Saab 9000 2.0 CS 110kW LPT Swiss Edition, 1997, EiSaa

EiSaa
Postitusi: 85
Liitunud: E Juul 06, 2009 0:21
Asukoht:
Auto:

#26

N Juul 09, 2009 0:58

Teil Svenska ja Cracherfox oli õigus, kui auto lukustada ja käib see plärin pagasnikus, jääb kütuseluuk ikkagi lahti, tundub et see on neil mingi tüüpviga, mõni hammasratas või midagi võib kulunud olla! Sellepärast ma vaatasin üks hommik, et luuk oli jälle pärani lahti, ju siis keegi oli taas käinud benssu otsimas, paraku oli mul tol päeval paagis vaid 5 liitrit umbes sees ja ta ei saanud seda sealt kätte! See oli juba tegelt mitmes bensuröövi katse, aga üldiselt on nii, et kui ma ta taban, siis korralikult saab kitli peale küll!
Aga ok, uurin palju see remont maksma võiks minna ja äkki saab selle ise korda teha, peangi selle korda tegema, sest see plärin pagasnikus läheb aina lärmakamaks ja hakkab
juba mindki tüütama rääkimata naabrites, kui ma öösel kuskilt tulen, ja auto lukustan, siis ajab see plärin pool linnaosa üles!

NB!
Tänu Cyberile hakkas ka elektriline antenn korralikult funkama jälle, mingi möks oli peal, puhastasin nii u.4-5 korda! Nüüd käib tervenisti välja ja liigub ka sisse tagasi kogu pikkuses! Ühe sõnaga, asi töötab, kuigi on kõver pisut!
Lepp
Postitusi: 165
Liitunud: L Sept 06, 2008 15:53
Asukoht:
Auto:

#27

N Juul 09, 2009 1:41

selle antenni koha pealt olen isegi pange pannud... nimelt mõtlesin ka, et tuleb õlitada, tegingi seda, aga seda tahma tuli sinna antennile aina juurde:bs:
homne päev võtan kätte ja teen lisaks salongi suurpuhastusele ka antennile suurpuhastuse, vaatame, mis tulemus on...
aga sul on päris viisakas tonnine küll mudu:thumb:
saabu
Postitusi: 803
Liitunud: R Juul 21, 2006 9:43
Asukoht: Tallinn-Aruküla
Auto:
Kontakt:

#28

N Juul 09, 2009 7:52

Proovi lahtise kütuseluugiga,kas pläriseb ja vaata kas luku varras liigub välja.Kolks käib sellest,et mootori varras ei lähe luugi küljes oleva vastuse keskel olevasse auku,vaid vastu vastust,mis tekitabki seda koledat häält.
EiSaa
Postitusi: 85
Liitunud: E Juul 06, 2009 0:21
Asukoht:
Auto:

#29

N Juul 09, 2009 21:53

Mmm, tahaksin oma konto kustutada, aga kuidas?
Abi seda ei maini, kuidas oma konto annulleerida ja nii et andmed ja pildid samuti kustuksid!
Ma liitusin ühe teise riigi klubiga, ja üllatus üllatus, ma sain oma tehnilisele küsimusele kiiresti vastuse!! Paar minutit ja keegi juba vastas sellele!

Keegi võiks juhendi konto kustutamisest kuhugi siia panna!
morris
Postitusi: 154
Liitunud: N Mai 15, 2008 22:03
Asukoht:
Auto:

#30

N Juul 09, 2009 22:02

Algselt postitas: EiSaa
Mmm, tahaksin oma konto kustutada, aga kuidas?
Abi seda ei maini, kuidas oma konto annulleerida ja nii et andmed ja pildid samuti kustuksid!
Ma liitusin ühe teise riigi klubiga, ja üllatus üllatus, ma sain oma tehnilisele küsimusele kiiresti vastuse!! Paar minutit ja keegi juba vastas sellele!

