Nii kurb,kui see ka pole...

Ühised tegemised
Vasta
iisak
Postitusi: 6270
Liitunud: L Sept 11, 2004 21:37
Asukoht:
Auto:

#1

N Nov 18, 2004 21:54

...aga mul jääb vist kokkutulekule tulemata:( Nimelt otsustasid täna öösel ühed teatud erialal leiba teenivad inimesed mu vaeva kergendada ja loobuda mul automaki pärast pärast muretsemast.Lisaks arvasid nad,et mul pole enam kunagi vaja ühtegi pilti teha ja vinnasid digifotoka ka ära.....Kuna sellele eelnes suht brutaalne vägivallaakt ukselukkude kallal,siis olin ma sunnitud täna välja andma ettearvamatud 2500.- uute lukkude ja nende paigalduse eest.Tegu on mulle eluliselt vajaliku VW Transporteriga,mis mulle leivateenimisevahendiks.Jumal tänatud,et mu"teine kaasa"(nagu mu proua tavatseb SAABikut nimetada) rahule jäeti...;)Tulistage nüüd,et miks sa jätad asju autosse jne! Aga asi oli selles,et uksed ja lukud olid nii kinni külmunud,et ma lõin käega peale pooletunnist üritust
Kurat,kus ajab hinge täis:mad:selline tunne,nagu oleks vastu hambaid saanud,midagi ei oska teha.Helistasin küll paarile sõbrale pandimajadesse,need lubasid silmad lahti hoida,aga...
PALUN ÄRGE JÄTKE MIDAGI AUTOSSE, ISEGI VIIEKS MINUTIKS!
Anything less than 1 BAR (14.7psi) is not boost. It's a vacuum leak...
Arno
Postitusi: 318
Liitunud: P Apr 18, 2004 18:07
Asukoht:
Auto:

#2

N Nov 18, 2004 22:11

Mis seal ikka, kunagi '94 aastal löödi mu Sierral tagumine kolmnurk sisse ja pandi laekast pihta poolik aknapühkimissärk ja kasutatud lukuõlipudel. Aga toonitud triibutatud klaas Ghiale maksis koos panekuga siis 1200 eeku!

Kuid paljudel tegelikult autos raadio/cd/makk on, kuulata niikuinii ei saa.
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#3

N Nov 18, 2004 23:50

kui mul 3 kuud tagasi juhiukse klaas jalaga sisse löödi,võeti ära poolik
cameli pakk ja lõhnavidin.põrandal vedelenud jaguari 45 000.-eeku maksev
ecu jäeti õnneks alles,selle eest vist doosi ei anta.
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#4

N Nov 18, 2004 23:56

aastal 1993 löödi minu zaz 968 tagumine kyljeklaas sisse ja varastati ära ilus kirju pintsak, millesse 2 inimest vabalt võisid sisse mahtuda.
aga klaas jäi õnneks terveks ja paigalduseks läks vaja meeter nööri ja 5 minutit. asi juhtus ikka tallinnas karu tänaval.
inimesed- ärge elage tallinnas! ;)))))
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2273
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#5

R Nov 19, 2004 8:23

No jah, kui asi sellise jutuni viis, siis ütlen kah midagi.
Loomulikult ajab selline teguviis marru ja tahaks iga ettejuhtuvale pasunasse sõita. Taevale tänu aga siiamaale ei ole mul tulnud selliste asjadega veel tegeleda, autost ma mõtlen, aga mul on ka vahvaid kogemusi olnud.
Sellel sügisel varastati maja juurest ära 140liitrine prügikast, mis oli pooleldi prügi täis, samal ööl läks mul fordi tagumine märk ja naabril opel esimene märk.
Siis on veel kadunud veoautost mitmel korral bensiini, nonii umbes 30-50 liitri jagu, seda aga eelmistel aastatel, siis kui mul koera ei olnud ja nüüd mul veokas üldse linnas ei ole.
Saabist on üritatud mitmel korral bensiini varastada aga see ei ole neil õnnestunud. Suuremad tänud, et suures vihas korki kaasa ei võtnud.
Mis siis veel? Ahhaa, 3-4 aastat vana grill kadus ära, vana puuredel, mis oli oma 2,5 meetri kõrgune ja samal ajal kadus naabril ära redel oma aiast, mis oli vähemal 8 (kaheksa) meetri pikkune!!! Ma ei kujuta ette, kuidas nad sellega läbi linna kõnnivad. Elan praktiliselt kesklinnas ja aeda mul siiamaani ees ei ole. Sellepärast võtsingi koera, sellise "pisikese" njuufaundlase;)
Aga kui ma aia ette saan ja väravad, siis hakkab see kutsu seespool aeda luusima:o oi-oi-oi, mis siis küll saab
vot selline lugu, aga iisakust on tõesti kahju...:(
kyly

