Saabide remont Tallinnas

Kõik mis on seotud SAAB' i hooldusega - alates remondikohast lõpetades autopesuga
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#1

K Dets 15, 2004 8:57

Kuna kõik asjad,mis p..e saavad minna,kipuvad sinna ka
minema,siis visatakse TroostAuto Mercantile Group`i
(MG Auto),kui ruumide rendileandja poolt tänavale alates
13.02.05 ja kuna poole aasta jooksul pole õnnestunud leida
norm. tingimustele vastavaid pindu(M.Troost sooviks need
osta) ja tundub,et ei leiagi,siis jäävad kõik mehed ripakile,
kaasa-arvatud ma ise ,siis Saabe jäävad remontima Viking ja
Autotarvete OÜ.
Võiks ju hakata jälle FIE-na edasi keevitama,aga siis hakkab
probleem tehnika hankimisega(gaasianalüsaator,mootoritester,veakoodilugeja,tõstuk jne.)
ja arvetega maksmisega.Pakutud töökohad jällegi ei
huvitu absoluutselt mingitest Saabidest.
Seega üpris nadi seis ja kusagilt ei paista valguskiirt.
Head ideed on teretulnud.Poolteist kuud veel aega.
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#2

K Dets 15, 2004 9:26

kas Anti ei ole huvitatud oma OÜ osade jagamisest sinuga või siis lihtsalt väga heast meistrimehest? või äkki on võimalik üürida temalt nt allrendi korras pinda ja tehnikat? jama olukord küll... :(
part
Küülikuaretaja
Postitusi: 855
Liitunud: N Veebr 26, 2004 16:07
Asukoht:
Auto:

#3

K Dets 15, 2004 9:33

Äkki on mõni saabimees siit foorumist rikas "salamiljonär" ja peab just plaani, kuhu enda Kraft´i paigutada? Noh et suudaks mingi algse teema käivitada? Asjal ju oleks perspektiivi küll, Saabirida on mu meelest suht katmata, ja Eestis, eriti just Tallinnas, Saabe juba ysna kõvasti . Äkki keegi hoiab kiivalt sobivaid ruume vaka all? Midagi tuleb ju välja mõelda, sest kui Troost tänaval, siis ju bänd laiali
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#4

K Dets 15, 2004 9:54

pardi jutus on point sees, sest Saabide teenindus ja remont on Eesti turul veel tõesti üsna vähekaetud ala. teades Trionicut kui väga tublit meistrimeest, kes läheneb igale kliendile väga individuaalselt ja nõus ka pühapäeva öösel kl 24 Saabile käed külge panema, annab see asjale veelgi jumet juurde. kui mul oleks vabad-mõned-sajad-tuhanded, oleksin raudselt nõus investeerima sellesse ettevõtmisesse. paraku pean aga hetkel siin niisama targutama :(
Arno
Postitusi: 318
Liitunud: P Apr 18, 2004 18:07
Asukoht:
Auto:

#5

K Dets 15, 2004 10:08

No jah, viimati Anti juures käies olid meistrid auto kallal tõesti uued, teist päeva tööl alles. Tundus, et ega eriti muud suuremat kohta nende töökohanimistus peale kodugaraazi ka polnud ;)
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14284
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#6

K Dets 15, 2004 10:09

Milline on hinnapiir?? Asukoha piirang?? tingimused?? City24.ee-st leidsin 22 pakkumist, mis kvalifitseerusid kui Ladu/tootmishoone. Peoga kaarhalle jms. sealhulgas. Hindu oli poolteisest millist kuni ligi 20 millini...
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
andres
Saabiklubi liige
Postitusi: 978
Liitunud: T Mai 25, 2004 15:26
Asukoht:
Auto: Saabitu

#7

K Dets 15, 2004 11:33

Algselt postitas: Cyber
Milline on hinnapiir?? Asukoha piirang?? tingimused?? City24.ee-st leidsin 22 pakkumist, mis kvalifitseerusid kui Ladu/tootmishoone. Peoga kaarhalle jms. sealhulgas. Hindu oli poolteisest millist kuni ligi 20 millini...