Keegi võiks juhendi konto kustutamisest kuhugi siia panna!

ei kustu sa kuhugile.
kõik su suht rumalad sõnavõtud jäävad alles
ja mõne aja pärast palud oma konto taastada.
EiSaa
Postitusi: 85
Liitunud: E Juul 06, 2009 0:21
Asukoht:
Auto:

#31

N Juul 09, 2009 22:09

Sa arva mida tahad, ma pole kuskil midagi eriti öelnudki, igal pool saab oma konto kustutada! See foorum lihtsalt ei rahulda mind rohkem kui suvaline motofoorum ja mu enda garaazitingimused selleks et autot hooldada!
Millegipärast loen ma siit foorumist vaid autode tuunimisest, kuna mind see ei huvita, ja oma küsimustele vastust pole saanud, leian et mul pole mõtet lihtsalt kuhugi kuuluda lihtsalt auto pärast!
EiSaa
Postitusi: 85
Liitunud: E Juul 06, 2009 0:21
Asukoht:
Auto:

#32

N Juul 09, 2009 22:12

To: Morris!

Kui sul midagi tarka öelda pole, siis mine ja lälla mujal! Mine nori kellegi teisega tüli, hetkel veel minu lahtris ma ülbitseda ei luba!
Kui sul on minuga mingi kana kitkuda, siis davai lepima aja kokku, vean oma 100kilose kere kohale ja paneme sotid paika, siin foorumis niisama klähvida pole mõtet! Hähh?
ptrt
Postitusi: 254
Liitunud: K Juun 09, 2004 17:54
Asukoht:
Auto:

#33

N Juul 09, 2009 22:18

See ei ole Sinu lahter, see on meie kõigi ühine vestlusring. Tõenäoliselt sellest eksiarvamusest Su lahkhelid teistega ongi põhjustatud. Austa teisi, siis austatakse ka Sind.

Aga konto sulgemine on iseenesest lihtne, ülbitse natuke veel, jää sellega adminnidele silma ning kinni Su konto lähebki, rahu majas ja probleem lahendatud. Teema jääb küll üles, aga pole hullu, kangelaste mälestus peabki igavesti kestma.
suur
Postitusi: 3925
Liitunud: T Mär 01, 2005 12:42
Asukoht:
Auto:

#34

N Juul 09, 2009 22:18

Huvitav, mida need kaks sajakilost tegema hakkaksid ;)

EiSaa-le teadmiseks, et morris ei klähvi üldse (polegi klähvija tüüp), vaid nöögib peenelt. Morris on ise nimelt ka mingil hetkel palunud oma konto kustutada, kuid nüüd on tagasi.
EiSaa
Postitusi: 85
Liitunud: E Juul 06, 2009 0:21
Asukoht:
Auto:

#35

N Juul 09, 2009 22:22

Mina ei ülbitsenud vaid keegi morris alustas, kui ma nüüd ei eksi! Minul pole seda foorumit vaja et auto sõidus hoida! Võin ka ise uurida, aga võin ka siit infot pärida, kuidas jääb siis! Ma ära ei sure kui ma siia ei kuulu!
morris
Postitusi: 154
Liitunud: N Mai 15, 2008 22:03
Asukoht:
Auto:

#36

N Juul 09, 2009 22:23

Algselt postitas: EiSaa
To: Morris!

Kui sul midagi tarka öelda pole, siis mine ja lälla mujal! Mine nori kellegi teisega tüli, hetkel veel minu lahtris ma ülbitseda ei luba!
Kui sul on minuga mingi kana kitkuda, siis davai lepima aja kokku, vean oma 100kilose kere kohale ja paneme sotid paika, siin foorumis niisama klähvida pole mõtet! Hähh?

kuidas seda öeldigi, internetis vaidlemine on sama mis paraolümpia võit, oled olümpiavõitja, aga ikkagi natuke.........
ma ei vaidle........ ega kitku kana, avaldasin lihtsalt oma arvamust, kuna olen ise sellise etapi läbi elanud.......
kui sa vaatad mu profiili, siis tead kus ma asun, ja sa võid mind oma 100 kilose kerega peksma tulla.
aga üldiselt, tõmba veits tagasi, ära nori , ja sa näed et siin, saabnet.ee s on tegemist parimate spetsialistidega kogu Eestis. ei pea ju alati ylbama, ja teisi tagant kiirustama, sellepärast, et ise noor ja kärsitu oled.

ps. kasuta otsingut ja saad aru, millest ma räägin.

