Saab 9-5 2.3T Hirsch Troll, 1998, Andresj

Vasta
andresj
Postitusi: 16
Liitunud: K Mai 24, 2006 9:34
Asukoht:
Auto:

#1

P Mai 28, 2006 20:57

Selle kaunitariga oleme nüüd siis lähemalt tuttavad teist päeva. Tuttavaks saime Anne autoaias, tema aasta noorem õde jäi sinna veel oma kosilast ootama. Kuna peale vahetute sõiduelamuste on ülejäänud teadmised sellest autost pärit internetist, ei hakka ma siia detailset ümberjutustust tegema, kes otsib, see leiab :)

Niipalju siis, et Troll on on hirschi poolt tuunitud masin, 125kw'st on saadud 167. Kuna ma pole varem SAAB'i omanud, ei oska hetkel veel öelda, mis temaga täpsemalt tehtud on, tõenäoliselt turbo&aju vahetus. Välimust on ka tiba muudetud, tulemuseks on üpris madala spoileriringi, 17" velje ja vihmaveetoru suuruse summutiga lennuk.

Muljetest veel siis niipalju, et maanteel ootan pikkisilmi ettejäävaid autosid, et oleks põhjust möödasõite teha... ja keskmine kütusekulu Tartust Elvasse oli rahulikul sõidul 7,5L/100km :):)

nädala alguses saab siis õlid-filtrid vahetatud, lähinädaltel peaks veel Tallinnasse spetsialistide juurde ülevaatusele viima.

Pilte ka siis:

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
TROLL
Postitusi: 133
Liitunud: P Mai 28, 2006 20:08
Asukoht:
Auto: Saab 9-3 VIGGEN jälle:)
Kontakt:

#2

P Mai 28, 2006 21:05

no nii:thumb: seda ma arvasin, et küll ma seda teist ka siin kohtan:), sinuoma ma kahjuks elusast peast ei näinud aga mis sellest eks nad head ole mõlemad, tellin homme ka uue carboni paneeli armatuurile, USAst tellides ei olegi väga hull hind seega saan kas elle iluvea likvideeritud.
Kuidas on? rahul? mina igaljuhul väga rahul.
andresj
Postitusi: 16
Liitunud: K Mai 24, 2006 9:34
Asukoht:
Auto:

#3

P Mai 28, 2006 21:26

Algselt postitas: TROLL
no nii:thumb: seda ma arvasin, et küll ma seda teist ka siin kohtan:), sinuoma ma kahjuks elusast peast ei näinud aga mis sellest eks nad head ole mõlemad, tellin homme ka uue carboni paneeli armatuurile, USAst tellides ei olegi väga hull hind seega saan kas elle iluvea likvideeritud.
Kuidas on? rahul? mina igaljuhul väga rahul.

Väga väga väga rahul olen :) Mul oli veel valikuvõimalus 2 masina vahel, sai võetud siis natuke odavam, natuke vanem ja natuke tervema armatuuriga isend.. :)
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#4

P Mai 28, 2006 21:32

Õnnitlused! Need autod annavad täiesti teise tähenduse kunagisele hüüdlausele "Kuue kuuga trollijuhiks!!" Ma ei hakka mõlemale trollijuhile eraldi vastama, aga väike vihje on siin kohas peidus. Teenite kindlasti hulga karmapunkte...;)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
andresj
Postitusi: 16
Liitunud: K Mai 24, 2006 9:34
Asukoht:
Auto:

#5

N Juun 01, 2006 15:48

oookei, staazikad saabiomanikud, küsimus suurele ringile. Kuna umbes peale esimest saabi ostu see vaimustus üle läheb, et ma hommikuti ringinga tööle sõidan, et oleks põhjust kauem roolis olla... jõle kulukaks läheb nii :evil:
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#6

N Juun 01, 2006 16:06

Algselt postitas: andresj
oookei, staazikad saabiomanikud, küsimus suurele ringile. Kuna umbes peale esimest saabi ostu see vaimustus üle läheb, et ma hommikuti ringinga tööle sõidan, et oleks põhjust kauem roolis olla... jõle kulukaks läheb nii :evil:


Ehhheeee... Btw, aina kulukamaks läheb, sest lisaks sellele, et sa praeguse Saabi roolist lahkuda ei taha, hakkad peagi kaaskodanike masinaid piiluma ning enne kui aru saad, on sul üks klassik garaazhi pugenud või küülik maja ette siginenud

terv, teager
smargus
Postitusi: 175
Liitunud: K Mär 03, 2004 13:47
Asukoht:
Auto:

#7

N Juun 01, 2006 16:09

Pluss naine piilub ka Saabi, kuigi kirub et krdi kulukas masin on - muudkui nõuab uusi rahasüste :P
tripp
Postitusi: 626
Liitunud: L Dets 31, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#8

N Juun 01, 2006 17:31

5 kuud juba, aga pole veel üle läinud ;)
Kusjuures neelud juba käivad klassiku järele, vahepeal oli täiesti tõsine plaan üks säärane isend endale õuele veeretada, aga raha kulus mujale. Aga kindlasti ma teen seda kunagi :P
[Trionic]: 9-5 kapoti all peabki midagi logisema..
[URL=http://www.spritmonitor.de/en/detail/395941.html] [IMG]http://images.spritmonitor.de/395941.png[/IMG][/URL]
Factor
Postitusi: 704
Liitunud: N Okt 14, 2004 11:59
Asukoht:
Auto:

#9

R Juun 02, 2006 13:19

Oi kurja, nüüd olen küll kadetusest roheline ja endapeale SÜGAVUTI kuri. (siinkohal peaks nüüd olema pool lehekülge "pahasid sõnu" enda lohakuse üle)
Nimelt kiikasin minagi neid ja sai isegi asju ajama hakatud, kuid praeguse mega kiire töötempo juures ei jäänud sellega aega tegeleda ning oletades, et kui neid keegi siiani tahtnud ei ole, kannatab veel ehk kuu,-poolteist oodata, kui ajaga lahedamaks läheb ja siis viin alustatu lõpuni.
:wall::wall::wall::wall::wall:

Njah aga eks kehtib ikka see, et "Kes ees, see mees!"
Ei jäägi muud üle, kui sind õnnitleda ja muretuid kilomeetreid soovida!

Algselt postitas: TROLL
no nii:thumb: seda ma arvasin, et küll ma seda teist ka siin kohtan:), sinuoma ma kahjuks elusast peast ei näinud aga mis sellest eks nad head ole mõlemad, tellin homme ka uue carboni paneeli armatuurile, USAst tellides ei olegi väga hull hind seega saan kas elle iluvea likvideeritud.
Kuidas on? rahul? mina igaljuhul väga rahul.

PS! Jäi veel arusaamatuks see, kas see 1999 aasta Troll on siis kah omaniku leidund kasutaja TROLL näol?:(:(:(
Vabandage neiu, mis kell on.... mul seisab
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14295
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#10

R Juun 02, 2006 13:37

Algselt postitas: Factor
PS! Jäi veel arusaamatuks see, kas see 1999 aasta Troll on siis kah omaniku leidund kasutaja TROLL näol?:(:(:(
jep... oled ilma nagu siga pehmest leivast....:P
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
cilpkonn
Postitusi: 1091
Liitunud: K Apr 06, 2005 12:32
Asukoht:
Auto:

#11

L Juun 03, 2006 10:01

to Factor: Mes lännu, see lännu, köik puu' om varste kännu' ;)

omanikele aga muretuid kilumeeeeeeeeetreid :head:
meelis
Postitusi: 102
Liitunud: N Mär 04, 2004 16:03
Asukoht:
Auto:

#12

L Juun 03, 2006 19:21

Jabur soov aga ehk saaks pildi ka tagumisest sumpsist,see vihmaveetoru on siin korduvalt mainimist leidnud aga pilt oleks siiski parem.Ps kuidas ka hääle kõlapilt on?Ise sai ka neid autosid imetlemas käidud ja see tormijooks on ikka üllatav küll järsku.
Jürgen

#13

N Dets 20, 2007 20:38

Kui ma nüüd õigesti igapäev näen, siis tegemist on mul peaaegu naabrimehega? Ainult mõned majad vahel, kuradi kena asi on see troll.:cool:
Vasta