9-3 tid avariireziimis mootor
Postitatud: E Juun 01, 2026 11:09
Tere,
Ehk on kellelgi sama jama 9-3 1,9tid, nimelt juba mõnda aega ei taha eest ära kaduda "restricted performance" ning ka diagnostiga ei lase eest kustutada viga. Auto nagu töötaks enam vähem ja muid vigu ei näidanud ka diagnostis va eelsüüteküünalde koodi (kahtlen kas see saaks põhjustada avariireziimi minekut). Kui kellelgi sama teemaga kokkupuudet siis oleks tore kui jagaksite kogemusi ja lahendusi.
Tänan ette...
Ehk on kellelgi sama jama 9-3 1,9tid, nimelt juba mõnda aega ei taha eest ära kaduda "restricted performance" ning ka diagnostiga ei lase eest kustutada viga. Auto nagu töötaks enam vähem ja muid vigu ei näidanud ka diagnostis va eelsüüteküünalde koodi (kahtlen kas see saaks põhjustada avariireziimi minekut). Kui kellelgi sama teemaga kokkupuudet siis oleks tore kui jagaksite kogemusi ja lahendusi.
Tänan ette...