Talvekokkutulek??

Ühised tegemised
Vasta
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2278
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#201

K Jaan 25, 2006 9:22

raha summa on ikkagi 200, nagu me kokku leppisime...

lapsed loomulikult raha alla ei käi.
kui ikka mõni laps ka veel tuleb siis võivad ka minu omad vast kaasa tulla, sest õhtal, pimedas ja kõledas nad pidid koos kaasaga vist lahkuma sel juhul, sest järgmisel päeval pidi miski laste sünnipäev olema ja nagunii sellele pühapäeval ei jõua, seega võta kaasa ikka...
Nakataja
Postitusi: 397
Liitunud: R Dets 10, 2004 10:17
Asukoht:
Auto:

#202

K Jaan 25, 2006 10:14

Ehk siis täpsustage paar küsimust;
1. Kas ruumid on juba soojad kui me õhtul sinna jõuame? Äkki peab keegi varem kohale minema ja kohta ette valmistama.
2. Kas õhtused söögid ja lauanõud (plastikust) ostetakse ära selle osavõtu tasu raha eest.
3. Kas kohapeal on olemas mingi muusikakeskus, kust vaikselt taustamusa kuulata või tuleb see meil omal kellelgi kaasa haarata?
4. Mida võiks osaleja veel omaltpoolt kaasa tuua (peale omapoolse joogi)?
5. Kes on mingilgi määral pillimehed ja omavad mingeid pille (Ivometsal on vist mandoliin ja minul suupill), võtku kaasa - teeme bändi! :head:
6. Ega kellelgi tulijatest ole olemas mingeid videosid eelmistest Saabi kokkutulekutest? Kui on, siis saaksin orgunnida nende näitamise.
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2278
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#203

K Jaan 25, 2006 13:24

http://www.soomaa.ee/?op=body&id=12

sinna me kõik peame kohale jõudma ning sealsamas asub üks maja veel, mille me siis ööbime...
1. soe on ja köetud, mudu nii, nagu eelmine talv...prrrrrrrrr.....
2. loodetavasti saame kõik ikka osta selle raha eest,mis kokku kogutud aga seda ei teagi ju veel, kes tuleb ning kes mitte, ning see selgub arvatasti kas siis reedel või laupäeval, kui on minek... aga kordan, et enamuse saame loodetavasti ära osta, krt tegelt ikk apeaks kindlasti kohe...käin pangas ära ja anna pärast teada, või tegelt ikkagi reedel annan teada, mis on laekunud ning kes tulevad nimekirja järgi.
3. muusikakeskuse või sii smingi sanga võiks küll keegi võtta, mul ausalt ei ole, mudu võtaks ise...miskit muusikat, mis teile eriti ei meeldi võin ma aga küll võtta. mõnedele ikka meeldis kah vist, kui lugeda teemat millist muusikat kuulad.
4. kaasavõta kelk, magamise asjad ja ülilõbus tuju. mida veel? uisud võita kah vast võtta, kes tahab, sest seal on ikka vast sellised uisutamise võimalused ka olemas. kelku aga soomaal lasta ei saa, see tuleb siin viljandis ära teha.
5. :headbang:
6. mul küll mitte:mad:
hoplaa
Postitusi: 165
Liitunud: L Nov 13, 2004 15:49
Asukoht:
Auto:

#204

K Jaan 25, 2006 14:25

Nonii, jumala abiga jõudis vajalik jubin nüüd minu kätte ja Trionicu abiga SAAB ta ka paika enne laupäeva, et siis olen ka tulija, kui romulast ostetud garantiiga jubin ikka korras on (Soomes annavad garantii romulates).
Kuna pole itimees, siis raha maksan kokkutulekul, kui nii sobib.
Krt, mulle just meenus, et olen ravimikuuri peal, et äkki ei saa juua. Kas meie seas leidub arsti?
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#205

K Jaan 25, 2006 14:32

Algselt postitas: hoplaa Krt, mulle just meenus, et olen ravimikuuri peal, et äkki ei saa juua. Kas meie seas leidub arsti?

