SAAB 9-5 2.3t Arc Estate MY2002 I-Vaari

AARE530
Postitusi: 200
Liitunud: E Okt 17, 2011 23:06
Asukoht: Pärnu
Auto: Saab 9-5 Aero, BMW 540i, Mercedes E350 4Matic

#51

K Sept 14, 2022 16:52

Ei ole küll minu autod, kuid viimaste postituste valguses tõusis minu vererõhk umbes 500 peale- ma lihtsalt ei saa aru, kuidas selline asi võimalik üldse on, et kõigepealt on asjapulgad nii süüdimatud, et lihtsalt ignoreerivad ja teiseks see, et 2 (!) Saabi lihtsalt ära lõhutakse! Kusjuures ma ei ole sellest senimaani aru saanud, mismoodi on üldse võimalik võõrast vara lõhkuda- minu jaoks on juba parklas võõra inimese autole uksega pihta lajatamine suht ülbe ja hoolimatu käitumine.
Ja siinse teema lugu veel meie "austatud" põhjanaabrite juures- katsu sa siis sellistest üldse midagi arvata. Aga nagu sa ise ütlesid, siis ega neile sommidele mingid eestlased väga korda ei lähe- ka tuttav teema, sest kunagi seal töötades nägin üsna kiiresti, et enamus on meie suhtes ikka üsna üleolevad ning seda põhjuseta- pole nad midagi nii tegijad kui nad ise endast arvavad.
I-Vaari
Saabiklubi liige
Postitusi: 809
Liitunud: K Okt 14, 2009 16:32
Asukoht:
Auto:

#52

K Sept 14, 2022 23:17

Soomes ongi nii , et Perus Suomalainen ei vastuta millegi eest. Mina olen saatana MaMu (immigrant) ja pean neid teenima. Hoopis teine asi on Neegrite vöi Ählämsählämitega. Kui sama oleks nende autoga juhtunud siis Espoo linna juristid loeksid palveid , et neid rassismis ei süüdistataks. Samas majas kus elan on naaberkorteris Soomlane kes ütles mulle otse , et olen Toisen Luokan Kansalainen ( teisejärguline kodanik). Samas elab Armeenia söjapögenik kelle Moskvas elanud ( nüüd enam mitte) pojale Nissan maasturi on Soome KELA ( rahvapensioniamet) kinni maksnud ja koos korteriüüriga makstakse kinni maksumaksja rahaga ka 20 eur auto parkimistasu kinnistu hoovil. Sama naabermajas elava Nigeeria söjapögeniku Landrover maastikuauto ost ja parkimine. Soomlaste seas on palju mönusaid inimesi nagu enamus minu töökaaslased ja mitmedmitmed Skanska , Asfalttikallio, Peab , YIT jne töömehed/naised. Kuid enamus ametkondade silmas on Eestlased paras nuhtlus ja kui vähegi vöimalik siis tömmatakse sind "tillist" nii nagu vöimalik. Ja kuna oled Valgeneeger , kes oskab 4 keelt ja Hunt Kriimsilma moodi kümmet ametit siis rassismijutuga pole vöimalik kuhugi pöörduda ja kui ühe tööotsa kaotad siis sunnitakse sulle üksköikmistöö kaela. Soomlane aga laseb ametiühingute tööturaha peal( 80 % eelnevalt teenitud keskmisest palgast) peal 500 päeva liugu.
Vereröhu töstmiseks pole need viimased postitused määratud vaid teadmised mis vöib 5 päeva kodust eemal oleva töömehe vöi tema pereliikmete varaga juhtuda kui pole vöimalik iga päev silma peal hoida.

Kuna aga see SAAB oli lubatud kingituseks juhilubade saamise hetkel minu tütretütrele ja see neiu on äärmiselt örna hingega siis ehk keegi oskab mind nöustada kuidas saaks Sveitsist vöimalikult väheste lisakuludega Eestisse ühe suhteliselt samasuguse MY2003 SAAB 9-5. Sisustus samasugune beezh nahk ja ARC varustus , värv helerohelise asemel tumeroheline kuid see erinevus ehk mötetes kohendatav kui auto muidu sama erksaks saab kui see löhutud SAAB. Auto on Sveitsis ja suhtpuhas kuid autokaupluse müügimehe väitel mootoris mingi ölikao probleem ja autol puudub tehnoülevaatus. Väidab , et probleem plokikaanetihendis ja seetöttu liikluskölbulik ei ole , transiitnumbreid ja kindlustust ei saa ja seega omalrattal sealt Saksamaa piirile tolli ja edasi Eestimaale veerema pole suuteline. Enamus sealtkandist autosid toovad "autoärikad" soovivad kullahinda. Kas kellelgi on sellist autotreileri firmat soovitada mis vöimalikult madalate kuludega oleks päri SAABi Zürichi lähedalt ära tooma ja Sveitsi piiril ka tollidokumendid vormistaks.
9-5LPT
Postitusi: 1236
Liitunud: P Apr 29, 2012 14:45
Asukoht: Tartu
Auto: 9-5NG Aero, 2.0 TTid XWD

#53

N Sept 15, 2022 17:33

Ma ei tea, mis see kullahind on, aga võid Ranttolt küsida, mulle ühe cabrio tōi minu jaoks kyll mõistliku hinnaga sealt.
Kogenud Aeronaut. :drive:
Vasta