1. leht 1-st

9-5 ostusoov

Postitatud: E Juul 09, 2007 1:16
Postitas asko
Hei!

Juba mõned aastad tegelikult Saabi ihaldanud aga siiani on saatuse kiuste jaapanlasega ringi kimatud. Nüüdseks siis tuleb tegudele asuda ja omale vajalike parameetritega parim välja valida :).

Pilk jäi esialgu kahele isendile, millest esimene Vector 2.2 TDI http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=286018
Kuna ise suurt pauerit taga ei aja, siis tundub üsna mõistlik variant. Vähe hirmutab vaid jutt diisli hoolduse kulukusest. Ja eeldatavasti 100K pealt tuleks masinaga juba teenindusse sõita. Seega, äkki leidub mõni hää diisli omanik ja pajatab enda kogemusest, palju sellise kilometraaziga diisli hooldamine maksma võiks minna?

Teine ja eeldatavasti korralik masin Importautos Vector 2.3 Turbo http://www.auto24.ee/clients/importauto ... nguage=EST
Kui aus olla, siis hind veidi soolasem... aga siiani antud foorumi teemade põhjal võiks oletada, et müüakse ka korralikku kaupa. Jällegi miinuseks, et tollega kohekohe teenindusse hoolduse järjekorda vaja võtta :S.

Kolmandaks, äkki keegi mõnda neist autodest vaatamas käinud ja raatsib oma muljeid jagada :). Ära ei ütle ka uutest müügipakkumistest või soovitustest.

Loodan teie mõistvale suhtumisele :). Äkki saab vähe kindlust juurde, sest ega Saabi ei osta ju igapäev :P

Tänud! :notworthy:

9-5 ostusoov

Postitatud: E Juul 09, 2007 14:43
Postitas stanna
See esimene on juba pikka aega müügis. Võiksid rohkem kaaluda seda teist valikut

9-5 ostusoov

Postitatud: E Juul 09, 2007 16:59
Postitas asko
Ypris pikalt on olnud t6esti. Samas oma silm on kuningas, peab ikka vaatamas k2ima. Ahjaa... veel yks masin, millele silm peale hakkas

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... 0db8a3e55f

Omaniku v2itel Rootsist toodud eelmise omaniku poolt. Kahjuks pole hooldusraamatut, mis Rootsi autode puhul natuke kahtlane tundub. Samas remonditud Saabi Anti ning Trionic'u juures. K6ikse vajalik kuluv v2lja vahetatud uute vastu. Soovitate v6i laidate :)?

9-5 ostusoov

Postitatud: E Juul 09, 2007 17:45
Postitas Cyber
See viimane on siinse foorumi kasutaja oma..

http://www.saabnet.ee/foorum/viewthread.php?tid=4800

Kui seal on need loetud asjad tehtud, siis võiks üsna normaalne auto olla..:D

9-5 ostusoov

Postitatud: E Juul 09, 2007 19:46
Postitas asko
Tänud info eest :)