M: Saab 9-3 Vector 2.2 TID, Soovik

Vasta
Soovik
Postitusi: 13
Liitunud: P Dets 13, 2015 11:07
Asukoht:
Auto:

#1

N Dets 17, 2015 19:59

Sai ka siis SAAB soetatud.

Ostmine oli lahe. Kui aus olla siis auto valis mind väljamitte mina autot. Esialgne mõte oli Belgiast tuua ja siin maha müüa. Kui kohale jõudis, registreerisin ära, tegin vajaliku hoolduse ja kuna ei jõudnud autoga pesulasse siis nii see müük venis. Vahepeal hakkas turbo vilistama. Kuna vile läks suureks, ostsin teise turbo. Ise veel kahtlesin, et ehk ei ole asi nii hull. Hakkasin ise vahetama turbot ja selgus, et väljalaske poolel oli ühellabal tükk ära. Peale vahetust hakkas auto justkui kehvemini kiirendama ja üle 3000rpm mootori tuli läks põlema. Peale nädalast otsimist selgus, et vaakumvoolikus pragu, andis ka veakoodi P0244. Kui nüüd korda sain siis kadus igasugune müügiisu. Nagu mainisin siis auto valis mind,mitte mina teda.
Nüüdseks siis nädala jagu tegelenud selle helisüsteemiga. Noo ei uskunud, et ei ole võimalik originaalmakile midagi aretada lisaks. Kuna kõik helisüsteem kõige algelisem ja nagu sääsed pinisevad siis peale tõe tunnistamist ütlen ausalt, et ehitan kogu süsteemi ringi. Ei aja taga midagi hullu vaid kvaliteetset soundi. Vahel hea Bluesi, Jazzi, Klassikat kuulata ja miks ka mitte Technot või mida iganes.... Sean kamõned välised pildid üles.
Positiivne oli see, et enne autot sain kätte terve hooldusajaloo ja remondiajaloo. Olen kolmas omanik. Esimene ajas esinduse rida ja teine omanik käis volitatud Saabi esindaja juures ja kogu ajalugu olemas paberkandjal....




Lisatud failid
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#2

R Dets 18, 2015 10:52

Väga hea ost. Hoia siis kursis helitehnika arendamisega, ise vahetasin 4 kõlari süsteemiga masinal kõik kõlarid välja ja sellest esialgu piisas, ma tümakat ei vajagi. Sa ilmselt asendad tehase süsteemi, sest nii saab kõige parema tulemuse.
Soovik
Postitusi: 13
Liitunud: P Dets 13, 2015 11:07
Asukoht:
Auto:

#3

R Dets 18, 2015 17:11

Ega minagi ole tümaka inimene. Pigem naudiksin midagi huvitavat ja head nagu klassikat, bluesi, klaverimuusika on hea, vahel ka vanakooli klassikalist metalit. Isiklikult eelistaksin, et asi jääks originaaliks aga ei ole kuskilt seda istmealust võimu võimalik osta ja uus maksab 400€ ja natuke peale saabianti juures. Kuna kohustuslikud sõidud oga kuu tööle ja tagasi koju ning lapsel käin järgi siis see teeb ajaliselt kokku 40-50 tundi autos. Sellele lisanduvad kindlasti ka muud sõidud siis otsustasin uuel aastal originaal maki vahetada välja ekraaniga mängija vastu ja kõlarid vahetan ka kõik välja. See ei meeldi mulle sugugi, sest originaal makk on laiem kui see millega asendan. Ei tea veel kuidas aga siis jääb kähest küljest makile nõmedad tühjad küljed armatuuris asuval paneelil. Roolil olevad nupud ei tea veel kuidas need saan panna makki juhtima ja esimene väike display jääb siis ka kasutuks peaaegu. Samas kui lapsel käin järgi on hea teepeal multikaid vaadata, on sõit huvitavam. Kui kellelgi on vahetatud originaal makk 2din maki vastu ja samasse asukohta kus originaal makk, oleksin tänulik kui jagaks lõpptulemust.
Viki
SaabiJumal
Postitusi: 490
Liitunud: R Sept 17, 2004 17:00
Asukoht: Tallinn
Auto: Saab 92 1954, Saab 9-5 2005, Transit

#4

R Dets 18, 2015 17:48

Nii lihtsalt see ka nüüd ei käi. See mida sa makiks pead ei ole seda teps mitte. Need maki nupud on ainult väike osa tema tegelikust funktsioonist ja ilma selleta sul auto käima ei lähe. Kui sa tahad mingi muu maki panna, siis pead sa talle mõne muu asukoha leidma.
Soovik
Postitusi: 13
Liitunud: P Dets 13, 2015 11:07
Asukoht:
Auto:

#5

R Dets 18, 2015 23:36

Miks nii??? Kuidagi ei ole võimalik sinna makki paigaldada???
heff
Postitusi: 279
Liitunud: T Aug 18, 2015 13:49
Asukoht:
Auto: turboklassik ja nissan

#6

L Dets 19, 2015 15:01

Kuskil auto24 kuulutuses nägin varianti, et CD-mängija asemele oli pandud mingi aftermarket stereo ja CD-mängija ise pagasnikusse tõstetud.
Caliba
Postitusi: 125
Liitunud: K Apr 01, 2009 15:24
Asukoht: Kuusalu vald
Auto: 9-3 SC 1.9Tid 07a.

#7

L Dets 19, 2015 15:21

Kuskil auto24 kuulutuses nägin varianti, et CD-mängija asemele oli pandud mingi aftermarket stereo ja CD-mängija ise pagasnikusse tõstetud.


heff mõtles ilmselt seda
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#8

L Dets 19, 2015 19:04

Katsu leida lammutustest (varuosakeskuse otsing) istmealune võimendi. Võimalus on ka ebay. Osta see ja vajalikud lisad saad esindusest, kõlarid ustesse saad ükskõik, millisest poest. Viimati pakkus mulle seda võimendit üks lammutus 150 euro eest aga minu arvamus on, et selle töökindlus pole suurem asi arvestades, et see asub ukse all ja kogub niiskust. Piisavalt negatiivset tagasisidet on selle kohta.
Soovik
Postitusi: 13
Liitunud: P Dets 13, 2015 11:07
Asukoht:
Auto:

#9

L Dets 19, 2015 19:48

Lammutustest uuritud - ei ole seda võimu. Helistasin ka eraldi lammutusi läbi. Kõigil ühest suust, et see on esimene asi mis lammutatavatel autodel ära ostetakse. E-bays oli neid kaks müügil. Piltide põhjal ja välimuse järgi ma neid tellida ei julge. Nad juba piltidel roostetasid.
Tavalist cd mängijat ei hakka sinna alla toppima. Tänapäeva makid on kõik sellised vilkuvad jõuludpuud. Kui panna siis ekraaniga dvd mängija minimaalselt, et saaks kontserte ja filme ning multikaid sealt vaadata.
Kuidagi peab saama sinna originaal maki asemele sellise mängija paigaldada. Nagu täna selgus siis see võimatu ei ole aga midagi lihtsat ka ei saa olema.
Soovik
Postitusi: 13
Liitunud: P Dets 13, 2015 11:07
Asukoht:
Auto:

#10

L Dets 19, 2015 19:51

Üks pilt on sellest olemas. Maki ülemine osa on natukene imelikult liiga väljas aga midagi selles suunas.

Lisatud failid
Soovik
Postitusi: 13
Liitunud: P Dets 13, 2015 11:07
Asukoht:
Auto:

#11

R Jaan 29, 2016 10:14

Soovik
Postitusi: 13
Liitunud: P Dets 13, 2015 11:07
Asukoht:
Auto:

#12

R Jaan 29, 2016 10:16

Aga nüüd olen vastu võtnud otsuse, et helisüsteemiga ei hakka tegelema ega ringi ehitama. Ei ole sooja ruumi kus saaks asja teha ja kuskil õues külma käes ei hakka näppe ega autot lõhkuma.

Tegelikult võtsin vastu raske otsuse. Kuna igapäevaselt sõidan tööautoga ja Saabi kasutan heal juhul kord kahe nädala jooksul siis olen otsustanud masina müüki panna. Ei näe mõtet kahe auto pidamisel, eriti kui ühega käin õhtuti sõitmas puhtalt selle pärast, et seisev auto hakkab lagunema, roostetavad pidurkettad jne jne jne.. Kellelgi huvi või teab kedagi, kes teaks kedagi, kes soovib head Saabi endale soetada siis kik pakkumised on oodatud...
Soovik
Postitusi: 13
Liitunud: P Dets 13, 2015 11:07
Asukoht:
Auto:

#13

K Veebr 10, 2016 10:02

Soovik
Postitusi: 13
Liitunud: P Dets 13, 2015 11:07
Asukoht:
Auto:

#14

K Veebr 17, 2016 8:32

Vasta