oleneb, mida tarvitad - seal bukleti peal on kirjas, kas tohib koos alkoga võtta või mitte. kui ei ole kirjas, siis tohib :P tavaliselt mõõdukas koguses alko tarbimine koos antibiotsiga ei oma mingit erilist kõrvalmõju.
Algselt postitas: NO FEAR kaasavõta kelk, magamise asjad ...

a NF, mida siis ikkagi magamisasjade all mõista? kas igaüks peab siis oma madratsi ka kaasa võtma, kui just palja põranda peal magada ei taha?!
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2278
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#206

K Jaan 25, 2006 16:40

no seda herr ivomets nagu ütles jah. võiks igaks juhuks ju olla madrats.

meil ju suured pereautod, nimega SAAB:head:
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#207

K Jaan 25, 2006 17:00

Algselt postitas: NO FEAR
raha summa on ikkagi 200, nagu me kokku leppisime...




minule antud info järgi on maksta vaja 30 kr nägu +
kamba peale sauna eest 500 kr.

MIDA SEE 200 ENDAS VEEL SISALDAB??

miks odavama koha muretsemine ei tee tulemist odavamaks??

kui 20 inimest kokku saaks, siis saaks 55 kr/nägu hakkama.
kui veel miskit yhisraha ka juurde( näiteks 45 kr) , siis nagu 100 kr peaks piisama??

andke aru!:poke:
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
zill
Postitusi: 432
Liitunud: R Sept 17, 2004 7:15
Asukoht:
Auto:

#208

K Jaan 25, 2006 17:04

eks ülejäänu eest saab poes osta süüa juua söögirelvad ja muid tarvilike asju v kuidas ?
Saku PEOREKKA hooldaja:)
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#209

K Jaan 25, 2006 17:14

A: 20 inimest x 200 eeku = 4000 eeku
B: 20 inimest x 30 eeku + 500 eeku = 1100 eeku
=> 2900 eeku muu tavaari peale?! :freak:
zill
Postitusi: 432
Liitunud: R Sept 17, 2004 7:15
Asukoht:
Auto:

#210

K Jaan 25, 2006 17:15

seda vist veidike palju jah :red:
Saku PEOREKKA hooldaja:)
wilddog
Juhtkoer
Postitusi: 1888
Liitunud: P Nov 20, 2005 18:56
Asukoht:
Auto: 9-5 Aero MY04 MT Sedaan, 9-3 Viggen MY00, NG900 2.0T SE MT MY95, Mannerg 771

#211

K Jaan 25, 2006 17:19

ülejääva raha eest saab autode bensu kah kinni keevitada :D
zill
Postitusi: 432
Liitunud: R Sept 17, 2004 7:15
Asukoht:
Auto:

#212

K Jaan 25, 2006 17:21

v siis saabide pesu
Saku PEOREKKA hooldaja:)
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14293
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#213

K Jaan 25, 2006 21:39

Nagu ma aru sain siis Viljandi järve pealne jäärada küsib pappi .. ? Seekord ise sööki kaasa ei pea tarima...
Suvise ürituse puhul oli see poearve meil vist mingi 6-700 juures (ei mäleta väga täpselt) ja seda ainult supi, leiva, saia ja üldise majapidamiskraami juures. Kui seekord liha kah antakse, siis läheb pisut rohkem raha küll..:) Mõelge ise, palju te seni üritusel käies oma leivakotina kaasa olete võtnud? Vorstijupp ja shaslõkiämber, nipet-näpet veel ..
Aga eks NF annab pärast aru, kuhu ta papi pani..:P
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#214

K Jaan 25, 2006 21:57

koht asub umbes selle ringi alumises osas.

või veel veidi allpool

nii et viljandi jääb kaugemale, kes pealinnast ja pärnupoolt plaanivad tulla

Lisatud failid
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
S9K
Leidur Leo
Postitusi: 4304
Liitunud: L Nov 12, 2005 23:54
Asukoht: Viljandi
Auto: Maserati Quattroporte

#215

K Jaan 25, 2006 22:15

Tere jälle kodanikud "saablased". Miks ei võiks näiteks Raudna jõe lähedal olevale karjäärile minna. See ikka väga suur võrreldes Viljandi omaga ja tundub, et kedagi tülitama ei tule. Sõita saab seal tasuta niikaua kui bena jätkub, aga võtke jeeger meister kaasa, siis veits lõbusam. :thumb:
Zazou
Saabiklubi liige
Postitusi: 1204
Liitunud: P Mär 28, 2004 23:28
Asukoht:
Auto: 9-4x