EDIT: kiirete näppude voor
tänks Suur ja ptrt
EiSaa
Postitusi: 85
Liitunud: E Juul 06, 2009 0:21
Asukoht:
Auto:

#37

N Juul 09, 2009 22:28

Mul on jumala pohhui mida sa arvad! Lihtne! Hoia oma spetsialistijutt endale! Mine tõmble mõne oma sõbraga, pole sulle mingi suvaline kellele sa lihtsalt tuled ja pähe situd!
morris
Postitusi: 154
Liitunud: N Mai 15, 2008 22:03
Asukoht:
Auto:

#38

N Juul 09, 2009 22:30

Algselt postitas: EiSaa
Mul on jumala pohhui mida sa arvad! Lihtne!


sinu võit!


internetis vaidlemine on sama mis paraolümpia võit, oled olümpiavõitja, aga ikkagi natuke.........
EiSaa
Postitusi: 85
Liitunud: E Juul 06, 2009 0:21
Asukoht:
Auto:

#39

N Juul 09, 2009 22:32

To: Morris

Foorumis me võime ju kõik öelda mida suust tuleb, aga ole mees ja tule ning ütle seda mulle otse näkku! Ei ole mõtet siin niisama jaurata!
Nii palju kui mina tean tulid sa siia ise, või süüdistad mind et mina sind tagant kiirustasin siia tulema ja lällama minu aadressil???
Ei mäleta et oleks sinu kannal norinud, kui sa seda norimiseks kutsud, et oma auto siia vaatamiseks panin ja hoolduse foorumi all lihtsalt infi küsisin siis selleks see foorum nagu tehtud vist ongi! Kui ei ole lubatud, siis kustutan pildid ja lahkun siit foorumist!
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#40

N Juul 09, 2009 22:35

Algselt postitas: EiSaa
Foorumis me võime ju kõik öelda mida suust tuleb, aga ole mees ja tule ning ütle seda mulle otse näkku! Ei ole mõtet siin niisama jaurata!


Võta asja rahulikult. Homme on su konto suletud.

terv, teager
EiSaa
Postitusi: 85
Liitunud: E Juul 06, 2009 0:21
Asukoht:
Auto:

#41

N Juul 09, 2009 22:39

Jään huviga homset ootama!
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#42

N Juul 09, 2009 22:40

EiSaa läheb ja hingab õues nüüd natuke aega värsket õhku.
Ja loeb kümneni.
Ja siis tuleb siia tagasi rahunenuna.
Ennegi siin foorumis nähtud selliseid noori ja punase harjaga karjujaid kes jõed tagurpidi voolama lubavad panna ja mida kõike veel.
Mõne aja pärast saavad ise aru, et pingutasid oma keevalisusega üle ja tõmbavad tagasi. Läheb veel natuke aega ja leiavad, et siin keskkonnas leidub isegi päris toredaid ja abivalmis kodanikke.:thumb:
Seniks aga soovitan sul pool tooni madalamaks võtta ja lihtsalt lugeda.
Usu mind siin on seda palju:wise:
Ei tahaks küll, et järgmine staar "Keenjuste ja Plontiinide Nurgakesse" satub:wtf:
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
morris
Postitusi: 154
Liitunud: N Mai 15, 2008 22:03
Asukoht:
Auto:

#43

N Juul 09, 2009 22:43

Algselt postitas: EiSaa
Foorumis me võime ju kõik öelda mida suust tuleb, aga ole mees ja tule ning ütle seda mulle otse näkku! Ei ole mõtet siin niisama jaurata!
Nii palju kui mina tean tulid sa siia ise, või süüdistad mind et mina sind tagant kiirustasin siia tulema ja lällama minu aadressil???

ohhh jahh......
ütlema mida siis?
et sina oled olümipavõitja?
et siin on paremad spetsialistid?
et sa oled liiga kärsitu?
et osad su sõnavõttudest on liiga kärsitud?

kuidas ma olen lällanud?
kui ma sind veidi proovin suunata ja rahustada, kas siis sellest tekib selline tüli?
usu mind, siin foorumis on vähemalt üks selline mees, kes oles seda juttu nähes sul kohe konto kustutanud, aga vist ta magab
otsi: kasutaja:iisak

teager: ära veel kustuta, hea sõna võidab kurja (teadmatu) väe!

