Saab 9-5 2.3T, 2001, Saabistatham

Vasta
Saabistatham
Postitusi: 13
Liitunud: L Dets 19, 2020 15:07
Asukoht: Pärnu
Auto:
Kontakt:

#1

R Nov 12, 2021 1:32

Tervist foorumirahvas!

Tuleb tunnistada, et ma ei ole kunagi eriline Saabifänn olnud vaid pigem hoopis Volvode poole vaadanud. Viimased 10 aastat on igapäevasõidukiks olnud Volvo 850 T5, mida ma olen aastate jooksul igast otsast putitanud ja remontinud, eesmärgiga hoida masin võimalikult ideaalses tehnilises/visuaalses seisukorras (vähemalt niipalju kui rahakott võimaldanud on). Veel mõned aastad tagasi oli sõbra igapäevasõidukiks Saab 900 NG aastast 1996, mida sain ka ise aeg-ajalt näppida ja transpordivahendina kasutada.

Nüüd see sügis otsustasin lõpuks, et mina oma volvokesega enam talvel sõita ei taha ning sättisin ta kenasti garaazi kevadet ootama. Plaan oli talveks osta omale mingisugune suvaline käru, millel oleks võimalikult pikk ülevaatus ning millega ei oleks kahju soolalöga sees ringi pläristada. Sellest tulenevalt seadsin hinna ülempiiriks vapustavad 600 eurot ning hakkasin siis kuulutusi lappama. Esialgne idee oli osta omale kas Passat või Mondeo kuna need masinad on laialdaselt levinud ning ka piisavalt mahukad, et minusugune kahemeetrine latt sinna sisse kenasti ära mahuks. Lisaks oli üheks peamiseks tingimuseks see, et antud auto peaks mind võimalikult külmaks jätma – see peaks olema tavaline ja igav ning täiesti emotsioonitu punktist A punkti B liikumiseks mõeldud tarbeese. Ja seda kõike sellepärast, et ma jumala eest oma aega ja raha sinna alla laduma ei hakkaks kuna ühest hobiautost on mulle juba piisavalt ning kahte sellist mu rahakott ülal pidada ei suudaks.
Kahjuks (või õnneks?) need asjad siiski nii ei läinud, sest Pärnusse tuli müüki üks Saab 9-5 mida ma ka kohe vaatama läksin ning mis peale esimest proovisõitu mulle nii jõhkralt meeldima hakkas, et ma lihtsalt pidin selle ära ostma. :lol: Isegi kõikide nende vigade juures, mis ma proovisõitu tehes leidsin, tundus see Saab kordades lahedam ja mõnusam pill kui mis iganes mazda-toyoota-volkswagen-ford. Ja ostetud ta saigi. 650 euro pealt tingisin hinna 500 euro peale ja nii saigi minust Saabiomanik.

Pilt

Konkreetsemalt siis masinast: 2001 a. Saab 9-5, 257 midnight blue, 2.3T, hele nahksisu, manuaal, mõned lisad ka, läbisõit juba üle 400000 km :D
Ostujärgsel hommikul sai siis auto üksipulki läbi uuritud ja lõpuks jõudsin järeldusele, et auto on totaalselt käest lastud ja viimane peldik.

"Pisike" nimekiri vigadest, mis ma praeguseks hetkeks leidnud olen:

• Parempoolsed uksed mölkis/kriibitud (tag. parem uks kindlalt uus sebida)
• Mõlemal tagumise uksel iluliistud puudu (vedelesid pagassis, puruks)
• Mölgid üle terve kere
• Tagaluuk ei avane võtmest
• Puldist ka ei avane sest pult on täiesti surnud
• Tag. parempoolsel tulel mõra sees ja servast tükk väljas
• Pagassitihendi vahelt jookseb vesi sisse
• Pagassis täielik kaos – põrand sitane ja märg, tööriistad puudu ja pilla-palla, tungraud kinni roostetanud
• Nii pagassi kui kapotiamordid läbi
• Kapotil paras ports kivitäkkeid
• Juhiuksega ka mingi teema – peegli juurest on kriibitud, peegli plastik loperdab ja sõites tuleb tihendi vahelt tuult sisse, vajab ilmselt ka välja vahetamist (või sättimist)
• Vasakpoolne udutuli puudu, lamp tilberdab lihtsalt juhtme otsas
• Vasakpoolne xenon ei tööta
• Käigukasti torque rod puksid täiesti läbi, ninapoolne polt oli lahti ja ärakukkumise äärel, kiirendades/gaasi lahti lastes jõnks sees
• Tõenäoliselt ka mootoripadjad ja poolraami puksid läbi
• Kerel mõned roostekohad aga õnneks ei midagi katastroofilist, tagumise vasakpoolse põrandapleki (põhjapunn) juures on natuke rohkem roostet aga see on lihtsasti parandatav
• Pidurivõim ilmselt läbi – susiseb. Kui pedaali vajutada kaob susin ära
• Keskmine summuti lekib korralikult
• Kütusepump teeb väga kahtlast raginat kui süüde sisse keerata, lisaks viliseb kui mootor töötab
• Kuskil põhja all kütuseleke, vahepeal seisma jäädes viskab bensuhaisu salongi
• Mootoriõli vana ja must, tase u 200ml alla normi
• Jahutusvedelik vana ja samamoodi u 200ml alla miinimumi
• Roolivõimuõli vana ja jällegi u 100 ml alla miinimumi
• Pidurivedelik on mingisugune roheline bioloogiline ollus ja liiga palju sees
• Mingid rullik või rullikud krigisevad
• Lisaks mootoris rullikute juures ulub midagi
• Kuskilt downpipe juurest lekib
• Salong üleüldiselt kulunud ja määrdunud
• Esiuste käepidemed katki
• Juhiistme nahk paari koha pealt katki
• Keegi tarkpea on terve armatuuri ja keskkonsooli musta värviga üle tõmmanud nii, et pole viitsinud isegi neid autost välja tõsta (istmed ja vaip on värviga koos)
• Armatuuri puitdekoori peale oli täies ulatuses kleebitud mingisugune megarõveda mustriga kleeps (kellelegi ilmselt puitdekoor eriti ei istunud), mille ma suurest tülgastusest jõudsin enne piltide tegemist maha kakkuda
• Käigukangi ümber olevale plastikule on sisse aretatud mingisugune arhailine Pioneer Gps-ekraan nii, et plastik on ära rikutud ja kuidagi kinni pahteldatud/mustaks värvitud.
• Seoses eelnevaga on viidud istmesoojenduse lülitid sinna, kus muidu oli TCS nupp ja TCS lüliti juhtmeid on pikendatud ja viidud see roolist vasakul olevate lülitite juurde.
• Originaal stereo puudu ja asendatud mingi käkerdisega
• Uste alt valgustitel lambid läbi ja parempoolne tagumine üldsegi puudu
• Põrandavaip väga räpane ja kõrvalistuja juurest katki, istmete vahel hallitavad toidujäänused ja muu sodi, keskkonsooli juurest musta värviga koos - ühesõnaga terve vaip tuleb välja vahetada.
• SID pikslid u 80% ulatuses läbi
• Topsihoidja katki
• Ohutule lüliti katki
• Roolinupud ei tööta mitte ükski
• Elektripeeglid töötavad väga vaevaliselt (ilmselt tahavad puhastamist vms)
• Pluss igast pisemad plastikud vms jullad katki/puudu
• Eks neid üllatusi tuleb kindlasti veel

Et natukene seda negatiivsuse nimekirja tasakaalustada siis lisan siia ka mõned positiivsed asjad:

• Tundub, et kuni 2020 aasta alguseni on masinat üsna hästi hooldatud (mapi vahel oli palju remondiarveid)
• Vahetatud on nt esimesed ja tagumised pidurikettad ja klotsid, filtreid regulaarselt vahetatud, iga aasta tehtud õlivahetusi täissünt õliga, uus salongiventilaator, uus sidurikomplekt, esi- ja tagasillas vahetad igasugu pukse ja liigendeid, teostatud sillaregull
• Seisupidur töötab hästi
• Mootor käivitub hästi ja töötab üldjoontes sujuvalt, ei suitse külmalt ega soojalt, sõites kiirendab normaalselt
• Armatuuris ei põle mitte ühtegi üleliigset tulukest
• Õlilekkeid veel leidnud ei ole
• Karterituulutus on 2015 aastal välja vahetatud – uued voolikud jne.
• Üleüldiselt on autoga tegelikult üsna mõnus sõita – midagi ei kolise ega kilise, rool ei kisu vaid on kenasti otse, sillad on tihked, liigub hästi edasi jne jne.