#6

R Nov 19, 2004 8:49

Kui juba tulemata jätmine teemaks, siis suurima kurbusega pean üldsust teavitama, et kahe vana Saabi ekipaažid, nimelt Ay ja Propp + Saaremaa Saab 95 jäävad tulemata :(

Eriti kahju on muuseumis käigust, sest Propi pädevusega giidituur lennutemaatikas on tõeliselt väärt kogemus. dääämn!

Etteruttav IDEE: Mis arvab rahvast mõttest, et teha suvine kokkutulek Saaremaal?
NO FEAR
Säärane Mulk
Postitusi: 2273
Liitunud: T Mär 30, 2004 10:57
Asukoht: Mulkland
Auto: päris mitu...

#7

R Nov 19, 2004 8:55

Algselt postitas: Ay

Etteruttav IDEE: Mis arvab rahvast mõttest, et teha suvine kokkutulek Saaremaal?


Kui Leedo laevad veel sõidavad, oleks see tore idee.
Ei olegi käinud enam aastaid maaresaal, ptui-Saaremaal:D
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14286
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#8

R Nov 19, 2004 9:16

Algselt postitas: Ay
Eriti kahju on muuseumis käigust, sest Propi pädevusega giidituur lennutemaatikas on tõeliselt väärt kogemus. dääämn!


Eks me peame siis Parti piinama, tal peaks ka natuke teadmisi jaguma..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#9

R Nov 19, 2004 9:37

parti võime muidugi niivõinaa piinata, ta ju mõistab nüüd ainult hollandi keelt ja ei saa eesti keelest mitte midagi aru :P aga muuseumi poolt lubati meile ka siiski miski giid vms anda, tasuta kauba peale ;)
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#10

R Nov 19, 2004 18:53

Algselt postitas: Ay
kahe vana Saabi ekipaažid, nimelt Ay ja Propp + Saaremaa Saab 95 jäävad tulemata :(


mis siis juhtus? kas sellise külmaga jäi karvasest roolist väheseks ja "kükkivad küülikud" keelduvad koostööst?
epsum
Postitusi: 697
Liitunud: P Sept 05, 2004 15:56
Asukoht:
Auto:

#11

R Nov 19, 2004 21:55

Kurb on see, et minul keelas arst kaks nädalat väljaskäimise ära.. kusagilt endale kopsupõletiku külge saanud...
ja ka ei jõua.. kahjuks :(
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#12

R Nov 19, 2004 23:38

kui mr.maxuud ka end kohale veaks koos suure kringliga,siis võiks õlled
pardile anda ja saia järada.
maxuud
Postitusi: 533
Liitunud: R Mär 05, 2004 19:00
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Auto:

#13

L Nov 20, 2004 0:18

Paar elamust ka sellest ajast kui lasnamäele elama kolisin: auto oli siis 900 classic ja vahelduva eduga juhtus järgmist: kõrvalistuja ukselukk lõhuti ära (salongist midagi võtta polnud); tagaluugi peale tekkis kaks mõlki - vist mõnest kängururauast; tagatule klaas viidi minema; ja viimane juhus oli kõige markantsem - mingi tont otsustas lihtsalt üle mu auto jalutada, jalajäljad läksid üle kapoti, siis astus katusele, hüppas seal vähemalt ühe korra jalad kõrvuti üles-alla millest paras mõlk sissepoole tekkis (õnneks sain selle suurema vaevata tagasi lükata peale laepolstri eemaldamist, kuna katus on parajalt kumer ja kummis, isegi värv ei murdunud mõlgi servadest). Kokku rüüstati autot 2,5 aasta jooksul 4 korda aga mul ei olnud signalli ka peal ja nii ma siis rahulikult magasingi.
Aga mõned kuud tagasi viidi teisel pool tänava otsa üks 900 classic täitsa minema, isegi politseiuudistest jooksis inff läbi.
sigaelmar
Postitusi: 1028
Liitunud: P Okt 31, 2004 23:42
Asukoht:
Auto:

#14

L Nov 20, 2004 2:21

Algselt postitas: Ay
Kui juba tulemata jätmine teemaks, siis suurima kurbusega pean üldsust teavitama, et kahe vana Saabi ekipaažid, nimelt Ay ja Propp + Saaremaa Saab 95 jäävad tulemata :(

Eriti kahju on muuseumis käigust, sest Propi pädevusega giidituur lennutemaatikas on tõeliselt väärt kogemus. dääämn!

Etteruttav IDEE: Mis arvab rahvast mõttest, et teha suvine kokkutulek Saaremaal?


See Saaremaa Saab 95 on see sinine?
MadMan
Postitusi: 1048
Liitunud: R Okt 01, 2004 9:10
Asukoht:
Auto:

#15

L Nov 20, 2004 3:20

Saaremaal ikka annab korraldada. Kohtumispaik Sõrve säär Kaunispe küla Kauma talu alates 23. juunist.
kyly

#16

E Nov 22, 2004 10:47

Vastuseks küsijatele:

1. ei saanud tulla, sest mõningaid sündmusi perekonnas ei ole võimalik mitte ette arvestada ega ka edasi lükata.
Saabi koostööst keeldumise taha pole kunagi ükski tulemine jäänud, eriti mõnus on vana Saab ju siis kui uued-uhked maanteel suurema lumega 60ga ukerdavad, aga vana ise teeolude peale teist nägugi ei tee :-)

2. Jah, see Saab 95 on see sinine ja Öselis küll ja veel on ette tulnud ringi vurada :)

3. Saaremaa kokkutuleku kohaks pakkus sinise 95 omanik välja oma kodutalu Valjala kandis - telkimis-, parkimis-, ja pidutsemisruumi on seal piiramatult, olemas loomulikult ka saun ja väga lahke pererahvas. Lisaks 4 (või oli neid 5?!) Saab 96t metsaservas uhkelt reas, millist vaatepilti vist mujal Eestis näha ei saa.
Kasutaja avatar
ivomets
Vanasaabikala
Postitusi: 7618
Liitunud: N Apr 22, 2004 18:39
Asukoht: Suvepealinn
Auto: Saab 96 , Saaburu, Subaru

#17

E Nov 22, 2004 11:56

tegeliklt on see ypris nutune vaatepilt, kus saab 96 -d metsaservas seisavad ja roostetavad...
tean selliseid kohti eestimaal kahjuks mitmeid......
mis seal uhket???
viimast nägin suvel veel elvas. aga õnneks sealt yks auto leidis omaniku ja nyyd pealinnateedel vuramas...
uhke oleks hoopis sõita ja näidata oma armastust...
KUI AUTO ON KATGI TOO OMA AUTO IVOMETSA SOJA GARAZI 8-) 8-) 8-) Keevitan, värvin, keeran mutreid kinni ja lahti.
kyly

#18

E Nov 22, 2004 12:49

Algselt postitas: ivomets
tegeliklt on see ypris nutune vaatepilt, kus saab 96 -d metsaservas seisavad ja roostetavad...tean selliseid kohti eestimaal kahjuks mitmeid......mis seal uhket??? viimast nägin suvel veel elvas. aga õnneks sealt yks auto leidis omaniku ja nyyd pealinnateedel vuramas...uhke oleks hoopis sõita ja näidata oma armastust...


Oleneb kuidas asjale vaadata.
Enamus neist on EMEXi poiste küüsist poolvägisi päästetud - oleks neil seal siis parem saatus olnud? Täna on nad vähemalt katuse all ja paremaid päevi ootamas.

Armastusega kipub aga lugu olema sedapsi, et koriseva kõhuga oode ei kirjuta. Kurb, aga tõsi.
Vasta