1. leht 1-st
K: Saab 9-5 2.0 t 141 kw
Postitatud: N Jaan 11, 2007 13:33
Postitas tujula
Saab 9 - 5 2.0 T 141kw
nagu aru saan sisi tuleks autoga nt esinduses kontrollis käia ja turbot ja ketti vaadata? Ehk keegi teab ise midagi selle isendi kohta.
Tänud.
K: Saab 9-5 2.0 t 141 kw
Postitatud: N Jaan 11, 2007 13:40
Postitas Trionic
Miks esinduses,üle võib ju masinat vaadata kus iganes,auto on auto.
K: Saab 9-5 2.0 t 141 kw
Postitatud: N Jaan 11, 2007 13:55
Postitas tujula
Ega ma neid kohti väga ei tea, pakkusin esinduse sest ple väga tuttav auto ostmisega ja Saabid suht võõrad. Kas selle aastakäigu saabid on lastehaigustest üle saanud kui neil neid üldse on? Mingeid tüüpvigasid, kulumised, varuosade järjekord vahetamisel (mis kulub enne ja mis pärast) jne
ja see konkreetne tundub teistest oluliselt odavam, ei tea kas seal ka mingi viga peidus :S
K: Saab 9-5 2.0 t 141 kw
Postitatud: N Jaan 11, 2007 14:14
Postitas mt
Ega siin on tavaline taks:) paljuräägitud teemad mis foorumis ka olemas
Süütekassett (kui ls on 226000, siis on lootust, et on vahetatud juba ja uuesti läheb alles 300000 peal)
Keti kohta ei oska kommentaarida
Bensiinipump on samuti õrn koht, mis võib minna peale 150000 aga ei pruugi
Nipet näpet vigadest - Tulede kojameestest on sind säästetud, kui juhiiste on elektriline siis kontaktid võivad sodiseks saada ja lollust tegema hakata. Muidu on auto väga hea - eks igal autol ole omad head ja vead ja sa ei ost just uut autot endale. Aga kontrolli kohta ütlen nii, et kui ma enda oma ostsin siis ma käisin ka VM's kotrollis ja kõik oli OK aga hiljem ikka ilmus asju kuskilt - seega kui sa remondi peale kulutada ei taha vaata kas VM ise ei müü midagi kastutatut ja garantiiga.
Hea on kui see auto on eestis pikalt olnud siis saad ajalugu uurida ja kui tüübil on paberid alles siis ilmselt kehtib ka mõningatele asjadele veel garantii.
NB! Kindlasti on siin palju targemaid, kes oskavad veel rääkida - minu kirjeldatu on subjektiivne, sest just neid asju olen ma ise pidanud remontima enda autol.
K: Saab 9-5 2.0 t 141 kw
Postitatud: N Jaan 11, 2007 14:30
Postitas Factor
Algselt postitas: tujula
Ega ma neid kohti väga ei tea, pakkusin esinduse sest ple väga tuttav auto ostmisega ja Saabid suht võõrad.
Soovitaks natukenegi foorumis ringi vaadata, selle-tarvis ju kohe lausa eraldi alateema.
Pakkumised Sealt leiad nii mõndagi huvitavat ja kasulikku.
Algselt postitas: tujula
Kas selle aastakäigu saabid on lastehaigustest üle saanud kui neil neid üldse on? Mingeid tüüpvigasid, kulumised, varuosade järjekord vahetamisel (mis kulub enne ja mis pärast) jne
ja see konkreetne tundub teistest oluliselt odavam, ei tea kas seal ka mingi viga peidus :S
Siinkohal sobra jälle samas
Ostuabi teemas, siin see 1000-deid kordi läbi nämmutatud, eriti Saab 9-5 ja seetõttu kaldun arvama, et taas uude teemasse neid uuesti läbi kirjutama hakata viitsi vast eriti keegi!
Kui tekib juba konkreetsemaid ja detailsemiad lisaküsimusi, või midagi jääb arusaamatuks, siis küsi ja seletatakse sulle pikemalt lahti.
:facts:
K: Saab 9-5 2.0 t 141 kw
Postitatud: N Jaan 11, 2007 14:37
Postitas suur
Algselt postitas: tujula
Kas selle aastakäigu saabid on lastehaigustest üle saanud kui neil neid üldse on?
'98 ongi 9-5 esimene mudeliaasta mistõttu ei saa loota, et esimesel aastal lastehaigustest üle saadi. Raskeimad haigused kadusid (õigemini kadusid peaaegu) alles mudeliaastaga 2002.
Kui otsid, siis märksõnadeks on karterituulutus, SID, DI. Rohkem konkreetseid märksõnu ei meenu. Veel on jamasid ühe kliimaseadme klapiga, mida päris paljud on lappinud. Vastav remondijuhend ka siin foorumis olemas.
K: Saab 9-5 2.0 t 141 kw
Postitatud: N Jaan 11, 2007 14:42
Postitas tujula
tänud senistele vastajatele, ega ma saabi loominguga ja aastakäikudega suurt tuttav ei ole. sestap ka sellised küsimused ja palju siit foorumist ikka otsida jõuab, pooled pealkirjad "küsimus" arva siis mis seal kirjas on.
K: Saab 9-5 2.0 t 141 kw
Postitatud: N Jaan 11, 2007 14:56
Postitas suur
Algselt postitas: tujula
tänud senistele vastajatele, ega ma saabi loominguga ja aastakäikudega suurt tuttav ei ole.
Paar liki ehk abiks:
http://www.saabnet.ee/foorum/viewthread.php?tid=671
http://en.wikipedia.org/wiki/Saab_9-5
..ja palju siit foorumist ikka otsida jõuab, pooled pealkirjad "küsimus" arva siis mis seal kirjas on.
See on kivi teemade nimetamisgeeniuste kapsaaeda. Adminnid-moded ei suuda ka nendega kahjuks võidelda.