Saab 9-3 SS 1.8 90kw 2004a. - Leene

Vasta
Leene
Postitusi: 2
Liitunud: P Aug 30, 2015 11:28
Asukoht:
Auto:

#1

E Dets 21, 2015 15:33

Tere!

Soetasin käesoleva aasta augusti lõpus endale Saab 9-3, seega olen ka mina nüüd üks õnnelik Saabi omanik.
Valikus oli muidugi palju teisi marki sõidukeid, kuid nähes seda autod meeldis ta mulle enim.
Kuulutuse küll leidsin ma auto24 portaalist, kuid googeldades ja tagamaid uurides leidsin ka kuulutuse siit foorumist üles. Seega võimalik, et auto pole Teie silmade jaoks enam midagi uut.

Siiani olen ostuga igati rahul. Peale auto soetamist sai kohe teostatud elementaarne hooldus. Vahetatud sai mootoriõli ja filter, küünlad ja õhufilter. Auto pole uus seega on nipet-näpet vigu nii sees kui väljas.
Tehniliselt on auto korras ning kõik toimib, välja arvatud kõrvalistuja istmeandur. Kuna enamus ajast sõidan üksi ning kinni tõmmatud kõrvalistme turvavöö minu sõitu ei häiri, ei ole ma sellega siiani ka tegelenud veel.

Ainukese miinusena antud auto juures on kahjuks liiga väike võimsus. Muidugi enamus sõitudest teen ma kesklinnas ning seega arvasin, et mida vähem kw seda ökom, kuid siiski tahaks vahest mõnusalt vajutada ning minekut tunnetada.

lisan ka mõned pildid mis sai tehtud mõni nädal peale auto soetamist.

Pilt
Pilt
Pilt
heff
Postitusi: 279
Liitunud: T Aug 18, 2015 13:49
Asukoht:
Auto: turboklassik ja nissan

#2

E Dets 21, 2015 15:50

Väga kena 9-3 :)
Sai enda 9-3 ka foorumi vahendusel augustis soetatud nii et oleme umbes sama kaua Saabiomanikud olnud. Punane on päris ilus, kas värv on tõesti ka päriselus nii hästi säilinud või on tegu pilditrikkidega? Endal tööjuures ka üks punane 9-3 aeg-ajalt pargib, aga see küll nii värske välja ei näe.
Leene
Postitusi: 2
Liitunud: P Aug 30, 2015 11:28
Asukoht:
Auto:

#3

E Dets 21, 2015 15:58

Antud pildid on küll pisut töödeldud, kuid minu arust siiski värv üpris kenasti säilinud. Eriti peale pesu on seda näha.
Antud piltidel oli auto pesust minu mäletamist mööda mõned mõnusad päevad ka möödas. Imestasin isegi, et tolmulaike väga peale ei jäänud.
Vasta