Saab 9-3 Linear, 2007, Cleed

Vasta
Cleed
Postitusi: 30
Liitunud: E Aug 02, 2010 15:26
Asukoht:
Auto:

#1

E Mai 30, 2011 0:06

Tere,

SAAB'e olen järgi vaadanud juba aastaid, kuid endale suutsin soetada alles kolmanda masinana. Ostsin oma auto carcomi kaudu Hollandist.

Valmis minu SAAB Rootsis, Trollhättanis 30.10.2007. Edasi viis tee Hollandisse kus leidsis omaniku Saab Noorderpoort Venlo esinduse kaudu. Pärast 143 000km läbimist jõudis auto sama esinduse kaudu minuni. Kõik hooldused on tehtud samuti samas SAAB'i esinduses, raamat täidetud ja auto väga heas korras. Soovisin omale ilusat ja kütusekulu poolest säästlikku Saabi.

Ostes nägi ta välja selline:

Pilt

Tänaseks olen autoga ringi sõitnud täpselt aasta aega. Pole varem olnud aega internetis ringi hulkuda ja saabiklubi tegemistel silma peal hoida. Avastasin selle foorumi enda jaoks põhjalikumalt alles nüüd.

Siiani pole armatuuris ükski kahtlusi äratav märgutuli põlema läinud ja probleeme pole samuti olnud. Igaks juhuks tegin 150k km juures mõne jubina vahetuse (Pärnu Import auto soovitusel).

Autost:

Saab 9-3 Linear / 2008 (Commercial code / Year model)
1,9 TiD (Engine)
88kW at 3500 rpm
Manual 6-speed (Gearbox)

Vidinatest:
Udutuled eesmised, Xenon päevatuled (automaatlülitus), tulede pesurid, Vihmasensorid, 10x turvapadi, Parkimisandurid, Pagasiluugi avamine puldilt, Nahkkattega rool, Poolnahk polstriga istmed (tumehall), Kliima (esikohtadele saab eraldi reguleerida), Istmesoojendused eesmised, 4x topsihoidja, Käetugi laekaga ees ja laekata taga, Püsikiiruse hoidja, Bluetooth käed-vabad süsteem, Multifunktsionaalne rool, Soojendusega küljepeeglid, Orginaal stereo (cd, ei teagi kas MP3 funkab, kuulan raadiot või AUX inputi), Toonklaas,


Viimane pilt autost:

Pilt

Tehtud tööd:
Ostes vahetasin kohe veljed 17" vastu.
Panin toonklaasi.
150 000 juures vahetasin autol hammasrihma, veepumba, jahutusvedeliku, mootoriõli Mobil 5W-50, õlifiltri, õhufiltri, salongifiltri, generaatori.
Lisasin pagasiruumi bassikasti.
Vasta