Saab 9-3 2.0, 1998, matu

Vasta
matu
Postitusi: 51
Liitunud: R Sept 07, 2007 12:32
Asukoht:
Auto:

#1

P Nov 11, 2007 11:40

Nüüd siis paras aeg siia ka teema teha.
Pärast paarikuist otsimist sain lõpuks koduõuele sõita oma esimese Saabiga. Tegu 98. aaastal valmistatud (OG)9-3'ga, mida viib edasi vabalthingav 2.0 mootor. Antud isendi ostmise üheks põhjuseks oli kindlasti see, et masin kõik need aastad Vikingis hooldatud ja selle kohta ka ilusti täidetud hooldusraamat olemas. Masin on manuaalkastiga ning varustus katab ilusti selle, mida otsisin: konditsioneer, elektriaknad-peeglid, istmesoojendused, CD-stereo. Väike lootus on ka, et masinal on olemas püsikiirusehoidja valmidus, aga seda tuleb juba Vikingisse millalgi uurima minna.
Põhimõtteliselt auto täiesti korras, mõned pisivead on:
* üks tulede kojamees ei tööta (mootor vahetada)
* SID'il piksleid puudu (tüüpiline viga)
* tagapampris on allpool väike muljumiskoht - keegi on kärukonksuga kusagil parklas sisse tagurdanud.
Aga need on kõik sellised vead, et sõitmist ei sega ja sõidurõõmu absoluutselt ei vähenda. Lähiajal muidugi plaaniks need ikka ära likvideerida.
Üldkokkuvõttes olen ikka väga rahul. Iga kord kui autosse istun ja kusagile sõidan, siis rahulolu ja naeratus näol kasvab :). Auto on nii mõnus, vaikne ja sõidab sujuvalt (eks see oleneb juhist ka vist :P). Ühesõnaga: VÄGA hea meel on saada Saabiomanikuks ja olen valikuga tõesti rahul.

matu

EDIT: nüüd siis mõned pildid. kuna endal pole fotoaparaati käepärast, siis esialgu panen müügikuulutuses olnud pilte.

Lisatud failid
Jürgen

#2

P Nov 11, 2007 11:52

Hea valiku tegid, Tartusse satud siis näita mulle ka!:head:
matu
Postitusi: 51
Liitunud: R Sept 07, 2007 12:32
Asukoht:
Auto:

#3

P Nov 11, 2007 11:58

tagant.

Lisatud failid
matu
Postitusi: 51
Liitunud: R Sept 07, 2007 12:32
Asukoht:
Auto:

#4

P Nov 11, 2007 11:58

ja seest ka üks.

Lisatud failid
vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#5

P Nov 11, 2007 12:17

Õnnitlused, endal ka ehk taoline teema varsti tuleku.

Rattakoopad vist pole möginaga tehtud, et kas selline asi on ka mõttekas meie soolatamist arvestades ära teha?
matu
Postitusi: 51
Liitunud: R Sept 07, 2007 12:32
Asukoht:
Auto:

#6

P Nov 11, 2007 13:32

Aitäh õnnitluste eest!

Mis möginat sa mõtled rattakoobaste jaoks? Endal esimene auto, pole kursis veel kõigi nippidega.
Vasta