SAAB 9000 CS 2.3t, 1995, Andresei

Vasta
Andresei
Postitusi: 35
Liitunud: T Okt 19, 2010 16:40
Asukoht:
Auto:

#1

P Mai 01, 2011 1:16

Tere ja kena kevadet kõigile!

Sai siis ka pika-pika hoovõtu peale enda lennukist paar klõpsu ning foorumiteema ära tehtud.

Masinast siis niipalju,et on 1995a. detsembri väljalase, Rootsist Eestisse on imporditud 2005a.
Edasi liigutab teda 2.3 ( 125KW ) mootor ning käike vahetab automaatselt.
Nii kodumaalt, kui ka siit olemas korrektne, kilometraažile vastav hooldusraamat.
Tehasepoolsetest ´´lisadest´´ on tal hele nahksisu, 4x el. aknad,kliimaautomaatik ning istmesoojendused.
Lisade kohapealt on vägagi teretulnud esimese käetoe ning püsikiiruse hoidja pakkumised.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Andresei
Postitusi: 35
Liitunud: T Okt 19, 2010 16:40
Asukoht:
Auto:

#2

P Mai 01, 2011 11:23

Praeguseks siis pildimatejaliga kõik. Peale tuleva nädalasi maalritöid ning poleerimist plaanis teha üks põhjalikum fotosessioon.

Natukene ka masinaga tehtust ning tegemata jätmistest:

Õli olen vahetanud tal iga 10 000km tagant, kasutanud olen kataloogijärgset Gulfi toodangut ( Siiamaani väga rahul ), käigukasti õli olen vahetanud 25 000 km tagant ( Samuti gulf ), jahutusvedeliku intervalli ei oska öelda, kuna ei suutnud seda kuskilt raamatust tuvastada ( võimalik, et Rootsis tehtud, aga ei oska lihtsalt välja lugeda ) - igatahes sai nüüd kevade hakul ka see vahetatud.
Samuti on minu käes vahetatud ka mootoris kogu tihendiring, vaakumvoolikute komplekt ning kõik stabikavarda puksid ( viimased küll suhtselt profülaktika mõttes ). Rohkem hetkel miski vahetust vajavat ei näi.
Vasta