1. leht 1-st

Läpaka valik

Postitatud: K Nov 12, 2008 18:57
Postitas LPT
Asi siis nii kaugel, et peab läpakat vahetama hakkama. Praegusel hetkel on silma hakanud 2 varianti. Ehk oskab keegi neid mudeleid kuidagiviisi kommenteerida või midagi soovitada: http://sale24.ee/product_info.php/cPath ... ts_id/7583 või http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iSh ... emID=74502 Lingid sai küll täitsa suvaliselt valitud, aga huvitab mingi säärane konff ja hinnaklass.

Läpaka valik

Postitatud: K Nov 12, 2008 19:06
Postitas ill
Ise valiks Delli, toimiv garantii kolm aastat, lisaks Pavillionid ei hiilga just kvaliteediga.

Läpaka valik

Postitatud: K Nov 12, 2008 19:07
Postitas saab9-3
Pole küll seda Studio seeria DELLi kasutanud, aga teise DELLidega on küll väga head kogemused. Seda ei saa õelda HP Pavilion seeria kohta, päris mitmel tuttaval need ära lagunenud. Ei tea, äkki nüüd uuemad on paremad. Ise kasutan ka DELLi (XPS seeria) ja ostsin ta max123-st (www.max.ee). Antud kohta julgen küll soovitada - super teenindus. Siin saad sama arvutid ise natuke konfigureerida: http://www.max.ee/?p=1160

E: max-is on küll natuke kallim see. Ütle, mis sa sellega tegema hakkaksid (nt. ka mängida tahad jne), siis on parem soovitada.

Läpaka valik

Postitatud: K Nov 12, 2008 19:58
Postitas LPT
Suurem mängumees pole, hea kui saaks Autocad-i ja Cubase-t samal ajal jooksutada.
Ütle, mis sa sellega tegema hakkaksid (nt. ka mängida tahad jne), siis on parem soovitada.

Läpaka valik

Postitatud: K Nov 12, 2008 20:20
Postitas saab9-3
Siit saab ka Delli osta: http://shop.it.ee/tooted/notebooks/stud ... ctID=17694. See Sale 24 pakkumine paistab küll hea olevat. Samas, kui raha natuke rohkem, siis max.ee-st ja shop.it.ee-st saab valida WhiteLED ekraani, mis on palju parem, kui tavaline. Enda masinal ka selline ekraan ja ega enam tavalist ei taha.

Läpaka valik

Postitatud: K Nov 12, 2008 20:23
Postitas SoS
Ainult Autocadi jaoks selle jaoks nii võimast kaarti sisse surama ei pea, kuipalju samalajal Cubase võimsust juurde vajab ma ei tea, aga hetkel pakutud kaardid on pigem mängimiseks mõeldud.

Delli maine jaoks on Studio pisut äbariku moodi, koostekvaliteet võib olla kehvavõitu, ei pruugi (sõltub partiist), kasutatud on odavat plastikut ja klaveri nupud on kesised (võrreldes latitude ja thinkpadiga), loomulikult on teistel tootjatel veel jubedamaid klavereid. Samuti ei usu ma, et hinged(eriti 17'' variandil) üle aasta tihkelt veel peaksid.

Pavilioni kasuks räägib sisse ehitatud dvb-t tuuner (mille tööle saamine on paras jeblamine), aga selle eest saaks digikanaleid vaadata. Ekraan on WXGA mis 17'' jaoks on paras raiskamine imo. HP siiski uuendas päris korralikult kogu oma pavilioni seeriat, siis loodame, et varasemate mudelite tüüpvead on kadunud, aga kindel ei või olla.

