Saab 900 SE Coupe 2.0T Batmobile, 1994, stennu [Müüdud]

tõh
Postitusi: 767
Liitunud: E Mär 26, 2007 0:02
Asukoht:
Auto: 9-3OG

#26

P Nov 02, 2008 21:30

Koopaservad tee ka korda. ;)
stennu
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 28, 2007 23:01
Asukoht:
Auto: S5

#27

P Nov 02, 2008 23:58

Algselt postitas: Lepp
aga kuidas aru said, et salongiradikas vahetamist tahab? ma kardan, et mul sama jama:wtf:


Aknad läksid seest uduseks...ja see oli veel tosool mis akendele ladestus ja ära ei tahtnud kaduda. Maitse sõrmega kas on magus...siis saad teada vast.

Algselt postitas: spark

eks see tüütu ole ... ja ilmelt mingi 1000EEK-i lähe lõpuks maksma ...
kisu iste välja - vii mõne polsterdaja juurde las võtab naha maha ... ja paneb hiljem ka tagasi (põhimõtteliselt su kodu kõrval, teiselpool raudteed ... ei mäleta nime ja numbrit hetkel, aga AndrusFJR sisu on seal tehtud)

siis vahepeal vaatad mis selle mehaanikaga on ...


Vist isegi tean seda kohta...nyydseks juba palju palju tähtsamaid asju tekkinud, mis vajavad tegemist...arvan, et sa tead omastkäest kuidas see auto oma temperamenti välja näitab...tähelepanuvajadus;) Aga aitäh soovituse eest..

Algselt postitas: tõh
Koopaservad tee ka korda. ;)


Sinu auto see oligi mis mu maja ees seisis? Ajasin veel segamini ja tahtsin peaaegu rooli istuda:D Aga koopaservad jah + uksed...siiamaani ainult roostesurmaga neid haigeid kohti kaitsnud, talve peab ära kannatama siis äkki leidub keegi hea kes oskab/viitsib.
Lepp
Postitusi: 165
Liitunud: L Sept 06, 2008 15:53
Asukoht:
Auto:

#28

E Nov 03, 2008 15:19

no siis ilmselt ongi sama laks... mul tõmbab ka klaasid sees uduseks, iga ilmaga kusjuures... vähendada saab seda vaid nii, et panen õhu pea täie võimsusega akna peale puhuma...
palju see vahetus maksma läks?
stennu
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 28, 2007 23:01
Asukoht:
Auto: S5

#29

E Nov 03, 2008 16:31

Algselt postitas: Lepp
no siis ilmselt ongi sama laks... mul tõmbab ka klaasid sees uduseks, iga ilmaga kusjuures... vähendada saab seda vaid nii, et panen õhu pea täie võimsusega akna peale puhuma...
palju see vahetus maksma läks?


Kui iga ilmaga siis võib kyll radikas olla...aga ma ytlen, proovi udu ära, kui magus tosooli maitse siis kindel värk, et radikas lõhkenud. Ma ise saatsin auto Troosti, et lastaks drenaaži torud puhtaks ja et siis äkki asi ants, aga näed veidi kulukam, uus radikas on 4200.- plus 4 tundi tööd, sest kogu armatuur lahti katkuda. Veidi ulmeline hind on aga ju ta siis väga tihti otsi ei anna.
Lepp
Postitusi: 165
Liitunud: L Sept 06, 2008 15:53
Asukoht:
Auto:

#30

E Nov 03, 2008 17:01

ossaraks... päris hea hind jah...
aga mul üks tuttav rääkis midagi "salongifiltrist"... et too võib umbes olla...
ma ise pole suurem asi mehhaanik, seega ei kujuta üldse ette ka, mis/kus see olla võib:wtf:
Eleri
Postitusi: 1106
Liitunud: R Sept 29, 2006 10:02
Asukoht:
Auto:

#31

E Nov 03, 2008 19:17

NG 900 l kojameeste all
Ma pole dollar, et kõigile meeldida.
stennu
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 28, 2007 23:01
Asukoht:
Auto: S5

#32

R Nov 28, 2008 18:25

Uued ja vanad probleemid...

