SAAB 900 NG 2.0i, 1996, T_K

vallikas
Postitusi: 1591
Liitunud: R Nov 02, 2007 16:32
Asukoht:
Auto:

#51

R Okt 18, 2013 16:13

uuu, mis saabikust sai, kas heli veel töötas!?
T_K
Postitusi: 33
Liitunud: T Dets 07, 2010 12:12
Asukoht:
Auto:

#52

K Sept 05, 2018 21:19

vallikas kirjutas:
R Okt 18, 2013 16:13
uuu, mis saabikust sai, kas heli veel töötas!?
Parem hilja kui mitte kunagi.

Kui ma endale uue masina ostsin (CR-V) siis mu noorem vend sai just load ja ma müüsin oma SAAB 900 NG vanaraua hinnaga temale. Ta vahetas siduri ja tegi veel nipet näpet korda. SAAB oli minu esimene enda auto ja sellest sai ka minu venna esimene auto. Muidugi mina panin täiega pedanti. Vastukaalusks sellele võttis mu vend asja rahulikult. Jah, kapott sai põhimõtteliselt rulliga üle värvitud. Kunstiliselt huvitav lahendus jäi :P
Muusika oli sees tasemel. Seda pean küll tunnistama. Seda arvasid ka pättiposid kes ühel heal päeval kõik kõlarid masinast välja kiskusid. Masendav. Käisime vennaga kõik urkad kohe läbi mis läheduses ja teadmistes olid. Ei midagi. Lisaks oli veel kuhjaga salongikahju tehtud. Kuna aastad olid auto kallal oma töö teinud ja restaureerimise soovi kellelgi ei olnud siis müüs vend selle auto edasi. Uue omaniku visioon oli autot kasutada metsast puude välja toomiseks kuna sellel oli kärukonks. :thumb:
Lühidalt kokkuvõttes siis selline lugu. Vanad lähevad, uued tulevad. Selline see elu kord on. :drive:

Palju mõnusaid mälestusi.

End of story!
Vasta