Saab 9-5 Aero 2.3T, 2002, renqu

Vasta
renqu
Postitusi: 29
Liitunud: P Veebr 02, 2014 11:29
Asukoht:
Auto:

#1

Niih...sai ka siis soetatud endale SAAB. Masina ostsin poolteist kuud tagasi. Masin on toodud Itaaliast 6 aastat tagasi. Hetke läbisõit on 202000. Tundub et eelmine omanik on olnud hea ja hoolitsev auto eest, sest 6 aasta "saabianti" arvetest on näha et korralikult remonditud ja hooldatud.
Nagu ma aru olen saanud siis auto on natuke haruldane kuna tegemist manuaal kastiga. Neid vist liigub vähe!?
Esimesed muljed autost on positiivsed...üllatavalt mugav! Tänu 184 kw-le on minek hea :P...ja kütusekulu, tänu manuaalile ei olegi mega kõrge.
Ainuke asi mille kallal hetkel norida on pidurid (mis on äsja vahetatud). Äkilisemalt pidurdades kuidagi jubedalt ujub. Eks siin on süüdi ilmselt pehmed vedrud ja amordid kah. Ja päeva lõpuks palju ma ikka nii pidurdan nagu ringrajal :D
Suuri plaane autoga ei ole, kui siis ainult korras hoida ja sõitu nautida :)

Tehtud:
* SID pixlite remont
* Õhulugeja vahetus
*Esimesed päevasõidutule pirnid xenoni välimuse vastu vahetatud


Plaanis:
*Signa patareid ära vahetada, kuna karjub lampi koguaeg
*Roostetav tagumine pütt välja vahetada
*Kütusefilter välja vahetada
*Käigukangi nupp lasta üle nahatada
*Võib-olla ekraan sisse panna



Lisatud failid
Pootsman
Postitusi: 1099
Liitunud: T Juun 05, 2007 19:00
Asukoht:
Auto:

#2

Äkilisemalt pidurdades kuidagi jubedalt ujub. Eks siin on süüdi ilmselt pehmed vedrud ja amordid kah.

Lase sillad üle vaadata Saabi mõistvas töökojas ja teosta sillastend kui kõik korras. Ujumine normaalne ei ole.
sipelgaz
Postitusi: 260
Liitunud: T Aug 15, 2006 20:47
Asukoht:
Auto:

#3

Nagu ma aru olen saanud siis auto on natuke haruldane kuna tegemist manuaal kastiga. Neid vist liigub vähe!?

Teretulemast klubisse ning muretuid ja mõnusaid aerutamisi oma haruldusega ... manualkastiga aeromehi oleks jah Eestisse rohkem tarvis :beer:
Ainuke asi mille kallal hetkel norida on pidurid

Uretaanpuksid vahele ning elu peaks ilusam olema (Kui seda juba tehtud ei ole muidugi). Minul igatahes aitas kenasti kuna ka vedrustust ei tahtnud vahetama minna.

:drive:sipelgaz:headbang:
AeroSaab
Postitusi: 196
Liitunud: P Juun 29, 2008 14:46
Asukoht:
Auto:

#4

Viisakas Aero. Lase veel tume ja ja kroomne peegeltoon ka klaasidele panna.

Kust uretaanpukse saab?
renqu
Postitusi: 29
Liitunud: P Veebr 02, 2014 11:29
Asukoht:
Auto:

#5

Viisakas Aero. Lase veel tume ja ja kroomne peegeltoon ka klaasidele panna.

Kust uretaanpukse saab?

Mõtlesin isegi tooni peale :)
Pukside koha pealt oleks sama küsimus!?
wilddog
Juhtkoer
Postitusi: 1890
Liitunud: P Nov 20, 2005 18:56
Asukoht:
Auto: 9-5 Aero MY04 MT Sedaan, 9-3 Viggen MY00, NG900 2.0T SE MT MY95, Mannerg 771

#6

US Parts
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#7

Saab ka meilt koos paigaldusega.
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Vasta