Saab 9-5 Aero Estate, 191kw, 2006, tegelane

Vasta
tegelane
Postitusi: 12
Liitunud: P Dets 13, 2015 23:01
Asukoht:
Auto:

#1

E Dets 14, 2015 0:32

Ets
Postitusi: 390
Liitunud: K Veebr 06, 2008 16:13
Asukoht:
Auto:

#2

E Dets 14, 2015 13:29

Sai üle 10 aasta uuesti Saabi kasuks otsustatud, seekord 9-5 Aero näol. Esimene auto oli tonnine - siiani meenutan hea sõnaga.
Valituks osutus uuena Eestist ostetud, ning 205tkm läbinud kindla ajalooga masin, mis kuulus ühtlasi klubiliikmele - riin.
http://www.saabiklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=15731
Mõned päevad sõidetud, loll irve on näol pärast auto ära parkimist, et ühesõnaga väga rahul.

Autost siis lähemalt.
Varustuses tundub olevat kõik v.a. katuseluuk. Auto värvi nahksisu vent. istmetega, 9 kõlariga stereo, navi jne.
Auto on siiani käinud vaid Viikingis, täielik hooldusajalugu saadeti mailile.

Kuid, väikseid vigu vanal autol ikka leidub:
Vibratsioon tühikäigul, gaasi andes kaob, mis tundub salongis olles tugevam kaasistuja pool. Any idea? Mootori padi?
Generaatori pika rihma peaks ära vahetama, viliseb külma mootoriga.
Parkimisanduri "sisemine parempoolne osa" Viiking motorsi sõnul on läbi.
Sellest tulenevalt küsiksin soovitusi, kas pöörduda Ferdinandi või Saabianti poole või kuhugi kolmandasse kohta Tallinnas. Soov oleks auto tehnilisest seisust saada täielik pilt auto kõrval seistes, mis on ees ootamas jne. ning eelloetavad asjad korda teha.

Küsimus veel vent. istmete kohta. Kas ise naha puhastus ja hooldus vahendiga istmeid tohterdades peaksin ma midagi teadma lisaks?
Kas on olemas mingi lahendus, ühendamaks raadiot bluetoothiga?

Uued pildid üritan lähiajal ära teha.

tegelane


Sellel autol on äärmiselt sümpatne värv, üsna vähe selliseid näha. Täna nägin sellist Peterburi tee Automaailma ees, vb sinu oma?
Eelmine omanik otsustas peita avalikult auto numbri, seega ei oska võrrelda :)
Ferdinand ja Saabianti kindlasti mõlemad head variandid! Üsna isiklik hinnang, kuid Ferdinandis ootab vast natuke personaalsem lähenemine.
tegelane
Postitusi: 12
Liitunud: P Dets 13, 2015 23:01
Asukoht:
Auto:

#3

E Dets 14, 2015 23:39

Olin mina jah seal automaailma ees kojamehi vahetamas:) Värv on päikselise ilmaga väga efektne, me like it also:P
Vasta