Saab 9-3 Aero 154kW, 2003, Group

Renee_
Postitusi: 85
Liitunud: N Okt 16, 2014 9:12
Asukoht:
Auto: 9-3SS Aero Cabriolet

#26

Need kasutatud ajud on enamus poolenisti prügi ja pikka pidu pole nendega.
Anx99
Postitusi: 1
Liitunud: N Sept 29, 2022 13:15
Asukoht: Tartumaa, Puhja
Auto:
Kontakt:

#27

Tere! Kus te lasite Saabi remontida? Mul on ka mootori viga, vahest ajab samamoodi valget tossu summutist ja ei käivitu, aga ei tea täpselt mis viga on. ei tea kuhu minna. müüa ka ei saa niimoodi.
Kasutaja avatar
Group
Postitusi: 35
Liitunud: K Juul 03, 2019 0:13
Asukoht: Tallinn
Auto: Saab 9-3 aero

#28

Mõtlesin, et vahetan põrandamatid uute vast, kuna vanad juba määrdunud ning tellisin kaup24-st uued beezid matid. Paraku peab tõdema, et lisaks viletsale kvaliteedile on nad ikka väga kollased ja häirivad silma. Väidetavalt originaale ei pidavat enam tellida saama, aga pole seda veel kontrollida jõudnud.
Kasutaja avatar
Group
Postitusi: 35
Liitunud: K Juul 03, 2019 0:13
Asukoht: Tallinn
Auto: Saab 9-3 aero

#29

Aegajalt kostis auto paremast küljest mingi kolks, nagu amort oleks laht vms. Siis läks midagi päris katki ja remondis selgus, et tagumine amort ja veel terve rida pudinaid, kaasaarvatud piduri kettad ja suportid läksid vahetusse. Tuhat euri nagu naksti läinud :)

Ja nüüd täna jälle hakkas mingi kolks eest poolt kostma, tundub, et tekib august või lohust läbi sõites. Ilmselt vist esivedrud seekord… peab rahapaki jälle valmis panema :(

Ja nagu eelnevast veel vähe oleks, kummitab aegajalt tagumise ukseluku ikaldus. Üks päev enam aken ega uks ei avanenud. Lisaks sellele, ei saanud esiakent korralikult kinni panna. Kui aken jõudis kinni asendisse, siis tuli kohe natuke alla tagasi. Õnneks leidsin youtube-st mingi video, mis õpetas aknaid kuidagi nn resettima ja oh imet, aken sai korda ning ka tagumine uks hakkas jälle tööle. Käisin juba suure kruvikaga ringi ja mõtlesin, et kuidas ma selle tagumise ukse polstri ära saan kui uks kinni on :)
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14312
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#30

Group kirjutas: K Mai 24, 2023 22:08 Mõtlesin, et vahetan põrandamatid uute vast, kuna vanad juba määrdunud ning tellisin kaup24-st uued beezid matid. Paraku peab tõdema, et lisaks viletsale kvaliteedile on nad ikka väga kollased ja häirivad silma. Väidetavalt originaale ei pidavat enam tellida saama, aga pole seda veel kontrollida jõudnud.
Toimivaid "originaale" peaks saama Mistra-Autexist tellida..:P Kui palju nad muidugi ükshaaval teha viitsivad. Aga šabloonid peaks neil kõik seal olemas olema. Klubi on sealt mingi hulk aastaid tagasi tellinud neid ja siis sai kogutud erinevaid näidiseid selle jaoks.
https://mistra.ee/et/tooted-ja-teenused/
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Vasta