#216

K Jaan 25, 2006 22:21

nii nädalalõpu kava hakkab mul ka selguma. kokkutuleku aktsioonidga on mul võimalik liituda ~13:00-16:00
nagu no fear plaanist loen on sel ajal järveralli orienteeruv lõpp. Arvatavasti tulen siis järvele.
Kas on plaanis enne soomaale minekut ka viljandi saabi ring sõita? nagu kuressaares. Ma arvan et väikese rongkäigu võiks ju teha - sõltuvalt muidugi palju inimesi viljandi jõuab.

kui nüüd homseks täpsema plaani saaks kokku, siis oleks see veel mõtekas siia saabnet avalehele panna - juhuks kui on veel poolepealt liitujaid.
M: SAAB 9000 ja 9-5 erinevad kasutatud varuosad
----------------------------------------------------
www.robolabor.ee
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2278
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#217

N Jaan 26, 2006 0:04

:red:
tegelt on nii, et ega ma annan aru küll, kuhu ja mis selle rahaga SAAB!
ja see veel, et kuna asi on kätte tulnud suht odavalt siis kannan ma mõnele kodanikule raha tagasi, kes ei saa tulla matuste pärast.
mis veel?
mis üle jääb, annan loomulikult tagasi.

aga selle raudna karjääri kohta! tegelt on see päris hea mõte aga seal ei ole rada sisse aetud ja seal selline määramata rada. Viljandi järve peal on ikka valve pidev peal ning hoolitsetakse selle eest, et lolliks ei mindaks.
Päris äss on ka siis seal, kui ikka SAABid rivis järve ääres ning ootavad oma sõitu aga ma tõesti ei tea, mida see Raudnas olev jäärada endast kujutab. Peaks seal vist reedel ära käima...

see jääb tee peale ka ning siis võiks ju ka seal korraks läbi minna...seda muidugi juhul, kui te ei soovi Oksa vaatetorni minna. Kas tahate siis või ei???:poke: See on oma 20 meetrine pisike tornike ja päris hea vaatega metsadele ning mujale ka!
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14293
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#218

N Jaan 26, 2006 8:45

Kas Viljandi rada reserveerida ei anna? Et peale meie mõnda aega kedagi peale ei lasta? Saame rahus uisutada ja aja peale sõitagi. Meil on ju isegi authind olemas!! Seekord tahaks ikka asja eest välja anda selle.
Kui pikk see rada on üldse? Saab ehk mõne ringi aegade põhjal paremusjärjestust teha.

Nende "metsaradadega" on see, et keegi kurat ei oska öelda kuidas seal jää on ja kas keegi juhuslikult läbi tahab vajuda..:freak:
Kui seal aga näha on, et hoolega on sõidetud, siis ilmselt on jää piisavalt tugev. Kontrollida tasub alati. Nii või teisiti ei tohiks 20 autot kõrvuti jää peale seisma ajada...:) see raskus läheb kole suureks ühe koha peal..:) Kevadel Klooga järvel hakkas nagisema juba kui 4-5 autot kõrvuti oli ja seal oli tegelikult ikka väga kõva koorik peal. Rada oli seal võimas! Tunde järgi miski paar-kolm km vist, koos tagumise otsaga, mille me lahti sõitsime.

Igasugu tornidesse võib ronida küll, tõmbab rahus ja vaikuses hinge pisut, enne kui jätkad aktsiooniga!

PS. Ma võtsin tulijate listist ka kod. LPT maha, kes ei saa töökohustuste tõttu Soomest tulema...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2278
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#219

N Jaan 26, 2006 9:41

Ma pean seda raja värki uurima!
Üldiselt küsisin, et raja pikkus on 1,3 km ning pealesõit on jah siis 25 krooni 20 minutit ning hinnaalanduse koha pealt peaks siis ma veel selle omanikuga rääkima. Et aga hinnaalandust saada ja mingi grupihind määrata siis oleks ikkagi vaja teada, mitu autot kohale tuleb? Regamise järgi miski 15 autot???:head:

SAABNINETHOUSAND, sa uuri seda Raudna rada!


