Saab 9000 CSE 2,0 LPT -> T, 1997, IFF

Vasta
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#101

Hjaaa. Silm kohe puhkas kui vaatasin oma masinat puksiiri seljas kraatisilises asendis seismas. Just kui öeldes, mina tegin endast parima. Ära tundmis rõõm suvest ning silma ilu.

Ma ei tea miks aga mulle meeldib see. Pesen auto puhtaks teen korda siis lasen pildid ka teha. :thumb:
Iga ratas veab and then some!
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#102

Algselt postitas: IFF
PS: ja siis kõik juhtus talvistes seades, mis siis on kuni 1 Bar. :headbang:
Tead, selel asjaga on nii, et kui mingi asi kõva valu saab tihti, siis lõpuks ta puruneb. Ja purunemine ei pruugi juhtuda siis kui valu taga. Suvalisel hetkel. Tead ise.

Suure koormusega tekkis kuhugi mingisugune mikropragu vms, ning selle edasiarenemiseks polnud üldse enam väga palju jõudu tarvis.

Aga sitt lugu sellegipoolest.
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#103

Algselt postitas: suur
Algselt postitas: IFF
PS: ja siis kõik juhtus talvistes seades, mis siis on kuni 1 Bar. :headbang:
Tead, selel asjaga on nii, et kui mingi asi kõva valu saab tihti, siis lõpuks ta puruneb. Ja purunemine ei pruugi juhtuda siis kui valu taga. Suvalisel hetkel. Tead ise.

Suure koormusega tekkis kuhugi mingisugune mikropragu vms, ning selle edasiarenemiseks polnud üldse enam väga palju jõudu tarvis.

Aga sitt lugu sellegipoolest.

Ei no mis tas siis sitt lugu on. Loodus teeb omad valikud. Mõte oli kevadeks masin korda teha, ju siis vanajumal juhatas vead veel kätte enne suverehvi alla panekut.

Tee oli muidugi konarlik tollel hetkel vabalt võis põhjustatud olla vanadest mootori patjadest ning kasti padjast, ning vedelast kerest, mis läbi paindus kogu kupatusega! ;)
Iga ratas veab and then some!
sebastian
Operaator Kõps
Postitusi: 2137
Liitunud: T Nov 09, 2004 1:35
Asukoht:
Auto: 9000CDE '97

#104

Loodus tegi oma õige valiku vist. Masin andis märku, et enne kui "1,palju" baare juurde keerad, tuleb nõrk koht korda teha :o
Kui miskit lendab, siis ise mõtlen alati nii: tore, et pole masinaga hetkel kusagil pärap....s.

Lendas bensupump, kui hakkasin just end Õismäele parkima, lendas plokikaane tihend, olime koos sinuga autodega Piibel, läpakas kaasas, et "RPM vs. boost" mõõta.
Ja võib kolm korda arvata, kelle slepis ma linna poole veeresin...:beer:

Samuti anti justkui märku, et seekord ära kurat hakka kiirendama...polnudki vaja, sest valget suitsu oli juba kogu maailm täis just vahetult enne gaasitamist :)
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#105

Nägin täna Troostis sinu armukest Trionicu käpa all rahulikult unelemas. Mõnesmõttes vedas, et pooltelg kasti ära ei lõhkunud. Aga pooltelje silinder nägi välja küll nagu vägistatud jaanalind:D:D Põhjuseid võib palju olla. Vasak kastipadi paistis ka natuke kahtlane.
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#106

Algselt postitas: Jupats
Nägin täna Troostis sinu armukest Trionicu käpa all rahulikult unelemas. Mõnesmõttes vedas, et pooltelg kasti ära ei lõhkunud. Aga pooltelje silinder nägi välja küll nagu vägistatud jaanalind:D:D Põhjuseid võib palju olla. Vasak kastipadi paistis ka natuke kahtlane.

Näedsa siis Küla pealt saad teada kuidas asjad käivad. :)
Iga ratas veab and then some!
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#107

Super!

Troost ning Trionic teevad ikka imesid! Masin oli 24h kokku nende territooriumil.

Homme sõidan vähe pikemalt ning kirjutan pikemalt!

Nüüd aga :beer: ja siis veel :beer: ning sealt edasi :beer:
Iga ratas veab and then some!
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#108

Nüüd on siis liigutud nii mõnigi kilomeeter ning kõik on tip-top.

Vahetusse läks siis koos kõigega juba ka Mootori padjad mõlemad ning käigukasti padi, et enam taolist väikest äpardust ei juhtuks. :red:

Toon all ära ka mõned pildid siis ühest teatud "detailist" mis sai "vähe" peksa.

Pilt

Pilt

Pilt


Edit: Ongi uus trofee klapi kõrvale panna nüüd!
Iga ratas veab and then some!
romza
Postitusi: 849
Liitunud: P Mär 05, 2006 17:18
Asukoht:
Auto:

#109

Tundub nagu ilus roos :cool:
romza
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#110

Kui trofeeks jätad, siis ära jumala eest määret maha pese - läheb veel rooste. :P
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#111

Algselt postitas: suur
Kui trofeeks jätad, siis ära jumala eest määret maha pese - läheb veel rooste. :P

Sa vist ei ole seda määret kunagi maha pesnud kuskilt :P
Iga ratas veab and then some!
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#112

Algselt postitas: IFF
Algselt postitas: suur
Kui trofeeks jätad, siis ära jumala eest määret maha pese - läheb veel rooste. :P

Sa vist ei ole seda määret kunagi maha pesnud kuskilt :P
Ei ole jah. Määrdega moodustab täiusliku komplekti :)
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#113

Kuna väljas on ilm ilusaks läinud ning veed vulisevad, peab ise ka kevade ning suvise seade peale mõtlema hakkama ning talveunest masina välja ajama. Seega saabusid sellised asjad!


