Suunatuled kõlarites(esimestes)

Suhtleme (heli + pilt) + auto teemadel...
Vasta
Saabivend 12
Postitusi: 2
Liitunud: R Aug 23, 2013 23:00
Asukoht:
Auto:

#1

R Aug 23, 2013 23:20

Kuna suure teemade kammimise peale ei suutnud tuvastad sellist muret kellegil,kui keegi on sellise teema teinud siis antke andeks aga ei leidnud kahjuks seda.Mure siis selline et kas on võimalik suunatulede ''plinkimne'' kuidagi muijale suunata kui panna järelturu võimendi vahele ja võtta ''hi-low converteriga'' esi kõlarite juhtmetest signaal?Et kui tegin seda siis võimendi lihtsalt võimedas väga rõvedalt seda ''plinkimis'' heli.Et mõtlesin siin vahepeal et heli vee paremaks teha,paneks vb isegi 2-dinse maki sisse aga siis seisan ma jälle sama probleemi ees ma kardan.Küsimus siis selline mis võiks olla lahendus,äkki keegi saab aidata,tänud ette.
...ah jah panen igaksjuhuks ka oma auto andmed:9-3SS 2003 2.2tdi aga seda vast vaja pole nii palju kui ma uurin olen siis SS-del on see helisüsteem üks,vastavalt varustusele kas on tehase võimud olems või ei(minul pole kahjuks ühtegi neis sellest ka võimu lisamine).
welts
Postitusi: 117
Liitunud: T Juul 12, 2011 23:54
Asukoht:
Auto:

#2

L Aug 24, 2013 0:04

Teoorias saab. Audiofookuses kunagi räägiti mulle, et sa saad panna 2-dinise maki ja võimendid ning originaalist jäetakse lihtsalt see blokk alles, mis toimetab süsteemi helidega. Et need jäävad ikka läbi esikõlarite käima või, mis sa sinna järgi ühendad. Ülejäänud läheb siis läbi nende kõlarite, mis ühendad uue süsteemi järgi.
Saabivend 12
Postitusi: 2
Liitunud: R Aug 23, 2013 23:00
Asukoht:
Auto:

#3

L Aug 24, 2013 17:51

Tänud infi eest, eks peab ka siis audifookuse meeste juurde minema.Ju nad teavad siis täpselt mida teha.
Vasta