SAAB 9-3 Linear SS 2.2 TiD 92kW manuaal, 2003, xda

skyline
Postitusi: 1046
Liitunud: T Mai 19, 2009 12:12
Asukoht: Tartu
Auto: Kia ProCeed GT/ oli Saab 9-3 Aero

#26

E Jaan 27, 2014 9:30



Mul on jäänud tunne (eriti seoses kliima seadistamisega), et masin on targem kui mina, sest näiteks esiistmete soojendus töötab ka sellisel moel, et ma tema loogikast aru ei ole saanud (samas jällegi ei kurda istmesoojenduse töö üle).
...
Sain ka 30€ eest uue võtmeümbrise (sees oli ameerika sisu, sagedus teine).


Kliimat ja istmesoojenduste tööd saad täpsemalt juhtida SID menüüdest. Võimalik et sul hetkel mingi vaikimisi variant peal, et teatud juhul paneb automaatselt istmesoojendused ja tagaklaasi soojenduse tööle. Mina korjasin need linnukesed sealt menüüdest ära, et ise asju juhtida ja akut mitte asjata kurnata.
Samadest menüüdest pead saama seadistada ka eelsoojendi tööd kui see su autol peal on.

30 euri võtmeümbrise eest on sul veidi ebaõnnestunud ost. Neid saab Euroopa eBaydest ca 10 euriga, mina tellisin näiteks Iirimaalt 11 euriga.
Vajadusel aitan Tartus igat marki autode veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
xda
Postitusi: 23
Liitunud: N Dets 26, 2013 23:38
Asukoht:
Auto:

#27

N Nov 27, 2014 22:57

Tervist.

Mässasin siin natuke. Kohe saab aasta täis selle auto soetamisest. rannto abile on uued veljed all koos conti rehvidega.



Lisatud failid
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3182
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#28

R Nov 28, 2014 7:09

Nägin äkki teisipäeva õhtul Zeppelini ees, need veljed sobivad nagu valatult.
skyline
Postitusi: 1046
Liitunud: T Mai 19, 2009 12:12
Asukoht: Tartu
Auto: Kia ProCeed GT/ oli Saab 9-3 Aero

#29

R Nov 28, 2014 8:44

... need veljed sobivad nagu valatult.

Valuvelg peabki sobima valatult :)

Aga jah, SS jaoks need alu 88 turbiin veljed ehk kõige kenamad 9-3originaalidest. Mul oleks neid talve soolas lausa kahju pruukida.
Sai ka millalgi seda mudelit eBayst vaadatud, et asendaks Aero originaalid nendega, aga siis tuli ratsionaalsuse hääl ja kutsus mõistusele :)
Vajadusel aitan Tartus igat marki autode veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
xda
Postitusi: 23
Liitunud: N Dets 26, 2013 23:38
Asukoht:
Auto:

#30

R Nov 28, 2014 16:37

Eesti on ikka väike, jah naine käib poisiga Aura keskuses ujumas, seetõttu see masin seal paar korda nädalas seisabki. Valukad ja sool, seda teemat ma ka mõtlesin tükk aega. Kuna need valukad on tutikad, siis ma väga ei põe soola pärast :headbang:
xda
Postitusi: 23
Liitunud: N Dets 26, 2013 23:38
Asukoht:
Auto:

#31

N Dets 11, 2014 0:26

Kuna mootor ja salong ei läinud enam soojaks sai ära käidud eelsoojendid.eu firmas. Ahi oli rikki läinud vahepeal. Nüüd jälle korras :head:
Panen paar pilti ka masinast... Sai ka 3 mittetöötavat pirni tööle; partatsok, numbrituli ja tagumine udupirn. Rahanumber oli 225€

Uued veljed on: (tänu ranttole) 400€, nende peal olevad Conti rehvid 600€. Mina olen rahul... Välja arvatud pakrott mu rahakotile :(



Lisatud failid
xda
Postitusi: 23
Liitunud: N Dets 26, 2013 23:38
Asukoht:
Auto:

#32

N Dets 22, 2016 16:58

Polegi kaua postitanud. Peale ahju remonti läks mingi aeg antikuuler vahetusse.

Siis ei juhtunud tükk aega midagi, kuid mingi kuu aega tagasi sai liikuvosi vahetatud ja muud remonti nii 500€ eest.

Paar nädalat tagasi aga hakkas päris huvitav trall: armatuuril sõidu ajal võib kustuda kõik tuled, näidikud ja siis jälle tagasi tulla. Suunatule klõps võib kaduda ja tulla. Üks hetk peale parktulede muid tulesid ei saanud panna. Näitab ka immo veateadet. Paar korda on võtme väljatõmmates ka raadio tööle jäänud. Hetkel pole veel korda saanud.
a1500
Postitusi: 39
Liitunud: R Mai 09, 2014 16:03
Asukoht:
Auto:

#33

N Dets 22, 2016 17:09

Polegi kaua postitanud. Peale ahju remonti läks mingi aeg antikuuler vahetusse.

Siis ei juhtunud tükk aega midagi, kuid mingi kuu aega tagasi sai liikuvosi vahetatud ja muud remonti nii 500€ eest.

Paar nädalat tagasi aga hakkas päris huvitav trall: armatuuril sõidu ajal võib kustuda kõik tuled, näidikud ja siis jälle tagasi tulla. Suunatule klõps võib kaduda ja tulla. Üks hetk peale parktulede muid tulesid ei saanud panna. Näitab ka immo veateadet. Paar korda on võtme väljatõmmates ka raadio tööle jäänud. Hetkel pole veel korda saanud.

kui saabil elektroonikajamad tekkima hakkavad, siis aeg treilale ajada ja leetu ära saata :beer::)
Vasta