Arvan et M.Troost on selle lehe pidev külastaja. Pigem tuleks tuttavate kaudu otsimist proovida.
:drive:
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14284
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#8

K Dets 15, 2004 11:57

Seda küll, aga ma tahaks ka teada..;)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
hoclines
Postitusi: 202
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:48
Asukoht:
Auto:

#9

K Dets 15, 2004 13:41

Vaatasin huvipärast mõnede remondifirmade taustu. OÜ- de põhikapital algab mõnekümnest tonnist, mille peale võetakse pangalaen ja pannakse asi käima.
Usun millegipärast, et me kõik, suuremad või väiksemad saabipeded nagu me oleme, ei põe raha üleküllust, kuid tõsise vajaduse korral tonni mängupanemisega saaksime ehk siiski hakkama.
Mõte siis selles, et asutada osaühing, mille liikmeteks oleks võimalikult suur osa meie foorumi püsikundedest. Baas asja edasiseks käimalükkamiseks oleks oluliselt suurema potentsiaaliga, kui Trionicul FIE-na. Või kuidas rahvas arvab?
Kasutaja avatar
aljoga
klassiker
Postitusi: 962
Liitunud: N Veebr 26, 2004 17:08
Asukoht: Tartu
Auto: Rootsi raud, aga mitte SAAB

#10

K Dets 15, 2004 14:03

sarnast ideed oleme pardiga juba tükimat aega arutanud, et teeks forumitegelaste hulgas korjanduse jnejne :D tore mõte iseenesest ju, aga kahtlane, palju sellest raha laekuks.

OÜ-d ei pea asutama, OÜ-d saab ka osta. valmis OÜ-de hinnad jäävad 6000-10000 krooni kanti. siiski pole probleem vist paraku mitte kestas, mille all tegutseda, vaid pigem kohas ja tehnikas. viimased on need, mida pole ja mis maksavad. kui keegi suudaks välja peilida OK koha ja Trionic saab kirja panna orienteeruvad summad, mida koheselt kulutusteks ja investeeringuteks (vajalik tehnika) on vaja, saaks juba edasi mõelda. muidugi kui Trionic ise sellisest variandist huvitet on ;)
Arno
Postitusi: 318
Liitunud: P Apr 18, 2004 18:07
Asukoht:
Auto:

#11

K Dets 15, 2004 14:08

Suudame me need remontijad nii tööle panna, et iga aasta saadud kasumist LAmeerikasse või Aasiasse reisima minna ;)
hoclines
Postitusi: 202
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:48
Asukoht:
Auto:

#12

K Dets 15, 2004 14:12

Trionic ütles, et ta ei saa üksi hästi hakkama - ta ei oska palju raha küsida ja vähesega ei tule jälle hästi toime:D
Loodav firma peab seega sisaldama ilmselt ka üht südametut finantsisti, kes meie aafrika reiside eest hea seisaks...:cool:
hoclines
Postitusi: 202
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:48
Asukoht:
Auto:

#13

K Dets 15, 2004 14:15

Ja veel:
ega minagi arva et ainult kestast palju kasu on ilma vinge sisustuseta, kuid valida tuleb võibolla ainult halbade lahendite vahel ja trionicu võimalused üksi läbi lüüa on hetkel vist veelgi väiksemad kuiu seda oleks koos meie abiga.
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14284
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#14

K Dets 15, 2004 14:20

Algselt postitas: hoclines
Vaatasin huvipärast mõnede remondifirmade taustu. OÜ- de põhikapital algab mõnekümnest tonnist, mille peale võetakse pangalaen ja pannakse asi käima.

kas see mitte 40 tuhhi polnud??

Usun millegipärast, et me kõik, suuremad või väiksemad saabipeded nagu me oleme, ei põe raha üleküllust, kuid tõsise vajaduse korral tonni mängupanemisega saaksime ehk siiski hakkama.
Mõte siis selles, et asutada osaühing, mille liikmeteks oleks võimalikult suur osa meie foorumi püsikundedest. Baas asja edasiseks käimalükkamiseks oleks oluliselt suurema potentsiaaliga, kui Trionicul FIE-na. Või kuidas rahvas arvab?

Tegelt on hetkel vaja füüsilist kohta mitte katusorganisatsiooni. Mis kasu oleks mintgi OÜ vms tegemisest kui vajalikke ruume pole ega tule enne järgmist kvartalit?? Madis otsib juba pikemalt ja pole leidnud. Kui kiiremas korras leiaks siis kaoks igasugune vajadus meil siin targutada, sest töövahendid (tõstukid, testrid jms) on ju olemas ja töö jätkuks praegusel kujul teises kohas.

