Saab 9-5 Aero Estate, 2002, ipi

iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#26

R Juun 15, 2012 0:05

Oh vutti küll :wall:
Padjad ka lahti?
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
ipi
Postitusi: 152
Liitunud: K Juul 11, 2007 10:49
Asukoht: Rakvere
Auto:

#27

R Juun 15, 2012 7:52

Põhjustas kogu selle jama kits. Sai abikaasaga Käsmust Avandi ja Kuurmaa kontserdilt tuldud ja peale Koljaku mäge metsa lõppu tulid autod vastu. Jälgisin osalt neid ja just kui olime ühe Audi A5-ga kohakuti jõudmas, nägin kuidas kits Audile ette hüppas, selle eest aga ära jõudis ja mulle täpselt ette. Audi jäi terveks, aga mu autol jahutusvedelik väljas.

Patju lahti ei löönud. Pidurdasin ja auto nina vajus niipalju allapoole, et kits lendas tulede kõrguselt sisse. Vahetust vajavad esituled ja tulede vöö? kuhu tuled kinnituvad(va parem suunatuli), stange, kliima radiaator, radiaator, tuledepesurid, kapott (selle esiääre valtsis pea tagurpidi). Kuna lõi ka jahutusvedeliku lekkima, siis omal jalal ära ei saanud, aga õnneks on Saabi rahvas on kokkuhoidev rahvas. Pärast tee äärde seisma jäämist pidasid mõned autod kinni ka, kuid kui ütlesime, et kõik terved, siis jätkasid teekonda, väljaarvatud üks 9-5, kes mu lahkesti Võsule pukseeris. Seega kes ennast ära tundis, siis suured tänud.
Minu õnneks on mul olemas kasko, kes asjaga nüüd tegeleb.
daags
Postitusi: 774
Liitunud: N Mai 17, 2007 22:37
Asukoht:
Auto: Saab 9-5 1,9Tid

#28

R Juun 15, 2012 9:07

Ma paneks ivometsa pakutud hindadele pigem veel juurde, kui soov korralikult asi korda saada.
Võimsust pole kunagi piisavalt
ipi
Postitusi: 152
Liitunud: K Juul 11, 2007 10:49
Asukoht: Rakvere
Auto:

#29

R Juul 20, 2012 14:33

No nii selle teema võib siis lukku panna, sest auto läks maha kandmisele.
valka
Postitusi: 240
Liitunud: K Mär 23, 2011 9:36
Asukoht:
Auto:

#30

R Juul 20, 2012 19:05

Minu kaastunne!

Taastamine läks kallimaks kui uue ostmine?
ipi
Postitusi: 152
Liitunud: K Juul 11, 2007 10:49
Asukoht: Rakvere
Auto:

#31

R Juul 20, 2012 19:44


Taastamine läks kallimaks kui uue ostmine?


Remondikalkulatsioon oli samasse auku kui auto turuväärtus jah.

Ja no mul ei olnud nagu midagi eriti otsustada, sest tegu oli liisinguautoga ning kasko tegi minu eest selle otsuse.
Kasko pakkus ka võimalust auto omale jätta, kuid ei näinud sel mõtet, sest asju mis vajas välja vahetamist ikka jagus. Doonorautot ei suutnud isegi remondifirma leida, kuhu auto viisin, kuigi nad olid kogu eesti romulad läbi otsinud, lisaks veel lähinaabridki.
Kuid kuna see auto on korda tehtud ja müügis siis panen siia uuele omanikule väikese vigade nimekirja, mis minu kasutuses sel autol viga oli: mootor võttis õli, D peale pannes tegi auto väikese nõksatuse, mida olla ei tohiks, parkimisandurid ei töötanud, Displey (SID) olid pikslid puudu, tagarehve sõi pisut.
Vasta