Pilt
Iga ratas veab and then some!
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#114

Algselt postitas: Marquis
Väga ilus 9000, nägin seda mustamäel parkimas paar päeva tagasi ;-)
Hakkasid silma kohe värvitud peeglid ja küljekarbid. Tooni erinevus ilmselt sellest, et need siis eelmine omanik ise hiljem üle värvinud..

17 tolli velg ka alla ja viimasepeal! :P

Aga palun ;)

Pilt
Iga ratas veab and then some!
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#115

Pilt



Pilt


Kahju ainult, et Jazz käsipesula kvaliteet kuhugi ei kõlba :(

Kui paremad pildid saan siis panen uued.
Iga ratas veab and then some!
Jürgen

#116

Miks mitte samad veljed, aga tumedad? Ma usun, et oleks parema effekti jätnud, üldkokkuvõttes - KENA:headbang:
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#117

Algselt postitas: Jürgen
Miks mitte samad veljed, aga tumedad? Ma usun, et oleks parema effekti jätnud, üldkokkuvõttes - KENA:headbang:

Ma mõtlesin Tumedate peale, kuid mulle meeldivad nn hõbedased rohkem. Kuigi pole musta alla keerand endale. Eelistan miskipärast heledat. Ilmselt vanamoeline olen!


Edit: Ja kusjuures kas sa oled otsinud Tonnisele velgi? Maru raske on leida midagi mõistlikku!
Iga ratas veab and then some!
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#118

Veel

Lisatud failid
Iga ratas veab and then some!
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#119

Tahtsin veel lisada, et täitsin sellega ühe oma lubaduse ning unistuse panna alla 224/45 R17 rehv.

Ilmselt ei vaja kirjeldamist pidamise vahe!:cool:





Edit: Tahtsin siin kohal tänada veel kodanik Saabut ka. Väga meeldiva ning operatiivse koostöö eest. Sai tema juures velgedele rehvid peale lasta väänatud ning kahe päeva pärast juba esimest korda rehvi parandamas käidud ning miini killu taolist eset sealt välja urgitsemas. :poke:

Väga meeldiv teenindus! :notworthy:
Iga ratas veab and then some!
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#120

hele velg tundub SUUUREM. Mul tumedad nüüd ja suht väiksed nagu:freak:. Aga extreme makeover Saab Editon. Väga pro, müts maha minu poolt.
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#121

Venna on mu venna:) maitse meil 100% 1. mu esimese auto all olid 99% sarnased veljed:)

:beer:
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#122

Väga kena auto sul nüüd.
Eriti kenad on sinu vanad veljed minu tonni all. :) Kõik rahul :)
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#123

Algselt postitas: Eleri
Venna on mu venna:) maitse meil 100% 1. mu esimese auto all olid 99% sarnased veljed:)

:beer:

Tegelt ongi samad ainult 2" suurem ning teiste mõõtudega ja auguvahedega. :)

Tegemist siis Kosei velgedega.
Iga ratas veab and then some!
sebastian
Operaator Kõps
Postitusi: 2137
Liitunud: T Nov 09, 2004 1:35
Asukoht:
Auto: 9000CDE '97

#124

Täitsa minu maitse!
Ise vahtisin ka neid tumedamaid, aga jah - visuaalselt näivad tumedad auto all väiksemad. Tonnise niigi rohmakas kere tahaks veelgi ruuremaid rattaid, aga ei mahu ju, kui päris 35- rihmasid peale ei venita.

Kuidas sõidumugavus võrreldes 16-tollistega? Või olid sul enne 15-tollised?
Ma mõtlen lehmaradadel e. Tallinna teedel.
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#125

Algselt postitas: sebastian
Täitsa minu maitse!
Ise vahtisin ka neid tumedamaid, aga jah - visuaalselt näivad tumedad auto all väiksemad. Tonnise niigi rohmakas kere tahaks veelgi ruuremaid rattaid, aga ei mahu ju, kui päris 35- rihmasid peale ei venita.

Kuidas sõidumugavus võrreldes 16-tollistega? Või olid sul enne 15-tollised?
Ma mõtlen lehmaradadel e. Tallinna teedel.

Noh ennist oli mul 15", ning talvekad lausa 195/60. Nendega võrreldes on ikka ulme erinevus. Augud on isegi mugavamaks läinud (ei kuku igast väiksesse vihmaussi auku enam sisse)kuid igast ebatasasused meie teedel on nõmedad. Eks rool otsib ise teed rohkem kuid ei midagi millega juht hakkama ei saaks. Kuid kurvides käitumine ning pidamine on hoopis mõnusam.
Iga ratas veab and then some!
Vasta