Liikluskahjude päring toob välja, et aasta alguses on masin osalenud kindlustusjuhtumis. See selgitab ka kahjustusi auto parempoolsel küljel. Lisaks mölkis ja kriibitud ustele tundub, et vahetusse on läinud ka parempoolne esitiib – asendatud on see AERO pealt võetud sama värvikoodiga tiivaga ning töö on tehtud üsnagi lohakalt.
Paar päeva pärast ostu sai kohe tehtud õlivahetus –esialgu läks sisse GM/Saab 5w-30 ja originaalfilter. Samuti sai käigukasti torque rod korralikult kinnitatud, kiirendades enam nii suuri jõnkse ei käi aga puksid tuleb nii või naa ära vahetada. Nüüd ootan kannatlikult pakki Saksamaalt kus on sees karteripõhja rõngastihendid ja igast muud nodi. Järgmiseks tööks ongi karteripõhja alt võtmine, puhastamine ja tihendite vahetus. Samuti tuleb üle vaadata oil pressure valve, vajadusel puhastada/poleerida või uus tellida. Loodetavasti saab sellest autost veel asja :D

Pikale jutule lõpetuseks siis pildid kah:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Viimati muutis Saabistatham, R Dets 30, 2022 1:17, muudetud 1 kord kokku.
wilddog
Juhtkoer
Postitusi: 1886
Liitunud: P Nov 20, 2005 18:56
Asukoht:
Auto: 9-5 Aero MY04 MT Sedaan, 9-3 Viggen MY00, NG900 2.0T SE MT MY95, Mannerg 771

#2

R Nov 12, 2021 8:11

Tere

See on ikka äge, kui selline peldik ära võlus, SAABis on midagi. Asendusjuppe leiab ja odavalt. See GMi õli vaheta hiljemalt 5K möödudes kvaliteetse täissündi vastu. Boschi õlifilter on OK. Osad, eriti B-filtrid, ei hoia õlirõhku.
Thor
Postitusi: 529
Liitunud: K Nov 05, 2008 10:32
Asukoht:
Auto:

#3

R Nov 12, 2021 8:37

Tahtsid autot kuhu ei peaks väga investeerima :)
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14286
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#4

R Nov 12, 2021 9:25

Thor kirjutas:
R Nov 12, 2021 8:37
Tahtsid autot kuhu ei peaks väga investeerima :)
Eks see investeerimine ole igaühe definitsiooni küsimus..:)
nagu ka "vajab natuke nokitsemist" vastavalt ostja ja müüja silmade läbi jms..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
que
Postitusi: 1406
Liitunud: R Nov 05, 2004 18:40
Asukoht:
Auto: 2x 9-5, 1x9-3

#5

K Nov 17, 2021 19:56

Põnev lugemine 😃
Nipet näpet nokitsemist
Jõudu tööle!
Everyday Regular SAAB guy!
vmaster
Saabiklubi liige
Postitusi: 1967
Liitunud: L Dets 30, 2006 18:29
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Auto: Saab 9-5NG Aero XWD
Kontakt:

#6

K Nov 17, 2021 23:29

Isetegemise rõõm on ikka kõige suurem rõõm. Lisaks hea enesetunne et midagi korda Saab :) Jõudu parendamisel ja muretuid kilomeetreid :drive:
Pildilt paistab salong päris viisakas. Selle stereo ja naviaretuse võiks küll likvideerida ja asendada originaaliga.
Viimati muutis vmaster, K Nov 17, 2021 23:55, muudetud 1 kord kokku.
9-5LPT
Postitusi: 1227
Liitunud: P Apr 29, 2012 14:45
Asukoht: Tartu
Auto: 9-5NG Aero, 2.0 TTid XWD

#7

K Nov 17, 2021 23:41

Xenoneid pole sellele autole ette nähtudki, vøid julgelt halogeenid panna, näitavad ka super hästi. Muus osas jøudu vigade likvideerimisel.
Kogenud Aeronaut. :drive:
AARE530
Postitusi: 200
Liitunud: E Okt 17, 2011 23:06
Asukoht: Pärnu
Auto: Saab 9-5 Aero, BMW 540i, Mercedes E350 4Matic