Algselt postitas: Arno
Suudame me need remontijad nii tööle panna, et iga aasta saadud kasumist LAmeerikasse või Aasiasse reisima minna

Eks sõltub "me"-de arvust..;) kui vajaliku 40k kogumiseks on vaja 40 inimest siis ilmselt ei kunagi..:)
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
hoclines
Postitusi: 202
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:48
Asukoht:
Auto:

#15

K Dets 15, 2004 14:26

Armas Cyber kallis Cyber lunasta ta väljaaa
Sul on mitu saabi autot, pane mõned pantiii...:P
epsum
Postitusi: 697
Liitunud: P Sept 05, 2004 15:56
Asukoht:
Auto:

#16

K Dets 15, 2004 15:15

Tegelikult.
Võimalus ju selline, et ühelt poolt trionic toob oma oskusteabe pluss oma (saabi)kliendid, teiselt poolt investor annab ruumid ja leiab vahendid seadmete soetamiseks. Saabifoorumi liikmed saavad mõistliku hinnaga remontida lasta oma autosid. Investor ja Trionic teevad OÜ.. saab trionic käia iga aasta korra aasias puhkamas ja meie oma autosid korras hoida.

Kui omanikke on liiga palju, on asi juba kindlasti hukule määratud.. olin kunagi tegevjuhiks ühes firmas, millel oli 5 osanikku.. ja pidin peaaegu infartki nendega võitlemisest saama. Krõlovi valm Luigest haugist ja vähist siinkohal kõigile suule..
Cyber
Täiesti Mõttetu Mölaööbik
Postitusi: 14284
Liitunud: K Mär 03, 2004 9:25
Asukoht: Tallinn
Auto: 9000 '96, V70 '03
Kontakt:

#17

K Dets 15, 2004 15:23

Kordan veelkord, pole vaja investorit, see on olemas Madis Troosti näol. Vaja on kohta kus nad tegutseda saavad, töövahendid on olemas. Ehk siis müüge Madisele sobivad ruumid või tehke rendipakkumine, millest pole võimalik keelduda..:). Peale seda on kõik õnnelikud.
[Kaarel]: Ka pealtnäha süütu vikatiga memm kuskil tee ääres võib olla Aero omanik...
Pilt
hoplaa
Postitusi: 165
Liitunud: L Nov 13, 2004 15:49
Asukoht:
Auto:

#18

K Dets 15, 2004 16:05

Aga oleks ehk mõistlik panna üles tingimused ruumile ja hind siia foorumisse, et ehk mõni saabik saab aidata ja samas panna üles ka kinnisvaraportaalidesse, et kogu Eesti saaks asjast teada ja saaks aidata, või kui mitte aidata, siis ehk mõni kasuahne kinnisvaramaakler leiab miskit sobivat.
kyly

#19

K Dets 15, 2004 16:51

Cyber:
Eks sõltub "me"-de arvust..;) kui vajaliku 40k kogumiseks on vaja 40 inimest siis ilmselt ei kunagi..:)


Ega sissemakseks pole sularaha vaja, saab ka tehnika vms sissemaksena vormistada.

Üks küsimus: kas peab töökoda tingimata olema just Tallinnas sees või sobiks ka lähiümbrus? Rae, Kiili, Saku, Anija jne vallad nt...
Gunn
Postitusi: 187
Liitunud: K Okt 20, 2004 12:22
Asukoht:
Auto: Saab 9-5 Aero 2004

#20

K Dets 15, 2004 17:13

to Trionic: miks need ruumid ära langesid, millest Madis minu viimase teie juures käimise ajal rääkis. Olid kuskil Kadaka teel. Ma olin just rõõmus, et kolite mulle lähemale ja kannatab lausa jala kodust teie juurde tulla.

Võin soovi korral uurida - üks mu hea tuttav on Pindi KV-s, äkki neil on midagi pakkuda. Ma ei tahaks hästi uskuda, et Tallinnas või selle lähiümbruses midagi sobivat võtta ei ole. Aga mingi alginfo võiks tõesti anda (ruumide suurus, soovitav asukoht, üüri suurus jne).

Ühest asjast ei saa päris hästi aru - Troost Auto OÜ kui juriidiline isik ei tohiks ju kuhugi kaduda, seega ei ole mingit vajadust uut teha/osta, kui muidugi Troost Auto ja Trionicu teed lahku ei lähe. Ja isegi kui on vaja, on see imelihtne, olen elus piisavalt palju firmasid teinud/müünud.

