Postituste kustutamine!

Foorumi kohta...
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 13883
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03

#26

K Okt 30, 2013 15:57

Kas lihtsam poleks edaspidi turu alarubriigi alla teha võimaluseks postitada ainult teema nagu audiklubi foorumis on. Et ei ostu ega müügi ega vahetuse teema alla pole võimalik kommetaare kirjutada vaid ainult on võimalik uuendada seda kuulutust, et see jälle ette poole tõuseks?
Ma saan küll kogu vastuste kirjutamise kinni panna nagu on "muu kraam" all. Aga siis ei saaks ka ise upitada. Neil on ilmselt oma kodustatud progeja, kes selle võimaluse valmis teinud on (neil on sama foorumisoft, mis siingi). Aga out-of-the-box sellist varianti ei ole.

ot ja mis värk üldse? et ostu-müügi all ei ole jutuajamist? No pole ju raske tahtjale u2u või e-kiri saata. Antud teemal ongi vast mõni üksik huviline, FB-s jagamist näeb kordades rohkem huvilisi. Kiiremini ka... Igasugu "huvitavate" asjade jaoks on eraldi teemad olemas. Jätame ostu ja müügi ikka puhtalt ostu ja müügi jaoks.


Meie foorumit ei loe vaid eestlased viljandist ja tallinnast. teema võib pakkuda huvi rohkematele kui kohalikele.

Lihtsalt infoks: Veebiserveri statistikat vaadates on see "mujalt" lugemine ikka väga vähene. Natuke pealt 80% on kohalik traffic, ülejäänust suure osa teevad otsingumootorid.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
napoleon
Postitusi: 1488
Liitunud: N Mär 31, 2005 0:15
Asukoht:
Auto:

#27

K Okt 30, 2013 17:01

Ostu ja müügi teemades asjasse mittepuutuvat loba tõesti ajada ei tohiks, samas arvan, et ostuteemades võiks siiski olla lubatud anda teemaalgatajale viiteid, kus tema soovitud kaupa müüakse, seda eriti juhul kui midagi erilist/haruldast otsitakse. Eks piir kommertsreklaami ja sõbraliku viite vahel muidugi pisut hägune on, aga seda võiks moded siis per case otsustada.
Vasta