1. leht 1-st
rahvusvahelised veod
Postitatud: N Mär 13, 2008 19:43
Postitas henno
Tere!
Plaan tekitada endale rahvusvaheliste vedude litsents. Arvan et selleks tuleb läbida mingisugused kursused. Aga millised ja kuskohas? C ja E kat on olemas.
Mõte oleks sügisest paar aastat vahelduseks jälle autojuhi ametit pidada.
Tervitades Henno
rahvusvahelised veod
Postitatud: N Mär 13, 2008 19:49
Postitas kaarel
Vt
Autoveoseadus.
Aga muidu abiks ikka neti.ee ja google.ee - pole tänu väärt.

rahvusvahelised veod
Postitatud: N Mär 13, 2008 19:52
Postitas svenpu
ma arvan,et kõige konkreetsema info saad ERAA´st (Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsioon)
rahvusvahelised veod
Postitatud: N Mär 13, 2008 20:15
Postitas Cyber
Link kah
Algselt postitas: svenpu
ma arvan,et kõige konkreetsema info saad ERAA´st (Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsioon)
rahvusvahelised veod
Postitatud: N Mär 13, 2008 20:28
Postitas Kunn
Rahvusvahelist litsentsi (tunnistust) pole enam ammust aega vaja. Nüüd siis juba mingit aega on sul vaja autojuhi ametikoolituse tunnistust. Selle saad siis peale kursusi ja lõpetuseks vist ARKis mingi eksam.

rahvusvahelised veod
Postitatud: N Mär 13, 2008 21:17
Postitas heikiw
Kui plaan lihtsalt palgatöölisena seda teha,siis vaja läbida veoautojuhi koolitus.Ja otsida omale hea firma,kusjuures hetkeseisu arvestades polegi see nii lihtne.
Aga kui plaan oma autoga hakata vedusid teostama-siis vajalik autole litsents,et Sa tohid teostada vedusid tasu eest.Ja kui plaanid välismaal käia,siis vajalik vastav välisvedude litsents+rahvusvaheline ülevaatus autole.Litsentsi taotlemine üksiküritajal vist kasulikum mõne suurema firma tiiva all(vajalikud tutvused!)
Võibolla mõned asjad ehk veel.Ise teostan just rahvusvahelisi vedusid Skandinaavia ja Baltikumi suundadel.Võibolla saan ka mingeid vihjeid anda Sulle.
rahvusvahelised veod
Postitatud: N Mär 13, 2008 22:12
Postitas henno
ehk siis nendest kursustest peaks piisama
http://www.eraa.ee/?op=body&id=13
ja kuna ise autot (suurt) ei oma siis plaan jah palgatöölisena asja ajada.