Trionic, sul on mu number olemas, pealegi tulen niikuinii reedel oma "pruudiga" sinu juurde.
vaade
Postitusi: 253
Liitunud: T Mär 02, 2004 9:29
Asukoht:
Auto:

#21

K Dets 15, 2004 17:29

Me hakkame kevade-suve paiku mõiku viilhalli ehitama - teeme niipalju suure et Saabid ka sisse mahuksid? Praegu on asi detailplaneeringu taga, aga sul ei kannata vist oodata nii kaua?
Gert
Postitusi: 29
Liitunud: L Dets 04, 2004 15:57
Asukoht:
Auto:

#22

K Dets 15, 2004 21:51

Mul hea sõber ka kinnisvaramees. Ta just selliste laoruumide, müügipindade ja säärase peal. Ma palusin tal ka uurida asja. Järsku miskit ikka leiab. Mis suuruses pind peaks olema ja mis eritingimused?
aare
Postitusi: 92
Liitunud: T Okt 26, 2004 14:19
Asukoht:
Auto:

#23

K Dets 15, 2004 22:08

Algselt postitas: hoclines
Trionic ütles, et ta ei saa üksi hästi hakkama - ta ei oska palju raha küsida ja vähesega ei tule jälle hästi toime:D

sellega on asi lihtne- küsima peab nii palju, et endal ka häbi hakkab
Trionic
Saabiguru
Postitusi: 7135
Liitunud: N Veebr 26, 2004 20:37
Asukoht:
Auto:

#24

K Dets 15, 2004 23:42

Töökoja eritingimused:kõigile euronõuetele vastavad ruumid(spets-
ventilatsioon,spetskanalisatsioon õlikoguritega,valmis olmeruumid,kontor,
valve,tuletõrje signa,küte,vesi,tavaline kanalisatsioon jne.Tegu on mitme
miljoniga.Ega madis troost pole niisama istunud,ta on super müügimees-
orgunnija.Laagri ruumidest juba kolisime 2.a. tagasi välja,kuna tuli üks onu,
näitas näpuga,et see,see ja see on puudu,2 nädalat andis aega,siis oleks
tegevusluba lännu.Madis ei taha aga enam kolmas kord ämbrisse astuda.
Kolimisega seotud häving oli üle 200 000 eegu.Pluss veel 300 000 eest
eba-ausaid kundesid,kellelt tuleb kohtu kaudu raha välja nõuda.
Üks suurpettur on meile kõigile tuntud Peeter Võsa,kes on pooltele
firmadele võlgu ja keegi ei viitsi taga võidelda,Troost igaljuhul palkas
kallid advokaadid ja ta on oma kunagiste tööandjatega korduvalt kohut
käinud ja alati võitnud,peale mida need firmad on poe kinni pannud,sest
kohtunõuded olid vägevad,seega kogemust Troostil on.
Mis puutub Troost/Trionic töösuhtesse,siis täna tekkis lambist mingi
huvitav variant,mis on vist 99,9% kindel,et jääb TroostAuto,Madis ja mina
ja veel üks mees.Mulle vabad käed edasi Saabida ja ehk ka lõpuks
võimalus Tech-2 hankida.Koht asub autoturu vastas,on ühise tuttava
eraomanduses,sinna saab teha ka kaupluse,mis on Madise ammune soov
(sest kiiremat varuosahankijat on võimatu leida) ja vastab kõigile nõuetele.
Olles lojaalne oma tööandjale,kes inimesena on ühtlasi ka sõber,ei tahaks
keerulisel hetkel jalga lasta,kuigi palka saab vähem,kui Vikingus neli
aastat tagasi.Kahjuks-õnneks puudub konkurents Saabiremondi turul
täielikult,mina teeksin ainult Saabile orienteeritud firma,aga....
Tõõd jätkuks veel mitmele tegijale(huvitav,kuhu on kadunud need 10-15
tegelast,kes Anti töökojast ja Vikingust läbi on käinud?)
Alfonze
Postitusi: 144
Liitunud: R Juun 25, 2004 3:11
Asukoht:
Auto:

#25

N Dets 16, 2004 0:18

njah, kurb lugu iseenesest, loodan et k6ik laabub, sest kui hr. Trionic peaks kuhugi saabide pealt kaduma siis vist tekiks varsti soov marki vahetada:-( mida ma kuidagi teha ei tahaks.
Vasta