Uno Autoaed

Lihtsalt arutlemine ükskõik mille üle...
Vasta
vvs
Pealik
Postitusi: 4255
Liitunud: T Nov 16, 2010 22:17
Asukoht: Tartu
Auto: Saab 9-5 Aero Hirsch Performance 2006
Dodge Charger SXT 3.6 vabalthingav 2016

#1

E Mär 09, 2015 17:06

:o
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#2

E Mär 09, 2015 17:21

Aitäh Alesja, et oma postituse ära kustutasid... :wall:

terv, teager
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14292
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#3

E Mär 09, 2015 17:32

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:http://www.saabiklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=26901
Praegu veel on seal...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
teager
Postitusi: 5749
Liitunud: R Veebr 18, 2005 22:52
Asukoht:
Auto:

#4

E Mär 09, 2015 17:42

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:http://www.saabiklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=26901
Praegu veel on seal...

Alesja
Uno Autoaed


Ei saa kuidagi ära vaikida kogemusi Uno autoaiast. Ennemgi on olnud foorumis negatiivset infot temast.
1. Loomulikkult, enne auto soetamist käis auto kontrollis, seal tuvastati õli leekid mootorist, mõlemad simmerlingid ajasid õli välja. Kõige hullem kasti poolne, sealt õli tilkus summutile ja põles. Likvideerimine - mahukas ja kallis loomulikkult. Õli jooksud lubas Uno likvideerida oma kulul, kakas päeva oli auto remondis Euro aotoremondis Vaksali tänaval. Kõik nagu tundus OK.
Autole tegime transiit numbrid ja Soome. Kuskil nädalapärast läks mees kohalikkus töökodas automaat kastis õli vahetama, vahetamise käigus selgus, et mootorist jookseb õli, sellest samast kohast kus ta jooksis ennemgi. Paistab, et keegi pole midagi seal teinud ja vahetanud. Mees telefoni ja e-maili kaudu leppis Unoga kokku, tuleb tagasi ja viga garantii korras likvideeritakse, sellega oli Uno nõus, kuupäev ka kokkuleppitud oli.
Tulles Soomest Lahti-Tartu 300km + praam üks ots, spetsiaalselt ainult sellepärast, selgub kohapeal, et aega pole Euro autoremondis tegeleda selle autoga - hea nali! Mees leidis töökoda kus siis oli aega ja kus varem käidud oli ja tööga rahul Ropka Autoservice. Unoga jõudsid kokkuleppele - tööde arve teevad pooleks, kuna vahetusse läksid ka muud asjad veel, mida ausaltöeldes pidi ka täielikkult Uno kompenseerima ja turbo mis ka andis otsad. Kasutatud turbot oli Uno nõus ise müüma kahkordse hinnaga, seda mees sai Tallinnast. Remondi tööde raha lubas Uno arvele ülekanda. Nädal möödas ja loomulikkul ei mingit ülekannet! pikka sõdaga tegi ta ülekande ikka ära, aga jällegi mitte nii nagu oli eelnevalt kokkuleppitud.

2. Meie endine auto jäi sinna müüki, sellega Uno ka mõtles huvitavaid asju välja, nagu oleks tollel mingid müügipiirangud ja ei saa müüja. Tegelikkuses auto oli paar päeva tagasi juba müüdud!

3. Pealt kuulatud jutt autode tellimisest Skype kõne:
Uno - mobile.de Audi X, käisid vaatamas?
Teiselt poolt: - Jah
U: - Tal kirjas automaat kasti rikke.
T: - Jah, on.
U: - Mis ta siis teeb?
T: - Kolmandal või neljandal käigul vibratsioon
U: -Ah, see ei ole midagi, võtame
Tõesti ei ole midagi, kes seal platsil jõuab seda äratuvastada. ja tundub kogu plats on kõige odavamaid mobile.de defektidega autosid täais, mida Saksas ei varjatud!

Meil ühe kuuga autosse läks üle 1,5k€. Teadsime, et kasutatud auto vajab investeerimist aga mitte nii palju ikkagi ja kohe.

Inimesed käige Uno autoaiast suure kaarega mööda!
Seal auto ostmine rõõmu ei too:facts:


Kõike paremat!


No selge...

terv, teager
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7617
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#5

E Mär 09, 2015 19:56

Kui avaldaja kustutas oma postituse poleks viisakas seda uuesti ülesse riputada.

Austaks tema soovi, et nii oli tal põhjust.:eureka:
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
Myke
Postitusi: 710
Liitunud: E Mai 19, 2008 17:01
Asukoht: Tartu
Auto: 9-3 SC 06" Vector

#6

E Mär 09, 2015 20:11

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:http://www.saabiklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=26901
Praegu veel on seal...