EDIT: UPS, iisak ei magagi!!!!
EiSaa
Postitusi: 85
Liitunud: E Juul 06, 2009 0:21
Asukoht:
Auto:

#44

N Juul 09, 2009 22:53

Kas ma mitte ei öelnud et ootan huviga homset???:wall:
EiSaa
Postitusi: 85
Liitunud: E Juul 06, 2009 0:21
Asukoht:
Auto:

#45

N Juul 09, 2009 22:54

Kuulge foorumid pole nüüd küll ainsad kohad kust spetsialiste leida võib!
morris
Postitusi: 154
Liitunud: N Mai 15, 2008 22:03
Asukoht:
Auto:

#46

N Juul 09, 2009 22:54

Algselt postitas: EiSaa
Kas ma mitte ei öelnud et ootan huviga homset???:wall:

et kas siis konto sulgemist, või tuled tõuklema?
EiSaa
Postitusi: 85
Liitunud: E Juul 06, 2009 0:21
Asukoht:
Auto:

#47

N Juul 09, 2009 22:57

Ma ei käi üldiselt foorumites, vaid googlis enamasti, kuna inglise keel pole mulle võõras, siis saan googlis päris head võõrkeelset infot! Siia astusin vaid niisama sümboolses mõttes, sama sümboolses mõttes võin siit ka lahkuda ja ma ei kaota sellega midagi!

To: Morris

Ma ei tea kes sa oled ja mida sa tahad ja ma taha ka teada! Mul pole sinuga asja! Ma ei tunne sind, ma ei tunne 99% maailma rahvastikust, ja mis siis sellest? Ma ei saa aru mida sa tahad minust, olen sulle võlgu vä?

Sina ju tulid esimesena siia tõuklema, mina pole sinu pool käinud ju tõuklemas!? Ma pole sinu autot kritiseerimas ju käinud!?
Ma olen suutnud seni ilma selle foorumita elada, miks ma ei peaks seda saama teha oma ülejäänud elu???
Nagu pind perses!
que
Postitusi: 1406
Liitunud: R Nov 05, 2004 18:40
Asukoht:
Auto: 2x 9-5, 1x9-3

#48

N Juul 09, 2009 22:57

Foorumist võib leida ka häid tuttavaid ja abivalmis inimesi :cool:

väike soovitus ..ära lase ühe inimese arvamusel asja ära rikkuda..
Everyday Regular SAAB guy!
morris
Postitusi: 154
Liitunud: N Mai 15, 2008 22:03
Asukoht:
Auto:

#49

N Juul 09, 2009 23:08

Algselt postitas: EiSaa
Ma ei käi üldiselt foorumites, vaid googlis enamasti, kuna inglise keel pole mulle võõras, siis saan googlis päris head võõrkeelset infot! Siia astusin vaid niisama sümboolses mõttes, sama sümboolses mõttes võin siit ka lahkuda ja ma ei kaota sellega midagi!

To: Morris

Ma ei tea kes sa oled ja mida sa tahad ja ma taha ka teada! Mul pole sinuga asja! Ma ei tunne sind, ma ei tunne 99% maailma rahvastikust, ja mis siis sellest? Ma ei saa aru mida sa tahad minust, olen sulle võlgu vä?

Sina ju tulid esimesena siia tõuklema, mina pole sinu pool käinud ju tõuklemas!? Ma pole sinu autot kritiseerimas ju käinud!?

Nagu pind perses!

eesti keels öelduna: jebentidushujebentimaikujebetiboga
kes on tõugelnud?
kes on su autot kritiseerinud?
mis kuradi pind perses?

kui ma kutsun sind ylesse mõistlikkusele, mitte kustutama oma kontot, vaid rahumeelselt jätkama, kas see on mingi hingesittumine?

tyra kyll,

teager, kustuta selle mõttetu mehe konto tõesti ära, kui siuke isegi eestikeelsest jutust aru ei saa.

mina olen selle teema lõpetanud!

ei aidanut hea vägi, loll võitis!
EiSaa
Postitusi: 85
Liitunud: E Juul 06, 2009 0:21
Asukoht:
Auto:

#50

N Juul 09, 2009 23:08

To: gue

Aga mis ma teha saan, kui mingi täiesti võõras tuleb siia ja hakkab lambist tüli norima!?

Mina tema juurde ju ei lähe ega hakka ta hinge kallal närima!!!
Vasta