 20:51
Asukoht:
Auto:

#30

P Veebr 12, 2006 9:53

Politsei uuris seal neid jälgi ja võttis proove tegi auto mingi võlupulbriga kokku. Klaas ei olnud katki löödud, vaid tervelteeemaldatud ja kaasa võetud.
Aga ok lähen nüüd üritan allesjäänud jubinad uuesti kokku lappida.
Nastix
Postitusi: 553
Liitunud: N Mai 19, 2005 16:12
Asukoht:
Auto:

#31

P Veebr 12, 2006 17:43

Õnnitlused martile, et niigi läks. Tegemist oli puhtalt tellimuse peale auto virutamisega juppide saamiseks - pole saa kahjuks ei esimene ega kindlasti ka viimane kord. Möginad, mis politsei su autosse pani, on DNA jälgede ja võimalike sõrmejälgede saamiseks. Seda punakat pulbrit eemalda autost ettevaatlikult, kuna too raibe on raske maha tulema mõnedest kohtadest. DNA tulemuse kohta ei maksa eriti midagi loota, kuna DNA ekspertiisi järjekord on ca 7 kuud ning eelisjärjekorras tulevad väheke "tõsisemad" kuriteod.
Mart900
Postitusi: 671
Liitunud: R Nov 18, 2005 14:17
Asukoht:
Auto:

#32

E Veebr 13, 2006 9:31

Õnnitlused jah ja ka kaastunde avaldused minugi poolt.
Nende varguse lugudega tuli endalegi üks huvitav meelde, nimelt kui mu sõber hommikul oma autosse jõudis leidis kah eest puruks luku ja tühja makisahtli aga mõned minutid hiljem leidis veel ka istme alt kilekoti koos kahe pisut kobedama makiga, ju oli varga näss suuremal ringil ja kas siis miski ehmatuse või just nimelt rutiini tõttu unustas eelneva saagi kõrval istuja istme alla :head:
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#33

E Veebr 13, 2006 9:35

hehh - see on küll hea lugu , see kahe uue maki lugu :P
Reix
Postitusi: 71
Liitunud: K Sept 28, 2005 11:05
Asukoht:
Auto:

#34

T Mär 07, 2006 17:30

Algselt postitas: Mart900
Õnnitlused jah ja ka kaastunde avaldused minugi poolt.
Nende varguse lugudega tuli endalegi üks huvitav meelde, nimelt kui mu sõber hommikul oma autosse jõudis leidis kah eest puruks luku ja tühja makisahtli aga mõned minutid hiljem leidis veel ka istme alt kilekoti koos kahe pisut kobedama makiga, ju oli varga näss suuremal ringil ja kas siis miski ehmatuse või just nimelt rutiini tõttu unustas eelneva saagi kõrval istuja istme alla :head:


Kas sõber oli ikka niipalju aus inimene et viis leitud makid Politseisse? Või sõitis ise pärast varastatud makkidega ringi?
Vasta