Ega Viljandi järve peale lastakse ka ainult 3 või 4 auot korraga. Teised peavad seisma kaldal ja ootama ning mölisema:D

http://www.rohe.ee/jan/reis/Viljandi_Parnumaa99/pres0008.htm

see on siis see vaatetorn.

LPT pidi veel ju kahekesi tulema:wall:
vot, 200 palju! pärast istume 10-ne kesi koos ja olema:thumb:...

Raha koha pealt...kõigepealt vaatame kas jagub, kui üle jääb annan teile ka...:P
hoplaa
Postitusi: 165
Liitunud: L Nov 13, 2004 15:49
Asukoht:
Auto:

#220

N Jaan 26, 2006 16:35

Pean häbiga tunnistama et SAAB ikka veel jonnib:wall: ja seetõttu pean tulema lanciaga. Tuleks ka hommikul Järvele, Selveri ette, kui lubate oma seltsis sõita.
Autos on ka vabu kohti, kui keegi on huvitatud
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#221

N Jaan 26, 2006 21:47

teager siiski veel kõigevägevama soosingus; tuleb ka (küll mõnetunnise hilinemisega) surri sööma ja võimalik, et ka rootsi kaunitari näitama :red:

terv, teager

EDIT: Tegin veel praega öösel ülekande kah ära
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2278
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#222

N Jaan 26, 2006 21:57

Algselt postitas: teager
teager siiski veel kõigevägevama soosingus; tuleb ka (küll mõnetunnise hilinemisega) surri sööma ja võimalik, et ka rootsi kaunitari näitama :red:

terv, teager


vada see on küll tore:thumb:


üldiselt on nii, et homme s.o. siis 27.01.06 kell 16.00 on viimane maksmise võimalus pangaülekandega. edaspidi saab ka kohapeal maksta. aga sellest võiks ikkagi tel. teel näiteks teada anda, sest kes seda teab, mis muidu SAAB!
nr on 50 26 391 Kaido

mida veel? :o

vist praegast miskit! arvan, et näkku läheb see tulek vast max 150 nägu, ei usu et sedagi, nii et saate veel pentsuraha ka mu käest, et mulle küll tulete:D tagasi!

veel, et aljogaga sai kõneldud ning süüa ei pea ometi keegi ise kaasa võtma, meil on siin viljandis isegi toidukauplus...:eureka: jaah! vada sealt saab ka sööki-jooki osta.
jääraja maks tuleb ka ühiskassast ning siis vaatame, palju meid koos on ning tuleb ning siis peame arvutama rendi peale ning otsustame, mida teeme.
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#223

R Jaan 27, 2006 9:37

et te teaksite, mis teid homme peale jäärajasõidu, kelgutamise jm lõbusa veel ees ootab, siis siin üks hariv jutuke... :)
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14293
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#224

R Jaan 27, 2006 9:49

Algselt postitas: aljoga
et te teaksite, mis teid homme peale jäärajasõidu, kelgutamise jm lõbusa veel ees ootab
No iga terve mõistusega inimene on juba ammu aru saanud, mis kuri plaan teil on..:P
Vaata, et sa siis kartuli ja sibula ka kaasa võtad..:P ja viina... ja õlle...

Hakkab meenuma tuttava värvikalt kirjeldatud vähipüük kunagi, tee pealt korjatud surnd kass oli söödaks. Paraku läks soojal suvepäeval üsna pikk aega kuni otseselt püügini jõuti. Kassi tükeldamise juurde kulus liiter viskit... ja isegi see ei suutnud haistmismeelt välja lülitada.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
aatom
Saabiklubi liige
Postitusi: 849
Liitunud: P Okt 09, 2005 20:24
Asukoht: Viljandi
Auto: 9-5 2.2TDI 2002, 96 2T 1965, 96 4T 1976, 900 Cabrio 1989, 900c 1984, Sonett II
Kontakt:

#225

R Jaan 27, 2006 10:10

Üks küsimus, nimel tuleks vähemalt vaatama, kuidas te Viljandi järve peal "Saabitate", koht minule ju niiiiiii lähedal, seega mis kellaajaga võib arvestada.
Vasta