#8

R Nov 19, 2021 23:03

Kusjuures kui mõni vastu tuleb, kellel on tavatuledesse xenonid pandud, siis häirib ikka väga. Mul samasugused tuled ees ja ma pole mõelnudki, et xenonid ette panna, seda eelpooltoodud põhjusel ja ka probleemide vältimiseks teel ja ülevaatusel. Xenonid on ju luuptuled üldse ja samas ei saa tõesti halogeeni valgustugevuse üle nuriseda.
Saabistatham
Postitusi: 13
Liitunud: L Dets 19, 2020 15:07
Asukoht: Pärnu
Auto:
Kontakt:

#9

P Veebr 06, 2022 19:52

Tänud kõigile heade sõnade eest! Jõudu läheb vigade likvideerimisel ikka korralikult tarvis :D Xenonid on jah eelmiste omanike poolt sinna ise külge aretatud. Võtsingi kogu selle kupatuse vahelt ära ja panin tavalambid tagasi.

Nii-nii, võiks siis üle pika aja kirjutada mis vahepeal auto juures ära tehtud on. Alustaks siis lahjematest asjadest. Sai romulat rüüstamas käidud ja võetud mõned vajalikud asjad – mõlemad tagumised ukseliistud, tagaluugi tihendi, ustealused valgustid, topsihoidja, ohutulede lüliti jms väiksemat nodi ja kogu see kraam kohe samal päeval ka auto külge installeeritud. Kui tagumise parempoolse ukse (see, mis mölkis on) alt lampi vahetama hakkasin, siis märkasin, et uksepolster on alt kuidagi veidralt niiske. Otsustasin siis terve polstri küljest ära võtta, et näha mis seal taga täpsemalt toimub. Ja vastu vaatas selline vaatepilt:

Pilt
Pilt

Tundub, et kuna uks on lömmis siis selle tõttu jookseb klaasi vahelt ukse sisse rohkem vett kui on ette nähtud mistõttu on polstri alumine serv täiesti läbi vettinud ja lausa hallitama hakanud. Seda hallitust oli seal vähemalt kolme erinevat sorti ning see hais oli ka ikka üsna ebameeldiv. Oijah, tundub, et koos uksega tuleb kuskilt ka teine beež polster sebida.

Novembri keskel jõudis lõpuks kohale ka Saksamaalt tellitud pakike mis sisaldas endas karteripõhja rõngastihendeid ja muid vajalikke jubinaid. Järgmiseks tööks oligi karteripõhja alt võtmine, puhastamine ja tihendite vahetus. Kõigepealt tuli aga summutaja alt ära saada. Sellest kujunes aga omaette ooper kuna keskmise püti poldid olid totaalselt ümaraks roostetanud. Tunnike lõikamist ja lihvimist ja lõpuks ma ta kätte ka sain. Kuna keskmine summutaja lekkis ja kuna mul keevitust kuskilt võtta ei ole siis esialgne plaan oli summutipastaga lihtsalt auk/augud ära lappida ja nii kevadeni ringi lasta. Aga kui ma selle sumpsi sealt alt lõpuks välja lohistasin siis sain aru, et selle plaani võib küll kohe maha matta. Keskmine osa oli nii mäda, et pealmise plekiosa sai üles tõsta nagu kitarrikohvri kaane. Lisaks otsast tõstes murdus kõik see jama lihtsalt tervenisti küljest ära :D

Eks pildid räägivad enda eest:
Pilt
Pilt

Sai kohe Aeromotorsi leht lahti löödud ja kõige odavam Polmo kesksummuti tellitud. Kuna tagumine pütt oli veel õnneks täiesti korralik siis sai see küljest ära lõigatud ning Bosal 125mm klambriga uue keskmise osa külge ühendatud. Jäi väga hästi pidama ning lõpptulemus on vaikne ja plärinavaba auto.

Pilt
Pilt
Pilt

Lõpuks jõudis siis järg sinnamaani, et sai hakata karteripõhja polte lahti keerama hakata. Otsekohe jäi silma, et servade vahelt pressib musta silikooni välja mis tähendab seda, et keegi on juba varasemalt seal kallal käinud. Ja nii oligi – karteripõhi oli üsna puhas, st oli näha, et seda on alles hiljuti puhastatud, õlivõtturi sõel oli põhimõtteliselt täiesti puhas, kuskil mingit hullu tökatit ei leidnud, ainult mõned silikoonribad/tükid vedelesid vanni põhjas. Mis iseenesest on ju positiivne, samas ei tea, mis olukord seal enne puhastamist valitses, kas saadi ikka õigel ajal jaole nii, et mootor viga ei saanud. Ideaalis oleks pidanud ka saaled üle kontrollima aga no lihtsalt ajaliselt hetkel ei jõudnud. Eks kevadel soojaga ongi seda palju mugavam teha.

