Saab 9-5 Aero 2.3T 184 kW, 2002, n0ge

Vasta
n0ge
Postitusi: 1
Liitunud: R Mai 19, 2017 10:46
Asukoht: Tõrva
Auto:

#1

T Juun 06, 2017 17:37

Tere kõik see Saabipere!

Ei tahaks oma epistliga ajast väga tagasi minna ja leelotada kui väga mulle Saabid on meeldinud ja kuidas nad mulle siiani meeldivad ja miks. Põhiline kogu selle salajase armastuse juures on see, et olen mõnd aega juba ühe koletusliku eluka omanik. Ja nagu sakslased ütlevad "I'm loving it!

Kas olla sõiduauto valikuga rahul - aga otse loomulikult! Tsipake raskemaks läks hoopis naisterahva nõusse rääkimine - "Miks mitte diisel? / Kuidas ta niipalju kütust võtab? / Kas ta on koguaeg katki? / Miks naabrimehel on Audi ja sina tahad Saabi osta?" nonsence. Kokkuvõtvalt märgin ära, et naisele meeldib auto teab et samapalju kui mitte rohkem kui eneselegi. Mõlemid rahul ja suu kõrvuni, nagu seda Saab ikka teeb.

Tegemist siis tumesinise 2002 aasta stock manuaal Aero'ga.

Ostetud Tartust platsi pealt. Eelnev omanik olevat miski soomlanna Luksemburgist. Kindlasti meeldis talle Luxi kirikutes ja poodides Aeroga käia. Ostu hetkel 2016 augustis oli ees 142k. Nüüdseks läbisõit kasvanud 156k peale. Vahepeal vahetatud erinevaid vidinaid ja pudinaid nagu näiteks karteri tuulutus / jahutusvedeliku kolmikklapp / pirne & tulesid / ohtrates kogustes õli ja muid vedelike jne jne.

Aga millise me siis lõpuk soetasime on kindlasti küsimus mida iga postitust lugev Saablane küsib!? ... sellise -

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt



Sisust pilte teen kunagist hiljem. Liigub enamasti Lõuna - Eestis
On veel palju millest juttu tahaks teha ja küsida. Kindlasti ka näidata, millises seisus meie antud eksmplaar on, hetkel aga ..... lähen oma Saabiga sõitma :head:


Parimat ja kuulmiseni!
n0ge
denczik
Saabiklubi liige
Postitusi: 468
Liitunud: R Mai 18, 2012 2:19
Asukoht:
Auto: AERO9000

#2

T Juun 06, 2017 18:53

Welcome Aerode klubisse, palju õnne! :beer:
Everything will be alright t o m o r r o w . . .
Davidvilla
Postitusi: 1
Liitunud: R Apr 21, 2023 18:58
Asukoht: Elva
Auto:
Kontakt:

#3

K Apr 26, 2023 23:07

Mega sile kere tundub olevat, täiega kena! Mul endal samasugune sinine 2002 aasta automaat aero, kuid päris kehvas seisus kere poolest. Nagu ikka roostetavad hullult tiivad ning pagass. Küll aga velgede osas pole eriti minu maitse, saab midagi palju ilusamat alla sobitada ;). Edu saabiga!
Vasta