Sooviksime leida autofanaatikud

Saabiklubi teated kõigile huvilistele
Vasta
VirginCars
Postitusi: 1
Liitunud: L Juul 11, 2015 21:06
Asukoht:
Auto:

#1

P Juul 19, 2015 21:14

Meelelahutusasutus kavatseb korraldada aasta jooksul igal teisipäeval eriürituse autoomanikele.

Teisipäeviti toimuvad väljakuulutatud nädala automargi omanikele auhinnalised konkursid asutuse parklas nagu nt. ilusama auto, tuunituima auto, stiilseima autoomaniku jms. valimised, mida saadavad nt. Illusionistide, tulezonglööride jms esinemised

Pühapäeval kuulutatakse välja nädala võitjad ning nad saavad kätte korraldajafirma ja sponsorite poolt väljakuulutatud auhinnad.

Ürituste sari, kus peategelaseks oleks nn. nädala auto, mis tähendab, et just selle automargi omanikele on tasuta sissepääs ja drink ning võimalus võita nädala auhind. Väiksemad auhinnad on korraldaja ja sponsorite poolt. nt. ( alkoholitootjad, alkomeetrite müüjad/ maaletoojad, õlide jm. autode kulutarvikute müüjad, autoteenindused, autode ostu-müügi portaalid, loodame taha saada ka mõne tanklaketi, jm.

Teispäevase õhtu kasumist vähemalt 50% kulutada heategevusele. Keda toetatakse, selle otsustab nädala võitja ( nt, Vähifond, Loomade varjupaik, Tallinna lastehaigla toetusfond, SOS lasteküla jms.)Otsime: tegusaid ja erinevate oskuste/annetega autohuvilisi, kes on valmis üritustesarja õnnestumiseks käed külge lööma.

Super oleks, kui abikäed lisaksid organisaatori-, fotograafi-, disaineri-, filmimis-jms. oskustega inimesed. Ideed on samuti teretulnud.


Oleks super, kui keegi sooviks olla lisasponsoriks ja panna välja omapoolseid auhindu.

Mida rohkem ja erinevaid, seda põnevam ka osalistele. Sponsoritele jääks ka sõnaõigus, milliese kategoorias nad oma auhinna välja annaksid.


Projekti reklaamitakse erinevates autofoorumites, FB autohuviliste gruppides, ajalehtedes (TM, TopGear, Autoleht, Auto24), ideaalis oleks reklaamid kõikides Tallinna autoteenindustes jms.)

Huvilised, palun võtke meiega ühendust emailil: autofanaatikud@gmail.com
richard
Postitusi: 947
Liitunud: P Apr 07, 2013 11:26
Asukoht:
Auto:

#2

E Juul 20, 2015 17:23

Neljapäev on ju ülemistel mõrapeade kogunemine. Miks siis just teisipäev?
Kasutaja avatar
Martin.V
Postitusi: 259
Liitunud: N Nov 27, 2014 0:45
Asukoht: Tallinn
Auto: Saab 900 ´86
Kontakt:

#3

E Juul 20, 2015 17:29

Richard sa võtsid juba ju kõik kokku.. mõrapead.

Inimesed kes voolavad niisama kohale, lagastavad parkla taarat täis ja hiljem kobivad oma magalatesse tagasi.

Ürituse idee tundub tore, iseasi kas sellest hakkab asja saama. Samas kommenteerida on lihtne, teha raske.

Edu ja jaksu! Ise kahjuks ei oska kuskilt otsast abi pakkuda kuid kindlasti toimiva ürituse korral oleksin nõus külastama.
Vasta