Pilt
Pilt
Pilt

Puhastasin siis vanni ja muud jubinad olemasolevate vahenditega ära nii korralikult kui võimalik oli, tulemus sai igati rahuldav. Tihendid olid samuti täiesti korralikud aga kuna uued tihendid olid juba ostetud siis ei hakanud enam vanasid külge jätma vaid sai need ka ära vahetatud. Viimaks sai peale kantud tihendimaterjal, seekord siis õige kraam st anaeroobne tihendimaterjal mitte mingi silikoonimöga. Enne kui karteripõhi lõplikult külge läks sai mõned korrad puhta vanniga tagasipanemist harjutatud kuna seal tuleb üsna täpselt majandada et tihendimaterjali kuskile nurga vastu maha ei hõõruks. Lõpus läks asi juba üsna kiireks ära kuna garaaz kus ma tegutsen on soojustamata ning külmad ilmad hakkasid peale pressima. Ei teadnud ju, kuidas madal temperatuur tihendimaterjali kuivamisaega mõjutab. Aga sai kõik kenasti kokku tagasi pandud ja kuskilt midagi lekkima ei hakanud nii et läks õnneks.

Pilt
Pilt
Pilt

Seejärel sai natuke autoga ringi sõidetud ning kohe ka õli ära vahetatud. Kuna mul eelmisest vahetusest jäi 1.5 liitrit GM õli üle siis sai mõned liitrid juurde ostetud ning läks siis viimast korda veel see õli sisse. Järgmine õlivahetus kasutan juba midagi kvaliteetsemat.
Viimase asjana vahetasin veel ära ka mootori peal paikneva karterituulutuse ühesuunaklapi. Silmaga oli juba näha, et ega see vist enam normaalselt ei funka, oli teine juba üsna kollaseks tõmbunud ja pragusid täis. Küljes ära võttes pudenes see näppude vahel lihtsalt laiali ning mõlemast otsast sai läbi puhuda.

Pilt
Pilt

Kuna viimase kuu jooksul olen üsna palju välismaal viibinud siis vahepeal jõudis autol ülevaatus läbi saada. Nüüd tulebki see ära teha ja siis saab jälle edasi paarutada. Laias laastus võin öelda, et hetkel olen autoga täitsa rahul. Praeguse seisuga on remondile kulunud 157.66 eurot mis iseenesest polegi ju väga palju.
Saabistatham
Postitusi: 13
Liitunud: L Dets 19, 2020 15:07
Asukoht: Pärnu
Auto:
Kontakt:

#10

P Apr 03, 2022 4:23

Teeb siis kerge update’i jälle.