Alesja
Uno Autoaed


Ei saa kuidagi ära vaikida kogemusi Uno autoaiast. Ennemgi on olnud foorumis negatiivset infot temast.
1. Loomulikkult, enne auto soetamist käis auto kontrollis, seal tuvastati õli leekid mootorist, mõlemad simmerlingid ajasid õli välja. Kõige hullem kasti poolne, sealt õli tilkus summutile ja põles. Likvideerimine - mahukas ja kallis loomulikkult. Õli jooksud lubas Uno likvideerida oma kulul, kakas päeva oli auto remondis Euro aotoremondis Vaksali tänaval. Kõik nagu tundus OK.
Autole tegime transiit numbrid ja Soome. Kuskil nädalapärast läks mees kohalikkus töökodas automaat kastis õli vahetama, vahetamise käigus selgus, et mootorist jookseb õli, sellest samast kohast kus ta jooksis ennemgi. Paistab, et keegi pole midagi seal teinud ja vahetanud. Mees telefoni ja e-maili kaudu leppis Unoga kokku, tuleb tagasi ja viga garantii korras likvideeritakse, sellega oli Uno nõus, kuupäev ka kokkuleppitud oli.
Tulles Soomest Lahti-Tartu 300km + praam üks ots, spetsiaalselt ainult sellepärast, selgub kohapeal, et aega pole Euro autoremondis tegeleda selle autoga - hea nali! Mees leidis töökoda kus siis oli aega ja kus varem käidud oli ja tööga rahul Ropka Autoservice. Unoga jõudsid kokkuleppele - tööde arve teevad pooleks, kuna vahetusse läksid ka muud asjad veel, mida ausaltöeldes pidi ka täielikkult Uno kompenseerima ja turbo mis ka andis otsad. Kasutatud turbot oli Uno nõus ise müüma kahkordse hinnaga, seda mees sai Tallinnast. Remondi tööde raha lubas Uno arvele ülekanda. Nädal möödas ja loomulikkul ei mingit ülekannet! pikka sõdaga tegi ta ülekande ikka ära, aga jällegi mitte nii nagu oli eelnevalt kokkuleppitud.

2. Meie endine auto jäi sinna müüki, sellega Uno ka mõtles huvitavaid asju välja, nagu oleks tollel mingid müügipiirangud ja ei saa müüja. Tegelikkuses auto oli paar päeva tagasi juba müüdud!

3. Pealt kuulatud jutt autode tellimisest Skype kõne:
Uno - mobile.de Audi X, käisid vaatamas?
Teiselt poolt: - Jah
U: - Tal kirjas automaat kasti rikke.
T: - Jah, on.
U: - Mis ta siis teeb?
T: - Kolmandal või neljandal käigul vibratsioon
U: -Ah, see ei ole midagi, võtame
Tõesti ei ole midagi, kes seal platsil jõuab seda äratuvastada. ja tundub kogu plats on kõige odavamaid mobile.de defektidega autosid täais, mida Saksas ei varjatud!

Meil ühe kuuga autosse läks üle 1,5k€. Teadsime, et kasutatud auto vajab investeerimist aga mitte nii palju ikkagi ja kohe.

Inimesed käige Uno autoaiast suure kaarega mööda!
Seal auto ostmine rõõmu ei too:facts:


Kõike paremat!


No selge...

terv, teager


Aga tegelikult on jutus ka iva :wise:
Myke
Postitusi: 710
Liitunud: E Mai 19, 2008 17:01
Asukoht: Tartu
Auto: 9-3 SC 06" Vector

#7

E Mär 09, 2015 20:22

Kehva kvaliteedi ja kontrollimata autode müük pole just kõige parem äriidee.Olgu see kiri nii peenike kui tahes.:gun:
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3182
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#8

E Mär 09, 2015 20:30

Loen postitusest välja, et Ostja käis ostueelses kontrollis, seega oli masin Ostja poolt kontrollitud.
Vigadena tuvastati õlileke mille kõrvaldamise teenus osteti sisse, kuna töö kvaliteet oli puudulik hakkas see uuesti lekkima. Vea ilmnedes pöörduti teenuse tellija poole, kes omakorda suhtles siis töökojaga, kes algselt lubas kokku lepitud ajal masina puudused kõrvaldada.
Lülisid on palju ja kuskil läks info kaotsi ja erinevad osapooled rääkisid teineteisest mööda.
OK arusaadav lähed teise kohta kus asja korda saaks aga kaldun arvama, et esimeses kohas kus tööd tehti oleks see läinud garantii alla.
skyline
Postitusi: 1046
Liitunud: T Mai 19, 2009 12:12
Asukoht: Tartu
Auto: Kia ProCeed GT/ oli Saab 9-3 Aero

#9

E Mär 09, 2015 20:38

Mis siin teemas nüüd siis juhtus? Kas tsensuur või hoopis demokraatia? Võid demokraatia Putini moodi, et igaühel on õigus vaikida?
Vajadusel aitan Tartus igat marki autode veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi DS150e,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
Va1dek
Postitusi: 58
Liitunud: R Jaan 10, 2014 14:17
Asukoht:
Auto:

