Saab 9-3 SE, 2000, rala

Lepp
Postitusi: 165
Liitunud: L Sept 06, 2008 15:53
Asukoht:
Auto:

#26

R Okt 07, 2011 17:22

Mul tekkis siin vaikselt äriidee - varuosade laenutus TÜV jaoks. Tuled loguga, pannakse ülevaatuse ajaks jupid alla, käid veatult läbi, jupid tagasi ja kulged jälle muretu aasta.

Antagu mulle nüüd andeks aga nii LOLLI JA OHTLIKKU ideed ei ole ma tükk aega kuulnud:fight:
Ma loodan siiralt,et tegu oli irooniaga...


Ilmselgelt oli tegu irooniaga - ma tahaks näha inimest, kes pooldaks, et linnad/tänavad oleks täis tehniliselt mittekorras sõidukeid, kes saastavad tuntavalt rohkem keskkonda ning kujutavad endast ülimat riski ka kõige korralikemale liiklejaile!
Ei, ei poolda ülevaatuseks juppide külge keeramist (kui need pärast maha keeratakse, sh summuti osad)
rala
Postitusi: 101
Liitunud: P Jaan 30, 2005 19:38
Asukoht:
Auto:

#27

R Okt 07, 2011 18:48

Mõistan teie muret. Sõidaks vb isegi katalüsaatoriga, aga polnud tol hetkel nii palju raha välja võluda kuskilt, et korralik kat alla panna. See mis ostetud sai, sellega ei julge auto tervise huvides lihtsalt sõita. Ainus negatiivne praeguse lahenduse juures on jah veidi kõrgem co2 hulk mis summutist läbi käib. Muidu ei tee ta ei rohkem lärmi, ei võta rohkem kütet, autot ohtlikumaks ka ei tee jne. Istutan parem iga aasta 5-10 uut puukest kuskile ja arvan, et on asi tasakaalus küll. :)
Alar
rala
Postitusi: 101
Liitunud: P Jaan 30, 2005 19:38
Asukoht:
Auto:

#28

T Veebr 14, 2012 17:34

Tere üle pika aja.
Kimbutamas järgmine mure. Nimelt peale talvekokkutulekut on autol kadunud lähituled. Kapotiall on kaitsmed terved, releed terved, pirnid terved. Kabariidid põlevad, päevadulede reziimis ilusasti kaugtuled põlevad, aga lähitulesid ei kuskil. Kust tasuks viga edasi otsima hakata? Jäärajal maurates ja korra hangeotsa parkides kuskilt midagi lahti põrutanud? Kapotiall vaadates ja juhtmeid liigutades ühtegi lahtist pistikud ega midagi ei paistnud. Kapotiall kaitsmel voolu ei ole kui lähituled põlema peaksid, kui kaugtuled panna, siis kaugtulede kaitsmel ilusti olemas ja lähitulede omale annab ka miski 0,1A vms kuidagi. SID ka ei teata, et tuledega miskit probleemi oleks üldse.
Ehk on kellelgi mõtteid mida vaadata?
Alar
valka
Postitusi: 240
Liitunud: K Mär 23, 2011 9:36
Asukoht:
Auto:

#29

K Veebr 15, 2012 10:48

Et ikka ei läinud Talveralli täitsa ilma kadudeta :P SID sul ju suht pime, ehk ei loe välja lihtsalt :)
rala
Postitusi: 101
Liitunud: P Jaan 30, 2005 19:38
Asukoht:
Auto:

#30

K Apr 24, 2013 11:06

Tere,
pole päris pikka aega miskit kirjutanud siia, kuna pole erilist põhjust olnud. Vahepeal ainult sõitnud ja nautinud. Üht teist pudinaid vahetanud, kui on miskit tarvis olnud ja muud ei miskit huvitavat.
Nüüd kevade saabumisega aga saabus ka selle jõulise masina ajutine lõpp. Nimelt andis alla pooltelje sisemine ots ja see suutis ära lõhkuda käigukasti. Lõi poolteljega käigukastile rusikasuuruse augu korpusesse ja hammasrattaid nüüd ilus vaadata sealtkaudu.
Vahepeal sai endale liikumiseks uus Saab hangitud, et oleks aega seda remontida. Kuna aga nüüd ajad lähevad mul hoopis kiiremaks ja vaba aega eriti polegi, siis ehk keegi soovib ise otsida uut käigukasti ja auto uuesti kasutusele võtta.
Sellises olukorras julgeks ta eest sümboolsed 1111 eur küsida, navi võtaks küll autost välja.
Kui kellelgi on huvi, siis vaadata ja katsuda saab seda Tartus.
Alar
Vasta