Saab 9-5 LPT SE, 1998, 9-5LPT

richard
Postitusi: 947
Liitunud: P Apr 07, 2013 11:26
Asukoht:
Auto:

#76

Pooljuhuslikult avastasin eile öösel, et saabil on olemas ka going home funktsioon, peale süüte välja keeramist korra vilgutad kaugtulesid ja peale ukse kinni lükkamist lähevad lähituled põlema, kustuvad mingi paarikümne sekundiga ära ka kenasti. On mingeid variante ka kuidas need siis põlema lähevad kui uksed lukust lahti vajutad?
what? peab proovima :drink:
9-5LPT
Postitusi: 1241
Liitunud: P Apr 29, 2012 14:45
Asukoht: Tartu
Auto: 9-5NG Aero, 2.0 TTid XWD

#77

Sai täna pisut klõpsimas käidud, peamiselt siiski müügikuulutuse jaoks, lisaks mõned niisama.


Pilt
Kogenud Aeronaut. :drive:
richard
Postitusi: 947
Liitunud: P Apr 07, 2013 11:26
Asukoht:
Auto:

#78

jaga siis müügikuulutust ka, mul ongi ainult üks õnnetu SE :D
9-5LPT
Postitusi: 1241
Liitunud: P Apr 29, 2012 14:45
Asukoht: Tartu
Auto: 9-5NG Aero, 2.0 TTid XWD

#79

jaga siis müügikuulutust ka, mul ongi ainult üks õnnetu SE :D


Arvad, et tahad teist veel lisaks - mul ta väga õnnetu pole õnneks olnud, aga no nipet-näpet tegemist ikka leiaks koguaeg kui tahaks? Saaks vähemalt ühelt teisele varuosi lappida.
Kuulutusega läheb veel aega, pole viitsinud asjaga tegeleda ja Soomes ka praegu - eks natuke enne tulekut läheb üles.
Kogenud Aeronaut. :drive:
9-5LPT
Postitusi: 1241
Liitunud: P Apr 29, 2012 14:45
Asukoht: Tartu
Auto: 9-5NG Aero, 2.0 TTid XWD

#80

Olen isegi seda mõelnud korduvalt, aga no tahaks vaheldust ja tahaks uuemat - eks kui tuleb natukenegi reaalne pakkumine mu jaoks, müün ta ära. Ilmselt asemele tuleb natuke uuem ja võimsam Saab, jään margile truuks ikka.
Kogenud Aeronaut. :drive:
richard
Postitusi: 947
Liitunud: P Apr 07, 2013 11:26
Asukoht:
Auto:

#81

Ei kurat mulle meeldib selle mudeli ja aastakäigu kere juba välimuselt nii rämedalt, et hea meelega omaks teist veel ja kui midagi tuksi läheb saab kohe ümber visata, sest nagu ma aru saan on meie masinad identsed. Aga jah see jääb hetkel lihtsalt ideeks ilmselt ;)

EDIT: ja ega mul ta ka nüüd niiiii õnnetu pole. Turbo (ise oma lollus ostmisel ilmselt, ei osanud karterituulutuskiti kohta vaadata/küsida), ABS moodul (noh...see pidigi mingi aeg juhtuma, samuti ei teadnud uurida kas on juba juhtunud) on 2 põhilist asja mis on resurssi kulutanud :)
9-5LPT
Postitusi: 1241
Liitunud: P Apr 29, 2012 14:45
Asukoht: Tartu
Auto: 9-5NG Aero, 2.0 TTid XWD

#82

Eks me kõik ole alguses oma vitsad saanud, ma õnneks mitte nii väga peale selle et kliima juhi poolt ei puhu teps mitte seda mida ma tahan vaid seda mida ise tahab, muidu oli enamvähemn õnnestunud ost - ei teadnud ma midagi karterituulutuskittidest ega asjadest ja kui üldse päris algusest asju rääkida, siis selle saabi asemel oleks mul praegu hoopis Passat 1.8t, aga selle paberimajandusega läks liialt kaua aega ja nii saigi see Saab hoopis ostetud. Võin 100% kindlusega öelda igas mõttes parem kui see VW oleks olnud.
Kogenud Aeronaut. :drive:
richard
Postitusi: 947
Liitunud: P Apr 07, 2013 11:26
Asukoht:
Auto:

#83

Ma usun ka, et see Saab on parem valik :) Niipalju kui ma mingi sama aastakäigu muu autoga olen sõitnud on kõik kuidagi toores ja ligadilogadi. Selle asjaga sõites oli tunne alguses suht luksus. Siis vahepeal sõidad jälle mingi 90 lõpust pärit bumeriga....ja istud oma autosse ja fakk kui hea tunne see on :D
9-5LPT
Postitusi: 1241
Liitunud: P Apr 29, 2012 14:45
Asukoht: Tartu
Auto: 9-5NG Aero, 2.0 TTid XWD

#84

Kogenud Aeronaut. :drive:
9-5LPT
Postitusi: 1241
Liitunud: P Apr 29, 2012 14:45
Asukoht: Tartu
Auto: 9-5NG Aero, 2.0 TTid XWD

#85

Müüdud härrasmehele rohelise transporteriga :D
Kogenud Aeronaut. :drive:
Vasta