#10

T Mär 10, 2015 9:27

See väike kiri kardetavasti on juriidiliselt sõelapõhjaks lastav "Ei pruugi vastata.."
Aga muidu nagu ikka on O-M lepingul võimalus ju kirjeldada ära kõik teadaolevad vead, millele lähevad mõlema poole allkirjad, ka omavahelised kokkulepped puuduste kõrvaldamise kohta peaks sinna märkima.
Kui see tegemata, siis jääbki üle saabiklubi, auto24 jms kohtades oma tõe kuulutamine.
timutit
Postitusi: 607
Liitunud: R Sept 03, 2004 23:17
Asukoht:
Auto:

#11

T Mär 10, 2015 12:02

Ma kirjutasin siia öösel ka, aga mõtlesin ringi ja kustutasin ära.ET mis see minu asi on ja ma ei pruugi kõiki asjaolusid teada.

Nagu rantto kirjutatud tekstist aru võib saada, siis rantto on otseselt seotud, et on tekkinud tahe vaenlase tulepunkti laskeavale viskuda.

Ma ei saa aru, kas ma olen kõvapealine, aga mitte kuidagi ei jõua mulle see rantto jutt kohale.Taob ostueelse kontrolli kohal trummi.Toob näite peenes kirjas ostjale paragrahvi, et kasutatud auto ongi pees või kui ei ole siis üsna varsti läheb.

Mina oma arunatukesega sain aru, et kasti poolne simmer lasi läbi.Ostja ütleb, et tee korda ja ma ostan auto ära.Nõus.Korda tegemine tähendab kasti eemaldamist ja simmerlingi vahetust, mitte lapiga üle pühkimist.Kui leke ei ära kadunud, siis järelikult seda ei tehtud ja järelikult eelnevat kokkulepet ei täidetud ja järelikult tõmmati pee lohku.MOTT.Mingi häma siia otsa on ju pulli....No ei läinud läbi, siis ei läinud.Kuigi mul on ikkagi tunne, et see ei saa päris olla.No see ei ole võimalik.
ivark
Postitusi: 777
Liitunud: N Juul 02, 2009 12:31
Asukoht:
Auto:

#12

T Mär 10, 2015 12:13

Uno autoga on asjad kehvad igal juhul, see kumab igaltpoolt läbi. Tee, mis tahad.
caarel
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 22, 2007 15:50
Asukoht:
Auto:

#13

K Mär 11, 2015 8:32

Rantto, milline on Sinu seotus antud teemaga?
mart284
Iks-mees
Postitusi: 2200
Liitunud: L Aug 11, 2007 20:53
Asukoht: Harku
Auto: Saab
Kontakt:

#14

K Mär 11, 2015 9:57

Kasutatud auto ost on ALATI risk.
Ostsin kasutatud Saabi Silberautost, ikkagi läks tagasild pea koheselt peale ostu katki, eeldatav kulu on ca 1,5k€ minimaalselt. Teise Saabi ostsin Iisakult, esimese kuu jooksul suri parkimisandur, liskas ka ABSi andur ja auto hakkas tulesi vilgutama kiirest remondivajadusest.

Leian, et ostes kasutatud masina, ongi keskmisest suurem oht seda hiljem ravida. Olen üsna kindel, et ei Iisak ega mersumüüja ei ole tahtlikult midagi rikkunud, vaid autod täitsa ise otsustavad ka laguneda.

Samas ei tohiks "lapiga õli eemaldamaist" remondiks lugeda. Igal stooril on alati kaks poolt ja mõlemad võiks ju ennast siin välja elada:)
rantto
Saabiklubi liige
Postitusi: 3182
Liitunud: K Aug 09, 2006 7:23
Asukoht: Tartu
Auto: Mälestused

#15

K Mär 11, 2015 10:00

Kuna mul on seal platsil paar Saabi müügis ja olen neilt mitmeid autosid varem ostnud siis...
Nägin teema algataja teemat kus soovis vahetada diisel Saabi BioPower Saabi vastu. Kuna platsil oli üks selline siis pakkusin mõlemale osapoolele sellist diili. Minu soovitus teema algajale oli, et kontrolli masinat siis tead mis saad. Seda ka tehti, edasine kõik siinses teemas kirjas. Vahetus oli üks-ühele, kumbki osapool vahendeid juurde ei saanud.
Et kui nüüd se vastu saadud masin peaks uue omaniku käes pudenema siis kannad remondi kulud?

E: Teema algata võiks välja ka tuua mis asjad pudenesid ja mis maksis. Reaalselt seda vastust ei tule ka kuna teema algataja räägib juttu mida talle teine pool kodus ette söödab.

Mul läheb iga uue auto ostule lisaks 1-1,5k/eur Lihtsalt niipalju maksab täishooldus ja võin rahus magada, et masin teele ei jäta.
Kõik õlid, filtrid, aku, eelsüüte küünlad, mõned silla detailid jne.
Vasta