Kui lumetormide ajal klaasid seestpoolt tilkusid ning nähtavus oli null, otsustasin asja käsile võtta. Õhufiltri juurest leidsin täiesti ummistunud salongi õhu väljalaske toru. MULLA eemaldamisel torust paranes olukord märgatavalt, aga eks veidi ikka udutab seest. Tundub, et niiskust salongis ikka on...tagumine vahtraleht juba hallitab vaikselt:D

ABS tuli ikka põleb 90% ajast, kui teinekord käivitamisel teine ei sütti, siis peagi kui vasak ratas peaks eesti-teede-omapära tundma, annab märku, et ei tegelt ta ikka ei tööta.

Raskepoolne sidur oli kylma ilmaga kohati päris kerge, nyyd plusskraadidega peab ikka sõtkuma (mina aina pingutan trossi ja tema aga venib).

Paksu lumega suutsin esiklaasi kojamehed ka tuksi keerata, kui auto soojenes ning ma rookisin tagant lund, üritasid need ees lumekihti pühkida. Kiilusid kinni ja nyyd jäävad seisma kus jumal juhatab:fight:

Muidu siiani kooli ja kodu vaheline tee on probleemivabalt kulgenud, ainult eelnevad mugavusprobleemid:P ...ja Saab peaks olema/on mugav auto.:wise:

Lisatud failid
Jupats
T7 sekspert
Postitusi: 2714
Liitunud: K Sept 29, 2004 16:43
Asukoht: Tallinn
Auto: 9-5 Aero-R

#33

R Nov 28, 2008 19:41

Nonii, saigi ühele probleemile lahendus leitud... Vaja nüüd veel äravoolutorustik ka puhtaks lasta ning udu ei kiusa sind enam mõnda aega.
Emmerich
Postitusi: 164
Liitunud: L Juul 29, 2006 21:19
Asukoht:
Auto:

#34

L Nov 29, 2008 13:48

Võin kihla vedada, et ka salongis vaipade alune poroloon (või-mis-iganes) on läbi ligunenud, kuna ummistunud äravool tingib vee sattumise salongi õhuvõtu kaudu salongi :poke:
Kisu uksepakuplast ettevaatlikult ära ja pista käsi vaiba alla :wise:
¿_ __ ' ' )
( . ( . ) /|/|
LC___ @
¿___, ) (
stennu
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 28, 2007 23:01
Asukoht:
Auto: S5

#35

K Apr 15, 2009 10:19

Stage 2

Tänud! teadagi kellele...
sebastian
Operaator Kõps
Postitusi: 2137
Liitunud: T Nov 09, 2004 1:35
Asukoht:
Auto: 9000CDE '97

#36

P Apr 19, 2009 18:27

Natuke on vaja veel modida, üsna kindlalt on BPC klapp õhtal. Kunagi tuleb see T7 klapi vastu vahetada, siis saab stage2-st alles õiget rõõmu tunda :)

Stennu originaal-ECU mälukivid, kui proovisin neid ümber kirjutada, hakkasid tõrkuma. Vanad AM28F010 on need kõige viletsamad (CAT28F010 on mõnevõrra paremad) - algset softi nad veel sees hoiavad, aga kui proovid kustutada, ei õnnestu. Saigi siis AT29C010 asemele istutatud.

Päris hea kokkusattumus- esimest korda üldse proovisin CAN kaudu flashida (CAN-flash võimalus just eelmisel päeval tehti võimalikuks beetaversioonina), et ei peaks ECU-t lahti võtma ja kohe ka FAIL tänu viletsatele kividele :P
stennu
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 28, 2007 23:01
Asukoht:
Auto: S5

#37

E Apr 26, 2010 16:16

Eelmisest postitusest on möödas rohkem kui aasta, umbes täpselt nii kaua on auto ka väljas liikumatult seisnud. Kuna ajateenistuse lõpuni jäänud veel kuu, siis ilusate ilmade puhul otsustasin masina üle vaadata. Lolli peaga olin unustanud talveks aku peale:fight: (klemm oli siiski lahti ühendatud), aga voolu veel sees oli. Teisel katsel tõmbas starteri tööle ning auto käivitus:head:. Tuju oli hea ning rehve täis pumbates mõtlesin juba proovisõidule, siis aga tuli välja, et tagumised rattad on blokkis ja sealt ma kuhugi ei liigu. Teise üllatusena jäi korra tuure andes gaas peale ning mõnes mõttes hea, et proovisõidule ei pääsenud:D

Soojad ilmad on saabunud ning soovin kõigile head autokallal nokitsemist!

Lisatud failid
Vasta