Enne ülevaatusele minemist tuli auto kallal natuke nokitseda. Kõige suuremaks probleemiks olid tagasilla välimised puksid millede seisukord oli ikka üpriski nutune. Kuna mul hüdraulilist pressi käepärast võtta ei ole siis sai erinevatest torujuppidest, seibidest ja keermelatist ise mingisugune pressilaadne tööriist kokku aretatud. Algne plaan oli, et proovin vanad puksid ka selle sama tööriistaga välja pressida aga see oli ikka väga halb idee. Puksid olid lihtsalt nii kinni roostetanud. Võtsin siis terve käändmiku küljest ära, andsin korralikult kuuma ning suure haamriga pekstes tulid need õnneks üsnagi kergelt välja. Uute pukside sisse pressimiseks sai siis juba tööriista katsetama hakata. Ühe poole puksid läksid üsnagi lebolt sisse kuid kui teist poolt tegema hakkasin siis keermelatt murdus pidevalt prõks ja prõks pooleks. Lõpuks viskas üle ning mõlema puksi viimased millimeetrid sai samuti haamriga lõpuni sisse pekstud. Lõpp hea kõik hea.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Ühel hetkel otsustas seisupidur peale jääda. Tõmbas lausa klotsidel katted maha. Sai kõik lahti võetud, ära puhastatud, määritud ning uued klotsid pandud ja kässar kenasti paika regullitud.
Samuti otsustas täiesti lambist klapikambrikaane tihend lekkima hakata. Läks seegi vahetusse ning vahetuse käigus avanes hea võimalus ketimajandusele ka pilk peale visata. Sellessuhtes, et ma ei ole mingisugune ketiekspert, mul pole kunagi varem ketiga masinaid olnud ega midagi, aga visuaalse hinnangu põhjal tundus, et kogu see kupatus seal näeb üsna uueväärne välja. Tõenäoliselt on keegi kunagi mitte just väga kauges minevikus komplekti ära vahetanud. Küll oli omadega õhtal aga klapikambrikaane sees olev ketitald vms, oli teine täitsa jäigaks muutunud juba ning väikeseid pragusid täis nii et see sai siis uus pandud.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Ükspäev jäin siis Saabikest eemalt vaatama ning lõpuks jõudsin järeldusele, et need pisikesed 16-tollised veljed näevad sellise suure auto all ikka üsna tobedad välja. Sai siis Volvo küljest 18-tollised originaal valukad võetud ning wobble poltidega Saabile alla pandud. Asi kohe hulka etem. Tore on ka veel see, et ei käi kuskilt koopasse ega midagi, isegi siis kui rool põhja keerata. Selline tunne lausa nagu need veljed olekski Saabile loodud. Kapslid kahjuks peale ei istunud aga pole hullu.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Lõpuks sai siis ülevaatusel ka ära käidud, esimene kord sai kahjuks korduva kuna ülevaataja-härra arvates olid välimised rooliotsad liiga kulunud. Sai siis kiirelt uued tellitud ning ära vahetatud ja läbi ta läkski. All done.

Pilt
AARE530
Postitusi: 200
Liitunud: E Okt 17, 2011 23:06
Asukoht: Pärnu
Auto: Saab 9-5 Aero, BMW 540i, Mercedes E350 4Matic

#11

P Apr 03, 2022 8:13

Küsiks seda, et kas sul enne tagumiste õõtsapukside vahetust rattad lääpas ka olid? Mis velgedese puutub, siis sobivad tõesti hästi, kuldne värv ainult pole vast kõige edevam, kuigi tumesinisega sobib üsna hästi :D Mõnus lugemine igal juhul :)
Saabistatham
Postitusi: 13
Liitunud: L Dets 19, 2020 15:07
Asukoht: Pärnu
Auto:
Kontakt:

#12

P Apr 03, 2022 12:02

Kusjuures väga nagu ei olnud küll, vähemalt ei mäleta et oleks olnud. Aga lõtkud olid ikka korralikud sees ja auto tagaosa oli sõites üsna ebastabiilne. Uute puksidega on hoopis teine asi. Aga üks asi mida ma märganud olen on see, et tagaosa oleks nagu natuke kõrgemale tõusnud. Vanade puksidega oli kuidagi rohkem lääpas ja arvasin juba, et äkki on tagavedrud ära vajunud. Aga ma pole kindel, äkki mulle lihtsalt tundub nii :D
petssol
Postitusi: 82
Liitunud: P Aug 24, 2014 23:34
Asukoht: Tartu
Auto: Saab 9-5

#13

P Apr 03, 2022 21:33

Tervitus. Kikkis on küll ilusti. 18" velje teine tera kohe. Oskad sa öelda ka velje kõik mõõdud(laius,ET,keskauk) ja rehvi mõõdud? Kasutad tsentrirõngaid või tulid vanema Volvo alt? Vanemal peaks keskauk Saabiga sama olema. Seepärast tunnen huvi, et sain oma autole pea samasugused(viie topelt kodaraga ja muud näitajad Saabi omad aga ET35). Piltidelt näha, et tagaratas küllalt väljas. Kas üle lamava sõites või kurvis koopa servas kraapsu ei tee?
Värvi poolest sobiksid sinu auto veljed minu Saabiga perfektselt. :beer:
AARE530
Postitusi: 200
Liitunud: E Okt 17, 2011 23:06
Asukoht: Pärnu
Auto: Saab 9-5 Aero, BMW 540i, Mercedes E350 4Matic

