Positiivne ülevaatus

Kõik mis on seotud SAAB' i hooldusega - alates remondikohast lõpetades autopesuga
Vasta
SeekordJaak
Saabiklubi liige
Postitusi: 123
Liitunud: T Mär 29, 2005 14:47
Asukoht:
Auto:

#1

R Juun 03, 2005 11:54

Ei saa mitte vaiki olla - sai läbitud elu esimene täielikult positiivse maiguga tehnoülevaatus! Paari kuu eest soetatud kümneaastane NG 900 sai TEHNOVISIOONI-züriilt maksimaalsed 12 punkti! Parim muusika kõrvadele oli ülevaatusemeeste omavahel vahetatud lause: Tipp-topp, kõik ideaalkorras!
Tänks, Trollhättan ja Troostauto!:drive:
Garu
Postitusi: 420
Liitunud: T Mär 08, 2005 11:29
Asukoht:
Auto:

#2

R Juun 03, 2005 12:19

Tjaa. Kui ma oma äsjasoetatud saabuga ülevaatusele läksin siis hakati suure hooga co2-e mõõtma. Ülevaataja kratsis kukalt et kõik muu on nagu vägagi normis aga lambda on täiega punases. Siis tuli teine mees ja oli lahkelt valmis näitama mis viga. Võttis passi ja näitas sõrmega sinna kohta kus oli kiri "diisel" :head:
IFF
Saabiklubi liige
Postitusi: 2237
Liitunud: K Mai 11, 2005 21:40
Asukoht:
Auto:

#3

R Juun 03, 2005 12:31

;) päris hea:head:
Iga ratas veab and then some!
kyly

#4

R Juun 03, 2005 12:48

Kus käisid ülevaatusel? Mul see tee varsti jalge all.. :poke:
SeekordJaak
Saabiklubi liige
Postitusi: 123
Liitunud: T Mär 29, 2005 14:47
Asukoht:
Auto:

#5

R Juun 03, 2005 13:33

Käisin samas kohas kus kunagi Sinu praeguse valgegagi. Pärnu mnt 230, Speissbaari ja Auto-Karavan müügiplatsi taga. E-R 9-19, L 10-15. Tookord oli rahulik laupäev, vanem hallipäine mees oli üksi ja ootas kundesid. Pabistasin esipidurite ja ei tea isegi mille pärast. Olin enne kahel korral Kadaka teel läbi põrunud. Teadaolevad vead olid korda tehtud, aga ootasin, et mida nüüd leitakse. Vana uuris siit ja sealt, võttis üsna põhjalikult ette. Lõpuks ütles, et autoga on kõvasti vaeva nähtud, tore et selliseid huvitavaid masinaid korras hoitakse. Tehku ma siis lähiajal juhipoolne esipidur korda, muidu on Saab kõbus ja mootor tundub väga heas konditsioonis olema. Lõi templi ja soovis head teed. Hiljem olen samas kohas paari mitte-saabiga käinud ja ühe 96-st 16 aastat noorema auto müüsingi lõpmatute TÜV-jamade pärast maha. Edu Sulle!
kyly

#6

R Juun 03, 2005 15:23

Ah et Jaak Nõmmelt.. mudugi tere-tere :beer:

Valge oli talvekorteris ja sain eile just remondist kätte. Nüüd veel veidi keret kõpitseda, vasakut esipidurit kipub kah kinni kiiluma järjepidevalt... Eelmisel aastal saadeti heitgaaside pärast mind 3* järjest pikalt :wall: eks näis mis see aasta saab.

Kokkutuleku ajaks tuleb ta korda saada, muidu aga pesitseb ta nüüd oma hoovis Luigel ja väga ringi ei ole rallinud...
Vasta