Ise ma soovitaksin sulle hoopis siukest aparaati Thinkpad SL500. SXGA+ resolutsioon on ikka hoopis teine tera, kuigi tegemist on 15.4'' ekraaniga. Muidugi tehnilised näitajad on nõrgemad kui Studiol ja Pavilionil, aga selle eest kooste, vastupidavus, mugavus ja töökindlus on hoopis teisest klassist. Loomulikult saab mälu juurde panna ja ka kõvaketas suurema vastu vahetada. Kirjas on küll, et garantii on 1 aasta, aga eraisikuna ostes on pretensioonide esitamise õigus 2 aastat (ehk siis sellel teisel aastal tehakse kõik samamoodi korda nagu esimesel)

Läpaka valik

Postitatud: N Nov 13, 2008 1:29
Postitas erki
Mina soovitan igal juhul delli... peale mitmeid hp tooteid sealhulgas eriti kehva korpusega pavilioni, mis sobiks rohkem desktopiks kui laptopiks. Ning seni ei ole kunagi püüdnud kasutada cad´i laptopis :red:

Läpaka valik

Postitatud: N Nov 13, 2008 9:32
Postitas ttlauri
Dell!

Läpaka valik

Postitatud: N Nov 13, 2008 10:06
Postitas Cyber
Kuulge, meil on neid läpaka teemasid siin juba piisavalt, sama jutt kõigis sees. Äkki aitaks?

Läpaka valik

Postitatud: N Nov 13, 2008 10:11
Postitas foxer
Minu top ca 70 läppari haldamise pealt:

1. IBM/Lenovo - ca 40-st läpparist üksikud vead, enamasti kõvaketas, üks klaviatuur, üks ekraani kinnitus
2. Ordi Enduro - natuke ligadi-logadi, aga garantiis pole 7-st ükski käinud
3. Dell - 7-st 3 garantiis käinud, üks emaplaat, üks kõvaketas, üks klaviatuur
4. HP - täielik porno, draivereid tuleb tikutulega taga otsida, neid windozasse integreerida jms jura, vastupidavus on ka keskmine
5. Fujitsu-Siemens - 2-st 2 garantiis käinud, üks korduvalt
6. Sharp - 1-st 1 ei suutnudki lõpuks draivereid leida

[edit]
Aitab jah arvutijutust kui tegemist pole autoarvutiga! :D
[/edit]

Läpaka valik

Postitatud: N Nov 13, 2008 21:52
Postitas Alfonze
foxer, kas FSC pillid olid amilo seeria? Kui jah, siis ära sellest järeldusi tee headusest. Minul Lifebook s ja e seeriaga kogemusi ja paremaid läppareid ei tea, mitmeid põlvkondi pruukinud seejuures. Amilod ongi jubedad saastad.

Läpaka valik

Postitatud: N Nov 13, 2008 22:45
Postitas olaviv
Läpaka tootjatega on nii, et pea kõigil on mitu seeriat toodangut. On odav ja vilets seeria vaestele. On kallis ja hea seeria firmadele. On kallis ja eritikerge ning (tavaliselt) kvaliteetne seeria reisijatele.
Niiet pole mõtet võrrelda Lenovo vs. Dell vs. HP. Tuleb rääkida konkreetsest mudelist-seeriast.

Läpaka valik

Postitatud: R Nov 14, 2008 10:32
Postitas anthillse
Soovitan Delli

Eriti XPS, Latitude ja Precision seeria omasid!

Läpaka valik

Postitatud: R Nov 14, 2008 11:27
Postitas Thom
IMison uute bookide välja tulemise tõttu suured aled, äkki leiad sealt endale midagi. Ise juba 2 aastat ainult apple tooteid kasutanud ja Pc küll enam ei taha..

Läpaka valik

Postitatud: R Nov 14, 2008 12:59
Postitas lauri666
soovitus on ka lenovo ! tõeline tööloom ja väga hea vastupidavus.

Läpaka valik

Postitatud: R Nov 14, 2008 13:10
Postitas Cyber
Algselt postitas: Cyber
Kuulge, meil on neid läpaka teemasid siin juba piisavalt, sama jutt kõigis sees. Äkki aitaks?
Tsiteerin end veelkord.... :(