#14

P Apr 03, 2022 22:22

Sattusin ka enne ühe Volvo valuvelgede müügikuulutuse peale ja seal olid kõll kõik näitajad täpsalt Saabile sobivad, muuhulgas ka poldiringi mõõt.
Saabistatham
Postitusi: 13
Liitunud: L Dets 19, 2020 15:07
Asukoht: Pärnu
Auto:
Kontakt:

#15

P Apr 03, 2022 23:00

Poldiringi mõõt on Volvodel ja Saabidel siiski erinev (vähemalt minuteada). Saabil on 5x110 ja Volvol 5x108. Seetõttu ongi vajalik kasutada detsenter polte, tavaliste poltidega ma küll riskima ei hakkaks.
Aga antud velje puhul on siis tegemist Volvo "Mirzam" veljega mis originaalis kuulub 2006-2011 a. Volvo C70 alla. Mõõdud on siis 18"x8", ET 45 ja keskauk on puuritud 65.1 peale (originaalis on mingi 63 vist vms) nii et tsentrirõngaid pole vaja. Rehv on 225/40/18. Ning kusjuures ei käi kuskile vastu, olen igast lohust ja künkast nendega üle sõitnud nii, et tagaotsa korralikult õõtsuma tõmbab ja täiesti ideaalne on kõik. Tungiga auto esimest nurka üles tõstes vajub tagumine ratas koopasse ja siis on kohe näha, kuidas velg läheb kenasti koopaservast mööda. Sellepärast saigi eelnevalt mainitud, et need veljed olekski nagu sellele autole mõeldud :D Pole vaja flantsidega jännata ega midagi.
AARE530
Postitusi: 200
Liitunud: E Okt 17, 2011 23:06
Asukoht: Pärnu
Auto: Saab 9-5 Aero, BMW 540i, Mercedes E350 4Matic

#16

E Apr 04, 2022 7:24

Aijah, sul oli üigus, ma ei tea, miks mulle meelde jäi, et 5x110, siiski oli 5x108. Ühed Volvo veljed (endale küll ei plaani sellist), mida saaks kasutada, oleks sellised: https://soov.ee/22747082-volvo-5x108-18 ... tails.html Kuid siiski eeldab see 18-20mm flantsi just ET osas, et ilusti istukss, keskava on sellel 65.1. Huvitav on ikkagi see, et rootslastel on see ET ikka suht räige, kui võrrelda näiteks sakslastega.
petssol
Postitusi: 82
Liitunud: P Aug 24, 2014 23:34
Asukoht: Tartu
Auto: Saab 9-5

#17

E Apr 04, 2022 19:28

Saabistatham. Jaa. ET45 on selline värk, et sellega võib 19" velje 235/35 rehviga ka alla surada ja on kõik tibens-kuskilt vastu ei käi. See eeldab muidugi head amordid-vedrud. 235/40 on ka sinu omadele ideaal, kui kunagi tekib mõte. Sul J8 laius ja 225/40, kas velje serv väga välja ei ulatu rehvist? Minu omadel ka 8 laius kuid rehvid 235/40/18, siis selline piiripealne. ET35-ga sujuvamatest lohkudes nõksa kiiremini sõites teeb natsa kraapsu. Mõtlengi siin, et kas 225/45 või 225/40 soetada.
AARE530
Postitusi: 200
Liitunud: E Okt 17, 2011 23:06
Asukoht: Pärnu
Auto: Saab 9-5 Aero, BMW 540i, Mercedes E350 4Matic

#18

T Apr 05, 2022 7:47

Vaata ottosmoke teemat, ta pani enne auto müümist alla 8.5x18 veljed, mille ET on 35, rehvid seal peal on 225/40R18 ja istus minu meelest täiesti ideaalselt, väga hästi sobiva stretchiga ka. Kui sa, petssol, arutled, et kas 225/45 või 225/40, siis 45 kõrgusega jäävad kindlasti liiga kõrgeks, see ju 17" veljele mõeldud kõrgus. Alla vast isegi istuks, aga visuaalselt jääks kole, kui suurel veljel on veel suhteliselt kõrge rehv peal.
petssol
Postitusi: 82
Liitunud: P Aug 24, 2014 23:34
Asukoht: Tartu
Auto: Saab 9-5

#19

T Apr 05, 2022 19:17

Aare530. Tänud vihje eest.
Vasta