Saab 9-5 Estate, 2.3t 136kw, atm, 9-5LPT

Suletud
9-5LPT
Postitusi: 1227
Liitunud: P Apr 29, 2012 14:45
Asukoht: Tartu
Auto: 9-5NG Aero, 2.0 TTid XWD

#1

N Mai 09, 2019 22:19

Kuigi ma seda Saabi eriti pikalt pidada ei plaani, siis teema teen sellgipoolest, kuna Saabi müümine on tihtipeale üsna pikk protsess. Sattus mulle ühe vahetusdiilina, endale ei meeldi automaatkast ja minu jaoks lahja mootor, sellepärast peamiselt ka müügis.
Varustuse poolest minu arvates üsna haruldane Vector, olemas on:
- Bi-xenonid
- Ventileeritavad istmed, soojenduse ja mäludega ofc
- klapitavad peeglid
- minu kõrva järgi parem helipakett, sedaani harmaniga muidugi ei pääse löögilegi
- kärukonks
- parkimisabi
- ja mis peamine, täitsa toimetav ja hiljuti remonditud ahi

Heaks võib veel pidada puhtalt läbitud ülevaatust, üsna värsket akut, täielikku eesti ajalugu (ostetud uuena eestist ja paks patakas arveid tehtud asjadest on kaasas, sh ostuarve 627500 krooni peale), väikest originaal läbisõitu (239k), lekkevaba mootorit ja kenasti toimetavat automaatkasti.

Tegemist tahab:
- tagumised pidurkettad ja klotsid, need on juba tellitud ja saavad nädalavahetusel külge. Esimesed on vahetatud eelmise omaniku poolt.
- tundub, et tuledemoodul on kutu, kuigi sellele on täpne diagnoos arvutiga veel panemata - xenonid hakkavad vilkuma kui töötava mootoriga neid kustutada sooviks
- Parkimisabi ei tööta, tuvastasin taga ühe mingi suvalise parkimisanduri, alustan selle vahetamisest õige vastu
- nipetnäpet roostet ka

Kui keegi tunneb, et sooviks seda sõidukit endale või vahetada manuaalkastiga Aero vastu, siis olen pakkumistele avatud. Automaadina pakuks ainult huvi prillidega Aero, maksan vahe kinni. Ostu korral on hind arutatav, panen auto24 lingi ka siia teema algusesse kohe
https://www.auto24.ee/used/3119447


Üks pilt ka

Pilt
Kogenud Aeronaut. :drive:
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#2

E Mai 13, 2019 12:14

Oli südantsoojendav seda isendit Tartumail vastu sõitmas kohata ja näha, et tal ikka eluvaim sees :) Ajaloo annuaalide huvides olgu mainitud, et see konkreetne masin on tegelikult juba üle 5 aasta olnud Eesti Saabifännide kasutuses: algselt Zazou (viewtopic.php?f=57&t=14682), seejärel minu (viewtopic.php?f=13&t=21832&p=235093) ja siis läks edasi Otepää mägede vahele.
9-5LPT
Postitusi: 1227
Liitunud: P Apr 29, 2012 14:45
Asukoht: Tartu
Auto: 9-5NG Aero, 2.0 TTid XWD

#3

E Mai 13, 2019 13:55

Ta on igapäevaselt liikluses jah, otepää mägede vahelt ta minu omandusse ka juhtus. :)

Kas Vectorid ongi kõik nii kõrged, mul on erinevaid Saabe olnud ja ükski pole 17" veljega nii tühi koobastest olnud, hommikuti kobistan ikka harjavarrega koopad läbi, et mõni sinna magama pole keeranud. :)
Kogenud Aeronaut. :drive:
9-5LPT
Postitusi: 1227
Liitunud: P Apr 29, 2012 14:45
Asukoht: Tartu
Auto: 9-5NG Aero, 2.0 TTid XWD

#4

P Mai 19, 2019 22:58

Võib selle teema kustutada.
Kogenud Aeronaut. :drive:
Suletud