1. leht 1-st

Tulekunstist

Postitatud: K Apr 19, 2006 21:13
Postitas komeet
Teema sai püstitatud seetõttu, et antud foorum on pühendatud automargile, mida võib oma omaduste poolest kujundlikult võrrelda ka raketiga ;)

Uus portaal tulekunst.net ilutulestiku ja raketimudelismi huvilistele ning kõigile teistele.

Tulekunst.net sai loodud seetõttu, et Eestis on antud valdkond kajastamata, puuduvad isegi keelepärased mõisted ja nimed toodetele.
Nüüd siis olemas koht teabe saamiseks, kogemuste vahetamiseks ja niisama kooskäimiseks.

Keda antud teema huvitab, on teretulnud!

Meeldivate kohtumisteni,
Komeet

Tulekunstist

Postitatud: K Apr 19, 2006 21:24
Postitas avelito
Loodame, et selle portaali koosmõjuga meie hulka uusi püromaane ei teki, kes ennast ja Pae tänavat õhku ei hakkaks laskma, seal foorumis ju olemas teemad: pürotehnilised koostised, ehitus ja töövõtted.

Ma natuke skepiline sellise portaali suhtes, aga looda, et see ennast õigustab, eks teatud keemilised teadmised on ikka koolist kaduma jäänud.

Edu teile.:drink:

Tulekunstist

Postitatud: K Apr 19, 2006 22:14
Postitas Cyber
Väga meelevaldne seos on leitud... SAAB toodab lennukeid, mitte rakette...

Komeet, ära võta seda isiklikult, aga üldiselt ei taha ma rohkem siin selliseid teemasid näha, kus sulepeast seoseid välja imetakse ja isegi mitte autodega mingit seost pole.